Pediater v okolí Slovenského Grobu, Pezinku

mishka08
5. jún 2018

Ahojte mamicky, vedeli by ste mi poradit detskeho lekara,pediatra? Termin porodu mam v auguste tak uz si robim taky prieskum.. najlepsie by bolo keby sa nachadzal v okoli Slovenskeho grobu teda pezinok alebo chorvatsky grob.. ake mate skusenosti?? Dakujeem 😊

andrejkavid92
16. aug 2018

@mishka08 ahoj, akurat som chcela zalozit rovnaku diskusiu, ja mam TP v Septembri, takze tiez uz by som rada poriesila pediatra. Dostali sa ti nejake info do sprav alebo do usi? ☺️

mishka08
autor
16. aug 2018

@andrejkavid92 ahoj no nakoniec som zohnala po znamosti pediatricku v pezinku na poliklinike.. ale medzi tym ako som zhanala tak som pisala aj p. Dr. do senkvic neviem uz ako sa vola len mala dovolenku dlho a napisala mi ked uz som mala ja dohodnutu pediatricku ze ona berie novych pacientov. Takze ja som ju uz potom neriesila.. ale zevraj je velmi dobra, len to je trosku od ruky.. takze viem ze ona berie ak nemas nikoho ineho.. 😊

andrejkavid92
16. aug 2018

@mishka08 ja by som asi rada skusila Pezinok, ibaze ich je tam viac ak sa nemylim... nasla som tu stare diskusie ohladom toho, ale to su predsalen stare info a ked som chcela zalozit novu tak som nasla tuto tvoju na ktoru nikto neodpovedal 2 mesiace, tak som si povedala ze to asi nema zmysel. 🤷🏼‍♀️ Nechapem preco je ale niekedy problem najst si lekara, nie je predsa povinny zobrat pacienta ak k nemu “patri” podla trvaleho pobytu?

mishka08
autor
16. aug 2018

@andrejkavid92 my ako slovensky grob urcite patrime k nejakej pani doktorke na poliklinike ale neviem presne ako sa vola a ona by nas mala urcite zobrat, kedze k nej podla obvodu patrime.. tak skus vybehnut na polikliniku a tam si obehat doktorky ony by mali mat vyvesene na dverach obce ktore k nim patria a podla toho zistis.. ja len viem ze k tej ktorej patrume neviem presne ako sa vola som ja nechcela ist..

andrejkavid92
16. aug 2018

@mishka08 preco si nechcela ist k nej? Zle recenzie?

mishka08
autor
16. aug 2018

@andrejkavid92 vies co urcite kvoli tomu len neviem si spomenut na meno tej doktorky.. ale aj tie zle recenzie su take diskutabilne.. 100 ludi 100 nazorov.. mozno mne by vyhovala len ja som to uz neriesila.. naskytla sa mi moznost mat po znamosti overenu doktorku tak som isla k nej.. mozno po case zistim ze mi nevyhovuje a budem musiet zmenit doktorku.. to uvidime..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre