Som v 36. týždni a bábo veľkosťou zodpovedá 33. týždňu

1dorotka1
7. sep 2012

Ahojte maminky,
som v 36tt a podla ultrazvuku moje babo zodpoveda 33tt a ma 2100g, čiže je menšie než by malo byt,,,,,povedali mi že mam prist o týžden a že ked uvidia že nerastie tak si ma tam nechaju....ako sa to potom rieši??? velmi mam obavy

dominini
30. mar 2017

@domiinicca Ahoj, a ako ste to potom vyriesili? Lebo som v 37tt a maly zodpoveda velkostou na 34tt, ale vahu ma akurat

domiinicca
31. mar 2017

@dominini ahoj, no pchaLi do mna infuzie horuce magnezium a glukozu aby maly narastol a rastol len pomalsie takze mi ho nechali v brusku a dokonca som prenasala takze este stihol nieco podrast a porodna vaha bola 2910g donoseny zdravy len trosku chudsie babo ale teraz uz ma skoro 3 mesiace a 7 kg takze to dobehol veeelmi rychlo 😉😁nicoho sa neboj oni tie utz niesu moc presne nakoniec bude vsetko v poho 🙂

dominini
31. mar 2017

@domiinicca môj mi akože rastie, aj váhovo, len hlavičkou a bruškom je dosť pozadu .... len ja mám také menšie bruško možno preto je tam taký skliesnený ... Môj doktor sa k tomu vyjadruje tak, že každé babo je iné a že aj ja som malá tak ...
Tak som rada že u vás je všetko ok 🙂

domiinicca
31. mar 2017

@dominini to aj my sme mali hlavinku a brusko pozadu a nebolo to vobec poznat. Theo bol pekny symetricky ja som sa bala ze ake zdeformovane babo budem mat 😂 to hovoril aj mne.. samozrejme ked si memsia aj otec tak bude aj mensie babo..hlavne papaj vela ovocia vtedy mi maly najviac rastol a nestresuj sa maly to straaásne citi

biela_sova
20. sep 2018

@jajamalka Ahoj Jajamalka, mozem sa spytat, vzhladom na Vasu a manzelovu vysku, ci to s odstupom rokov mala dohnala a javi sa ako vysoke dieta?

jajamalka
20. sep 2018

@biela_sova ahoj, áno. Je celkom vysoká, taká tabuľková. 🙂 Má 6,5r a 125cm. Tri roky po našom drobčekovi sa nám narodil syn s mierami 4600g a 54cm. 😀 Ten je naozaj vysoký. 🙂

pietrula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pietrula
20. feb 2024

@evitaka Ako ste dopadli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre