Som v 28. týždni a som stále hladná

lenagawel
30. apr 2022

Ahojte uz neviem co so sebou… zo zaciatku som nejedavala skoro vobec koli velkym nevolnostiam no posledny mesiac sa citim stale hladna a bez nalady, unavena, az by som povedala ze namna ide taka nechut do zivota. Chodievam aj na prechadzky snazim sa mat aj nejaky pohyb kedze pred tehotenstvom som behavala a bola velmi aktivna, no teraz prestavam mat uz chut aj nato. Problemy mam aj s travenim vdaka comu sa ani necitim dobre fyzicky. Myslite ze zato mozu hormony? pripadne ako sa zbavit toho staleho pocitu hladu? mam aj vitaminy a Uzivam aj magnezium koli krcku mi predpisal magnosolv ale ja som aj tak uplne bez energie a akejkolvek chute nieco robit 🥹🥲

54tinka54
30. apr 2022

@lenagawel tak možno nemáš energiu niečo robiť, ješ dosť? Predsa len dieťatko rastie a vyvíja sa, potrebuje živiny a to isté aj tvoje telo.. ja som tiež bola stále hladná v tehotenstve.. vkuse v chladničke 😂

maria1310
30. apr 2022

no otazne co jedavas ....pokial rozky so sunkou tak z toho asi moc energie mat nebudes. Krvne testy mas v poriadku? Nechyba ti napr. zelezo alebo vit. D? Ja som tiez 28tt a jem normalne ako pred tehotenstvom, dnes som bola na turistike, celkovo sa citim fajn az na to velke brucho...Sice jedavam aj dost sladke, ale snazim sa to neprehanat, hlavne je co tvori ten zaklad stravy, pokial vyjedas len hluposti tak sa nebudes z toho citit moc nasytene 🙂. Ale to si nenapisala takze nevieme.

lenagawel
autor
30. apr 2022

@maria1310 pecivo ja nejak extra nejedavam max na ranajky sem tam skor normalne vela zeleniny jablka bielkovin v podobe ryb, masa, jogurty grecke, sladke obcas proste normalna vyvazena strava , Vitaminov uzivam dost mam femibion v ktorom je toho vela skor neviem ci nahodou aj to mi nezvysuje nejak apetit do jedla ked tam je tolko tych B 🤷🏻‍♀️

maria1310
30. apr 2022

tak to fakt neviem ci to moze sposobovat femibion, tam je kadejaky mix tych vitaminov. Skusala si ho vysadit ci ucitis nejaku zmenu v apetite? Ved femibion vo vyssom stadiu tehotenstva je aj tak zbytocny 🙂 A co na to vravi tvoj gynekolog, vravela si mu ze mas takyto problem?

kamoska_z_konika
1. máj 2022

@lenagawel otázočka, bola si na test ogtt? Je to meranie glukozy v krvi

baska163
10. máj 2022

@lenagawel Ahoj, som na tom úplne rovnako, no ešte k tomu mi aj nedávno diagnostikovali tehotenskú cukrovku, takže odvtedy mám pocit, že nemyslím na nič iné, len čo by som si vôbec mohla dať jesť a cítim sa aj po najedení stále hladná, som 29tt a fakt neviem ako takto vydržím ešte skoro 3 mesiace 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre