• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špinenie po vyšetrení v 37 týždni. Je to normálne?

23. novembra 2016 
Prosím vás,je normálne v 37.tt špiniť po vyšetrení krčka? Dnes sa vo mne doktor trocha porýpal a teraz som si našla trocha hnedého výtoku. Je to normálne alebo už budem rodiť?
11. júl 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marta, ako som uz pisala aj v teme o tretom trimestri- spinenie nie je nic zvlastne. urcite najdes kopu zien, vratane mna, ktore to mali... myslim ze sa to uz riesilo aj v nejakych temach... ja mam to spinenie skoro zakazdym, najme v poslednej dobe... a nedavno nejaka baba pisala, ze lekarka mala po vysetreni dokonca krvave rukavice, ked z nej "vytiahla" ruku. ja mavam take hnedaste spinenie po vysetreni a obcas aj dalsi den... myslim, ze dovod na paniku by bol, keby sa z teba zacala liat krv... na rodenie si zrejme este pocaks, tak ako cakam aj ja :wink: :grinning:
11. júl 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéj,pampuliacik,si zlatá!!!! Ja som také ešte nemala,tak ma to celkom vystrašilo. Lebo aj krčok teraz cítim taký trocha ubolený z toho ohmatávania. Tak snáď to prejde!!! Ja som špinila len na začiatku z hematómu.
11. júl 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa to stalo pred par tyzdnami a tiez som sa riadne zdesila... ale potom som rozmyslala, ze to bude asi z toho vysetrenia a navyse, to aj prestalo. neskor som "vykutrala" na konikovi, ze je to vcelku bezne
11. júl 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej,tiež som to počula,ale nezažila až doteraz,preto ma to riadne vydesilo!!!
11. júl 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to normálne, neboj sa, ked som ležala na rizikovom v 30tt, tak ma vyšetroval doki a sám ma upozornil, nech sa nezlaknem, že budem špiniť po vyšetrení, dokonca ked som liezla dole z kozy, tak mi dala sestrička vložku :slight_smile:
takže ak si po vyšetrení a špiníš, je to normálne :wink:
11. júl 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vesi,ďakujem!!! A ako dlho ti to špinenie trvalo? Tiež ťa bolelo pri krčku z toho?
11. júl 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa už naozaj nepamätám, ale taký nepríjemný pocit po vyšetrení som mala. trvalo to cca 1-2 dni, neviem presne. :wink: bola som rada, že ma na to upozornil, lebo ináč by som panikárila, pri prvom tehu som nikdy po vyšetrení nemala špinenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No,veď práve,ani ja,preto som taká vystrašená!!! A pri tom druhom pôrode si potom nezačala pri kontrakciách špiniť alebo krvácať? Mám obavu,keď je krčok nejaký už citlivejší ako pri prvom teho.
11. júl 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nie, nezačala, ja som mala cisársky, takže som zažila len slabé kontrakcie, ale odtekala mi postupne plodová voda a tá bola číra, takže to bolo O.K: tak sa pekne upokoj a užívaj si klud, lebo čoskoro si už neoddýchneš :wink: :grinning:
(Dr. mi to vtedy aj vysvetlovaj, že to špinenie nie je zvnútra alebo niečo také moja pamäť deravá... hmm)
11. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To špinenie bude zrejme z poškodeného krčka. :angry: Malá kope normálne,tak snáď je to ok. :unamused: Ďakujem ti!!!
11. júl 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, to je normalne. Ja som po vysetreni tiez obcas spinila. Pri kontrakciach som nespinila, az ku koncu ked boli caste a silne, ale to tiez mohlo byt z vysetrenia. Mne plodova voda odtiekla na niekolkokrat ale takym prudom, ze som zamokrila cely svoj kabat a taxik :grinning:
12. júl 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elize :grinning: :grinning: ja som bola našťastie v nemocke, mne vytekala pomaly ako keby som sa pocikala, ale zato tiekla v kuse, ako som sa presúvala na sálu, tak mi to tieklo po nohách, ale v tej chvíli mi to bolo jedno :grinning:
12. júl 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem,kočky! V nedeľu to ustalo,tak snáď je to ok. Len mám strach,že keď sa vo mne bude nabudúce hrabať,bude to tu zas. Navyše mám problém s operovaným močovým mechúrom a ten ma tiež riadne pichal celú sobotu. Už nech je to za mnou....
14. júl 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som rada, že to nie je žiadna tragédia.. lebo tiež som v 37t. a tiež som bola na vyšetrení - prvom a tiež teraz mám tmavý krvavý výtok.. už druhý deň vlastne.. včera a dnes som myslela že nič ale predsa len.. človek nechce robiť paniku, ale tak zlakne sa.. hlavne keď vám nik nepovie: "nezlaknite sa budete trošku krvácať možno aj pár dní" ja osobne by som velmi nerada keby sa po 8,5 mesiaci bezproblémového tehotenstva udialo niečo nečakané :( takže som rada, že netreba robiť paniku ;) ďakujem :D
5. sep 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa spytat. Som 37tt+3 dni a dnes keď som prišla od doktorky po vysetreni zospodu začala som krvácať jasnou krvou. Zatiaľ som pouzila tri intimky,uz su to asi 4 hodky..mam ísť k doktorke radsej zajtra? Dik.
23. nov 2016 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok