Sex v 3. trimestri

ruzicka418
14. apr 2020

Ahojte tie co ste už v 3tom trimestri mávate ešte niečo zo svojimi polovickami? Ja som už skoro 33tt no naposledy to bolo dosť komické a od vtedy nič
😂😂😂

martina1998271
14. apr 2020

@ruzicka418 nooo je to celkom smiešne skoro ako dôchodci😂každý pohyb človeka bolí 😂

ruzicka418
autor
14. apr 2020

@martina1998271 presne a potom sa na seba kukneme a nevieme ci sa smiať alebo prestat alebo co
Bol to trapas a teraz už veľmi zvažujem ci ešte niečo bude do pôrodu len zas to je dlhá doba ešte 😂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jvasenka
14. apr 2020

@ruzicka418 mne porodnicka povedala ze odporuca vtedy co najviac sexu lebo to spusta porod🙂 skuste polohu co vam bude najviac vyhovovat v tomto stave - najpr v lahu zozadu.. Vtedy brusko nezavadzia🙂

hennyinnsbruck
14. apr 2020

My sme mali celé tehotenstvo pravidelny sex. Rodila som 37+2tt... Bola som jak obor s mojim mega bruchom ku koncu bol sex zo zadu sak by som ho tým bruchom prilahla, aj tak je on tintitko 🙈
a veru veľa x sme sa nasmiali 😂🙈🙈🙈 sú to pekne spomienky 😂😂😂😂

martina1998271
14. apr 2020

@ruzicka418 jaaaj koľko krát nám až slze tiekli 😅

pininka1
14. apr 2020

Aj my sme išli normálne celé tehu, ale ku koncu už ozaj to bolo také všelijaké. Akurát v poslednom už mala ležala tak nízko, že má všetko bolelo a skúsili sme to ešte raz v 8 mesiaci ale už to bolo nepríjemné, tak sme to nechali radšej tak.

kiki68
14. apr 2020

Ja budem zacinat 30tt a ano stale mavame. Je to trosku zabavne a ma to uz samozrejme obmedzenia, ale ved aj slony sa paria, tak co ... ja mozem tiez mat este trosku zabavy 😀😂

aylinn
15. apr 2020

Ja som 34tt a zatial v pohode , neni to už až take pohodlné, vela krat sa aj vytočim a prejde ma cela chuť , ale nemám až take obrovské brucho takže zvladam zatial 👍😁

mima12e
10. máj 2020

Ja mam do pôrodu 12 dní a stále to s priateľom mame je to troska komické ale dá sa to doktorka mi povedala ze by sme nemali no mi stále...
Neviem si predstaviť ze by som chlapa nechala bez toho 😂

ludka7777777
22. máj 2020

@kiki68 supeeer že aj slony sa pária🤣😁😁😁ste to vystihla😂

kiki68
22. máj 2020

@ludka7777777 aj hrochy v 35tt 😂😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre