Som v 34 týždni a tretí deň ide zo mňa zvláštna pena

makmitka33
5. nov 2011

Milé mamičky, som v 34 tt a ide so mňa taká divná pena, niečo ako výtok, ale také iné a aj Krpček sa za tie tri dni málo hýbe ☹ . Čo to môže byť? Mám robiť paniku?

kacarina
5. nov 2011

makmitka, paniku nerob, ale pre pokoj duse behni do nemocnice, nech skontroluju a budes kludnejsia. nech je to co chce, doteraz si to nemala, tehu mas uz v peknom pokrocilom stadiu, tak si doma nelam hlavu a chod sa dat skontrolovat 😉

denisekkk
5. nov 2011

@makmitka33 chod do nemocnice urcite, mozn to nic nie je ale nezanedbaj to

ajca123
5. nov 2011

Ake ze nerob paniku Kacarina :(???????? Trocha tuk,tuk

@makmitka33 sup bezkaj ked citis aj ze sa maly menej hybe zober dolezite veci a zbytok ti muz donese.... Daju ta sledovat na monitor.... Lebo timto ked to zanedbas mozes ublizit sebe a aj babetku....
Nemusis sa bat ze lakari budu na tebe kukat ako na blazna lebo nebudu to je normalne a su zvyknuti na paniku prvorodicek.... Treba si strazit babetko v brusku... Moja kamaratka si tiez strazila a dobre odhadla ze mala prestala dychat :( tak v 27tt babo muselo ist von :( ale je to mala bojovnicka a pekne raste 🙂

belusa
5. nov 2011

Určite chod na pohotovosť a budeš kľudnejšia, radšej sto krát zbytočne ako raz prehliadnuť!!!Daj vedieť ako si dopadla

amadora
5. nov 2011

@makmitka33 kľudne choď, radšej 100x zbytočne ako raz neskoro, no nie? 🙂
@ajca123 aké trocha ťuk ťuk??? myslím že ju chcela upokojiť lebo stres a panika tiež bábätku neprospeje a nekázala jej doma sedieť a oddychovať pred telkou, len nech sa ukľudní, takže trochu hej ťuk ťuk aj pre teba 🙄

amadora
5. nov 2011

@belusa napísali sme to naraz 😀

belusa
5. nov 2011

@amadora sranda ale tak asi máme pravdu ked to išlo tak spontánne 😀 😀

sjuzocka
5. nov 2011

@ajca123 tak zrovna PANIKU robit nemusi, moze ist do tej nemocnice aj v co najväcsom klude, aby tomu dietatu nepridavala este aj nejake zbytocne adrenaliny... @makmitka33 pre istotu sa chod ukazat, minimalne ked si sa nam tu s tym zdoverila tak ta to dostatocne znepokojuje a nik z nas ta tu nevysetri... jedna ti tu moze napisat ze babätko sa menej hybe lebo uz ma toho miesta tam naozaj malo (mne sa hybalo v poslednych tyzdnoch malicko...), ina ti tu bude pisat story o pridusenych detoch (aj to sa moze samozrejme stat :(( )a ta pena, to netusim co si mam pod tym predstavit kedze som to nezazila, ale pokial to nie je plodovka alebo jasnocervena krv tak hadam to na tu paniku naozaj byt nemusi. Kazdopadne ak by aj o nic neslo, ty budes kludnejsia, ked ta ten lekar prezrie, cize zobud manzela a sup sup 🙂 aby si sa tu na konikovi nemusela zbytocne dlho stresovat.

kacarina
5. nov 2011

dik baby, presne tak som to myslela, ajca, do nemocky som ju jasne posielala, ja by som na jej mieste urcite isla, ale nikomu nepomoze, ak po ceste zinfarktuje. drzim palce makmitka 😉

amadora
5. nov 2011

@kacarina presne tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre