Potrat v 7 mesiaci tehotenstva

marcelta
15. dec 2011

Ahojte, mam za sebou strašne bolestive obdobie. Velmi ale velmi ťažko sa mi s tým vyrovnáva. Môj prvý potrat bol v 8 týždni tehotenstva, bolo to minulý rok. Kým som sa z toho dostala tak to trvalo. Ale oproti tomuto čo som prežila teraz sa to neda ani popísať. Bola som v 25 týždni. Na 3D sone nám ukázalo krásneho chlapčeka. Tak strasne sme sa na neho tešili. Na PNke som bola od začiatku tehotenstva, kôli predchadzajucemu potratu. Nemala som žiadne komplikácie, dobre som sa citila, mohla som robiť všetko. Len jednoducho som jeden celý den necitíla pohyby babetka a už to mi bolo divne. Večer som dostala teplotu, tak sme isli hned do nemocnice. Tam mi na sone povedali že malinkému nebije srdiečko. Nič horšie som zatial neprežila. Už som dostala kontrakcie a malinký sa pýtal sám von. Rodila som mrtve bábo. V nemocnici som ležala 3 dni, nakoniec mi zistili myom na maternici. Nevedia mi s určitostou povedať či to je dôvod toho že som potratila. Dnes je tomu 4 deň, len som potrebovala to niekde napisať a ak ma niektorá podobné skusenosti, prosim napište mi.

dolynkag
5. aug 2018

@sara700 bože toto sa zle číta.... zajtra ma to čaká, môj chlapček ma edwardwov syndrom, neviem, ako to zvládnem, nie je spravodlivosť na svete

candii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobricek1979
5. aug 2018

Ach strašne sa to číta verím, že všetky raz budete objímať na rukách svoje malinké babetko držím silno prsty 💕

bobricek1979
5. aug 2018

@dolynkag 😢

dolynkag
5. aug 2018

@bobricek1979 ty čakáš babo? Toto malo byt naše vytúžene tretie

sevcikovaanna
5. aug 2018

@marcelta
ahoj viem ako sa citis prezila som to presne pred 3rokmi potratila som chlapceka v 20tt ...v pondelok som sa necitila ok a gynekologicka ma vysmiala az to tak neprezivam ..v piatok som sa otvorila a do nedele ma nechali cakat na porod....malinky chvilu zil no nedali my ho ani do ruk..a od vtedy sa nedari..vsetko stracalo zmysel aj z manzelom to islo dole vodou no ustali sme to minulz rok neuspesne ivf po nom biochemicke tehotenstvo ....kazdy mesiac tajne dufam ze uz konecne sa podari...no opak len sklamanie ....keby nemam manzela pracu tak neviem kde by som skoncila....od rana do vecera v pohybe aby som na to nemyslela...prajem ty vela sil a hlavne tu bolest nedus v sebe

bobricek1979
5. aug 2018

@dolynkag viem čítam ťa od začiatku. Ani neviem čo povedať strašne mi je to ľúto.

dolynkag
5. aug 2018

@sevcikovaanna och to je hrozné, my už mame veľké deti ale vždy som chcela tretie, štyri roky som čakala a takto sa s nami život zahral, tebe držím palce, nech už nájdeš vytúžene dve čiarky a hlavne zdravé babo

marcelta
autor
5. aug 2018

Ja mam teraz krasne dve dcery, jedna ma 5 rokov a druha bude mat dva. Tazke tehotenstva obe boli. Skoro som prisla o obe deti. Zasivali mi krcok maternice pri oboch. Lezala som v nemocnici kazdu chvilku. Jedna sa narodila o 2 tyzdne skor a druha o 3 tyzdne.
Hlavne sa nevzdavat a verit ze sa to podari a vsetko bude v poriadku.
Na to tazke obdobie sa neda zabudnut ale clovek sa s tym dokaze vyrovnat. Moje deti su moje vsetko. Baby drzim vam palce nech to dobre dopadne.

padesa
15. apr 2019

@katkapapacova ahoj aj ja som porodila mrtve babo,25+6tyzden a strasne ma to boli ,uz som stratila 20rocnu dceru,teraz drobceka ,velmi tuzim mat terajsim partnerom dietatko,len on uz po tomto nechce mat koli bolesti,trapeniu.

sara700
31. máj 2019

@marcelta ahoj to mi je hrozne luto zazila som to tak viem ako to boli.Az na to ze moj chlapcek zil a kopal do poslednej chvile a vedela som ze po narodeni hned zomrie.Mal t18..rodila som ho v 23tyzdni

padesa
6. jún 2019

@sara700 dúfam že sa mi podari ešte otehotnieť.

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
27. feb 2020

@cokolada_876 ale neprehanaj prosím ťa....

amelia000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
27. feb 2020

@amelia000 no a admini s tým nič nerobia... hlavne že nam chodia spravy a neviem čo....

amelia000
27. feb 2020

@klarissa25 admini jej uz mazu prispevky...ale fakt uz rozmyslam ze im napisem list na centralu...lebo toto co prave predviedla je vela.

klarissa25
27. feb 2020

@amelia000 ja nechapem ako si niekto môže takto vymyšlať a ešte v takejto teme...a toto...

evka258
27. feb 2020

@marcelta veľmi na Teba myslím. Je to veľmi ťažké, fandím Vám, že sa chcete vziať. Prípravou na svadbu prídeš na iné myšlienky...

evka258
27. feb 2020

To písala čokoláda? Že sa Boha nebojí to tu písať. Len aby si to raz neprivolala

heln
27. feb 2020

@cokolada_876 bábo sa ti narodí choré??? veď si písala, že to bol omyl, tak ako to je?

veronikaszabova
27. feb 2020

@heln uz ma novu diagnozu - uz nie downv, ale vada na srdci

heln
27. feb 2020

@veronikaszabova aha...tak to by sa mala presťahovať do BA, tam je kardiocentrum pre deti.

sapa20
27. feb 2020

@amelia000
@klarissa25
@evka258
@veronikaszabova
Dievčatá už sa to rieši. Prosím majte ešte s nou trpezlivosť. Ďakujem

klarissa25
27. feb 2020

@sapa20 a aj sa dozvieme ako sa to rieši alebo aspon ako sa to vyrieši? Lebo toto je nonses....

veronikaszabova
27. feb 2020

@klarissa25 no typujem, bud bloknutie alebo dostane nalepku nedoveryhodna osoba.

klarissa25
27. feb 2020

@veronikaszabova hej hej a o chvílu je tu zase s novým nickom....

michaella24
27. feb 2020

@veronikaszabova bolo by už na čase...

amelia000
27. feb 2020

@veronikaszabova aspon ta nalepka ked uz nic ine...aby tie co ju nepoznaju si dali pozor nanu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre