Poslíčkovia

kikula21
12. aug 2022

Ahojte baby som 34tt magnezium som brala do 31tt. Ked mam poslickov mozem si dat magnezko ci to povolí? A ak ide o skutocny porod tak by to nemalo zabrať?

miskamicha
12. aug 2022

@kikula21 myslim.ze ak pojde o porod to spoznas. Visc oddychuj...magnezko zvys aj 3x2 🙂 magnerot.
Po yeplej sprche by to malo ustat

kikula21
autor
12. aug 2022

@miskamicha ustalo to na fitlopte len ako tak, len som chcela vedieť ked si dam magnezko ci budem vedieť ci ide o porod ci to az tak zatlmi magnezko?

babovka2321
12. aug 2022

@kikula21 moj doktor magnezium po 32tt neodporuca. Poslickovia su normalna vec, maternica sa pripravuje na porod. Teplu sprchu si treba dat, ak prejdu, su to poslickovia, ak neprejdu a su pravidelne, je to porod.

kikula21
autor
12. aug 2022

@babovka2321 tiez som proti magnezko koli krcku aby som sa potom pekne otvorila aj ,mne dajako nepomahalo tepla vana ani len fitlopta 🙈, somuz mala take bolesti ze som rozmyslala ze si dam slabu davku ze co to spraví

babovka2321
12. aug 2022

@kikula21 tak ja by som to neriskovala s nejakymi vacsimi davkami, uz duplom, ak by slo o skutocny porod, nechcela by som kvoli tomu potom skoncit pod nozom kvoli nedostatocnym kontrakciam.

kikula21
autor
12. aug 2022

@babovka2321 som len myslela sumivy magnezko co pre mna slaby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre