Pichanie v krížovej oblasti len na ľavej strane

noonna
8. aug 2018

Ahojte zienky.
Tak trochu som dufala, ze ma to obide, pretoze ani moja mama a ani sestra netrpeli bolestami chrbta v tehotenstve.
Avsak uz druhy den, pri chodzi, citim ostre pichnutie v lavej casti krizov pri naslape na lavu nohu. Nie je to bolest na nevydrzanie, ale je to velmi neprijemne. Myslite, ze to uz robi to brusko? Alebo som mohla prechladnut? Bojim sa, aby to nahodou nebola oblicka alebo nejaky iny problem.
Som v 31 tyzdni.
Dakujem za kazdu radu a skusenost ❤

tajecka
8. aug 2018

Ahoj, ja som v 33tt ale tak dva týždne dozadu som to aj ja mala ale napravo - ale iba tak dva-tri dni, ked som o tom povedala dr tak zhodnotila že ak nebol pri tom žiadny výtok tak to bolo pravdepodobne spôsobené pohybom bábatka. Že bolo nejak natočené blbo. A teraz to už necítim. 🙂

noonna
autor
13. aug 2018

@tajecka mne to bohuzial ani po par dnoch nepreslo, takze som isla za lekarom. Vraj to moze byt sposobene dislokaciou panvy, ktora sa rozsiruje a pritom ako kracam a kladiem vahu na lavu nohu, tak to boli pretoze kosti o seba narazaju.
Vypisala ma na fyzioterapiu, snad pomozu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre