Som v 39. týždni a som otvorená na špic prsta

26kaja12
14. jún 2013

Ahojte dievcata, chcea by som sa spytat ci mate niektora skusenost ze ste boli v 39 tyzdni otvorena iba na spic prsta a krcek ste mali mierne skrateny? kedy potom prisiel ten den D? 🙂 Dakujem za odpovede

anulka1171
13. nov 2016

@februar2017 dAKUJEM PEKNE 🙂

sardinka336
14. nov 2016

@anulka1171 porod proste spoznáš, je to uplne niečo ine ako posličkovia a tak. Kazdá sme to spoznali aj bez konika. 🙂 Ak nič nepocituješ, tak si asi kontrakcie nemala. To čo všade hovoria na to sa vykašli. Tvoj porod bude tvoja osobná, neopakovateľná skúsenosť. To ze si otvorena na špic prsta nemusi nič znamenat. Su zeny čo su otvorene aj x týždnov a su zeny, u ktorej nič nenasvedčuje porodu a porodia. Ja som 38 tt. uz mala aj porodené. Ja som mala každý porod ,,vybavený,, za hodinku...a to tiez všade písali a strašili ako prvorodička bude rodit 9 hodin a podobne...nič take sa nekonalo. Pri dvoch posledných mi moj porodník praskol vodu a uz to išlo, ani som sa nenazdala a dieta na svete. Taky porod ti prajem.

elizita
14. nov 2016

Ja som presne takto bola od 31tt.. voda mi odtiekla 38+0tt a nakoniec som sa ani neotvorila a skoncilo to cisarskym..

originaltea
14. nov 2016

ja som rodila deň po termíne a bola som na 1prst 😀

miricka77
14. nov 2016

Falosne kontrakcie nemusis mat.
Pri dvojcatach som bola rano v poradni,neotvorena vobec.vecer som dostala kontrakcie a o polnoci som uz aj rodila,uplne otvorena.

anulka1171
14. nov 2016

@sardinka336 .. dakujem pekne 🙂

stryel
14. nov 2016

ja som bola na tom takisto...otvorena na spicku prsta, krcok nespotrebovany, a uz som si myslela, ze den porodu ani nepride 😉 nakoniec prisiel, ale bol to cisarsky, lebo ani 11 dni po termine a po vyvolavacke sa tento stav vobec nemenil...vraj pripadov "neotvarania sa" pribuda, pricina - ktovie...ale aj tak hodnotim svoj porod ako dobry 😉

diwamacicka
5. okt 2017

Zeny,som 40tt a stale som otvorena na špic prsta,pohyb mam,stale robim nieco...poradte mi uz som zufala:( chcem to mat za sebou malickej sa dako nechce,ale nechceme ist rodit sekciou :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre