Som v 34 týždni a šmykla som sa na ľade

zuzana172
1. feb 2013

Dnes som bola na poradni, som v 34tt mam nariadene lezanie od 30tt, lebo mam makky a skrateny krcok, vnut. branka nastastie uzavreta, bola som aj 10 dni v nemocnici. Dnes cestou domov som sa smykla na chodniku a spadla na lavy bok. Mam nariadeny kludovy rezim a teraz toto. Bojim sa, aby to nerozbehlo predcasny porod, ktoreho sa uz mesiac obavam. Mate podobnu skusenost?

zuzik311
1. feb 2013

@zuzana172 ahoj ja by som sla k dr pre istotu.. este nech ta pozrie

monikahan77
1. feb 2013

@zuzana172 ahoj, ja mám ten istý názor, radšej by som preháňala ako na to máš doplatiť

lucka.lucy
1. feb 2013

utekaj utekaj k dr a budes kludnejsia... naraz v takom stadiu nemusi robit nic dobre.... 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
1. feb 2013

Ja som spadla asi v 32.tt, ale dobre to dopadlo, tiež tak na bok.... pre istotu som si zašla do nemocnice, na ultrazvuk, lebo k lekárovi som to mala ďaleko.....v pohode skontrolovali, nakázali ležat a sledovať....

k_a_j_k_a
1. feb 2013

@zuzana172 ahoj. Chod pre istotu k dr. Ja som v 30tt spadla zo schodov, ked som vystupovala z busu. Isla som akurat na sono. Nastastie sa nic nestalo, ale bala som sa riadne.

veronicka12
1. feb 2013

Ahoj mne sa stalo to iste bola som so psikom vonku a spadla som na lade na pravy bok strasne som sa zlakla tak sme isli na pohotovost kde ma dr. pozrel urobil sono a pre istotu si ma nechali v nemocnici od nedele do stredy. Ale bola som spokojna ze sa malinkej nic nestalo uz si davam pozor a sama nejdem von som od zaciatku PN. Drz sa.

lesika80
1. feb 2013

Ahoj,ja som tiež spadla, keď som sa ráno vracala zo škólky. Som v 35t., neudrela som sa, viac som sa zlakla. Ale celý deň som sledovala pohyby. A našťastie na druhý deň som mala poradňu, tak ma dr.vyšeril- všeko Ok, tak myslím, sleduj sa a šup k dr-pre istotu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre