Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 31 týždni a ťažko sa mi dýcha

natalia_2
6. jan 2013

ahojte,som v 31 tt mam velke brucho dost vysoko a tlači mi tak na žaludok že sa ťažko pohybujem a dycha sa mi niekedy dost zle...v noci sa skoro dusim..spim vypodložena vankušmi...mate taketo skusenosti..čo by pomohlo?

xlucia
6. jan 2013

@natalia_2 nic. musis pockat kym ti klesne brucho. potom sa ti bude lahsie dychat

zuzi79
6. jan 2013

máva to veľa žien, myslím si, že vari každá tehotná. Aj mne sa ťažko dýchalo, najlepšie mi bolo ležmo na jednom boku, ono to musí samo prejsť buď klesnutím bruška alebo pôrodom.

janka273
6. jan 2013

@natalia_2 cicka moja nechcem ťa strašiť, presne toto isté som zažívala aj ja, dýchalo sa mi ťažko / nespávalasom celé noci/, mala som pocit že sa zadusím....najp., klasika vyššie hlava- nepomáhalo, potom / keďže bol malý väčší o 3 týždne/ tak, že mi tlačí na bránicu , ale nie, ....nakoniec som si od svojej gyn.vypýtala lístok ku internistke, rýchlo mi zzobrali krv a výsledky - otras-Dedimery vysoké a j fibri.gén,. odtiaľ ma poslali na hematológiu do Ba, kde mi dali injekcie fraxiparí / pichala som si sama každý deň / 3 mesiace/ a ešte 2 po pôrode, chodila som v tehotenstve každý týždeň na odbery...., pozor - daj si skontrolovať i prietoky...

janinah
6. jan 2013

@natalia_2 choď pre istotu na interné,v 31tt sa mi to vidí skoro takto zle dýchať v kľude na posteli

Tu začni písať odpoveď...

Odošli