• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte, čo pomôže na klesanie brucha

18. októbra 2008 
Ahojte,
nevedeli by ste mi poradit nejaku "babsku radu", ktora pomoze pri padani brucha.
Som v 32. TT a babo je uz dost nizko. Doktor mi dal zatial k uzivaniu Magne B6. O tyzden sa uvidi, ci sa to zlepsi alebo ci si pojdem polezat do nemocnice...
Dakujem za rady.

N.
16. okt 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali...v tvojom tyzdni je podla mna uplne normalne ze brusko ide nadol...ja som to mala tiez a nemyslim ze len ja ako kopec tehotnych :wink:
16. okt 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za nazor.
Ja si tiez myslim, ze to snad nie je az take. Ale potom nechapem, preco ma doktor nastrasil nemocnicou...
16. okt 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali...no nieco by som ti napisala ale admin by ma zrusil :grinning: lebo je deb...il :wink: kym sa neotvaras a je vsetko OK tak to neries a zbytocne sa nestresuj...si si ista ze si v 33tt...vies ked si nesledujes ovulaciu tak mozes byt aj vo vyssom tyzdni...ale ja si spominam ze tak okolo 30tt mi brusko zacalo klesat..
16. okt 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem... :slight_smile:
16. okt 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kleslo brucho asi 3 dni pred porodom tak viditelne,že to bolo dost jasne,ale ak chodis na kontroly a lekar o tom vie,vobec sa nestresuj,ved sme každa ina,najma,aby si sa neotvarala a nemala silne tvrdnutie brucha
17. okt 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tak sito padlo brusko 3 dni pred porodom...
17. okt 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam uz skoro tyden po terminu a brisko mi nespadlo ani o kousicek :slight_smile:
18. okt 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne brucho padlo 2 dni pred pôrodom. ja som si to ani nevšimla ale moja mama.
18. okt 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok