Popôrodný pás - skúsenosti

klea1993
10. aug 2020

Ahojte chcem sa spýtať tie ktoré ste používali poporodny pas ako dlho ste ho nosili resp nosili ste ho cele dni alebo? Kedy ste si ho dávali dole aby sa brucho na chvíľu,, uvoľnilo,, teraz ho budem mat prvý krát preto sa pýtam na vaše skúsenosti... Ďakujem za každú odpoveď

nikpa
10. aug 2020

@klea1993 mne kazal dr si ho dávať počas dňa často dolu, nech si nenechavam dlho tlačiť na brucho. Dala som si ho ked som isla napr. do obchodu alebo ked som doma varila a dlho som stála. Sama podľa mna budes citit kedy potrebuješ bruško povoliť 😉

ruzasipova
10. aug 2020

@klea1993 Uvidis ako a kolko vydrzis. Kym stojich/chodis, tak to tak nevnimas. Ale ked sa v tom mas zohynat...

sloska77
10. aug 2020

📌 pripnem sa, tiež ma to zaujíma. Ja zatiaľ len plánujem kúpiť, ale neviem aký. Žienky máte skúsenosti? Viete nejaký konkrétny odporučiť? Prípadne ktorý určite nekupovať?

berny800
10. aug 2020

Ja som ho nosila počas celého dňa a na noc som si dala dole. V zime.je to v pohode, v lete horšie lebo sa budeš potit. Mala som rôzne, taký jednoduchý natahovaci z lidla, neoprenovy na suchý zios a aj taký s výstuzou. Striedala som ich podľa potreby. A nosila asi prvé 2-3 mesiace.

petronela235
10. aug 2020

@klea1993 Ja som tiež nosila celý deň až na noc som dávala dolu. A kupoval A som v zdravotnickych potrebách taký ten klasický natahovaci. Nosila som 3 týždne a pekne sa stiahlo ale to je myslim individuálne.

ildiko36
10. aug 2020

@klea1993 ja som to použivala keď som mala pocit že to potrebujem..cely deň to nosiť je nepríjemne..ja mám herniu pupka a mala som vyšmyknutu platnicku..vypísal mi to chirurg..doplacala som 20 eu..inak stoji okolo 60..
Pri pôrode som dostala herniu L4 a L5🙄 a mam diastazu brusnych svalov..počas tehu to pomohlo, žial pri pôrode sa všetko zhoršilo..akurat čoho som sa vyhla bol nástrih lebo som cvičila s anibalom.viem ze to nepatrí k tejto teme ale keď máte možnosť tak si to skúste...pôrod bol okrem bolesti chrbtice super..aj po pôrode som nič necitila zo spodu..bez šitia bez poranienia..dieta 4430g☺

ildiko36
10. aug 2020

@klea1993 keby si to potrebovala len po pôride je aj lacnejsia verzia..asi to je zadarmo na recept..žienky všetko pozerajte v zravotnycktch obchodoch a spitajte sa čo je na recept..nekupujte zbytocne keď sa to da vypisať😎

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babi81
10. aug 2020

@klea1993 ja som nosila 1mesiac ked som musela but dlhsie na nogach, nie cely den.

dddominikaa125
29. aug 2023

@ildiko36 zdravím vás 🙂 prosím vás mám rovnaký problem co sa týka brucha,pomohol pas aj na tu herniu? Stiahlo sa vám to,pomohlo alebo ste riešili aj operáciu? Ďakujem🙂

ildiko36
30. aug 2023

@dddominikaa125 vôbec to nepomohlo, ja som cvičila aj sm system ale som prestala lebo už to mam take velke že treba isť na operaciu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre