Pôrod cisárskym rezom pri priečnej polohe dieťaťa

sophinka8811
23. aug 2018

Je tu niekto, kto rodil cisarskym rezom a dieta bolo v brušku priečne uložené. Vraj je to komplikovanejsie a veru uz mam strach aj o maleho aj celkovo. Ďakujem za každú skúsenosť.

jarunka102
23. aug 2018

@sophinka8811 dobry den,ja som mala vas pripad,ale prebehlo to v poriadku,tak ziaden strach 🙂

pininka
23. aug 2018

Aj moj tak bol a ok to bolo.

sophinka8811
autor
23. aug 2018

@jarunka102 no mne povedal dr. na kontrolnom usg ze je to komplikovanejsie vybrať dieťa

willino1
23. aug 2018

ja som mala dvojčatá... jedno bolo otočené zadočkom a druhé priečne ...že takú kombináciu už dlho nevideli mi povedali 🙂 takže plánovaný cisársky... bez problémov... mne sa akurát zapálila rana, ale to s tým nič nemá... deti tiež ok... možno ti akurát spravia o trošku väčší rez... ale naozaj by som sa toho nebála... mňa ako uspali tak boli obaja do 5 minút von...

willino1
23. aug 2018

@willino1 a inak uspavali ma na poslednú chvíľu... aby s k deckám dostalo minimum anestézy... ešte som počula "skalpel prosím"... 🙂

evittam
23. aug 2018

@sophinka8811 Ziadne komplikacie,jazvu mi skoro nevidno,mozem nosit bikiny.

sophinka8811
autor
23. aug 2018

@sophinka8811 dakujem vam dievcence za upokojenie

zutera
24. aug 2018

I já jsem to tak měla u mladší a všechno v naprostem pořadku 😉neboj, všetko dobre dopadne 😊

jarunka102
28. aug 2018

@sophinka8811 tak mozno ak sa nieco zkomplikuje pocas operiace...ale ja som problem nemala...jedine co bolo bolestive,moju mi museli vytlacit spod rebier,aby ju mohli vybrat von a to strasne bolelo. Ale zvladla som to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre