Tlak v norme a pulz rýchly.

24. dec 2019

Stava sa Vam ze tlak mavate v poriadku ale pulz rychli?ja mam stale pulz okolo 95 teraz dokonca 111.Som v 31tt

zuzi0911
24. dec 2019

Pulz v tehotenstve vyšší je normálny. No skus sa opýtať v skupine zdravotníci na mk

lenka2710
24. dec 2019

daj si magnezko, ja som to tiez mavala,tlak dokonca nizky a srdce busilo jak splasene, môžeš mať aj málo železa

vinejka6
24. dec 2019

Ja som mávala bežne pulz 100 a vyššie, niekedy aj 120. Pokiaľ sa cítiš dobre, nie sú iné ťažkosti ani vysoký tlak, ja osobne neriešila by som. V tehotenstve je to normálne, ten vyšší pulz, máš v tele oveľa viac krvi takže je to logické

ssimona18
24. dec 2019

Je to v pohode v tehotenstve ja som mala aj 130 a neriesili to..

fiafia
24. dec 2019

Ja sa liečim na pulz pekných pár rokov. V tehotenstve sa to ešte zhorsilo ale okrem častejších kontrol na internom to neriešili a to som mala kľudne aj 130. Zakladom je to predýchať a nesustredit sa nato , myslieť na iné ja som rátala aj do tisíc, premýšľala nad receptami , čo nakúpiť kým to prešlo 😂 a magnézium denne.

matulka82
24. dec 2019

vyssie pulzove cislo” je v tehu normalne , ale vysoky tlak ,sa lieci aj v tehu, ziadnu paniku len kvoli zrychlenemu tepu , ste dvaja v jednom tele a teda aj naroky na obeh su vyssie 😉

iwesska
24. dec 2019

Mas uplne normalny pulz v tomto tyzdni.

tosomja
25. dec 2019

Mavam od zaciatku tehotenstva tlak 70/50 a nizsi, pult od 100 do 132 a nikto neriesi.

monika_ke
26. dec 2019

Ja som mala bezne dobry tlak a pulz do 130, gynda ma poslala na interne a tam vsetko ok, ze v tehu je to normalne

monika92
27. dec 2019

Ja mám pulz aj 160.. ale mimo tehotenstva som mala beriem lieky 15 rokov... a aj teraz som v 28tt.. tep mávam už okolo 100-110 je to normálna a navyše ja som zvyknutá ja keby som mala 80.. tak mám pocit že umieram.. a nemôžem dychat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre