Tmavší výtok v 30. týždni

babo12
20. sep 2017

Ahojte som prvorodička, som v 30 tt. Mám bolesti už 3 dni ako pri menštruacii nie tak pod bruškom ako v krížovej oblasti. Viem že mám uzku panvu a že to viac bolí alebo teda že viac to pociťujem, ale bojím sa pretože mi bruško tvrdne, no doktorka povedala že si mám dať magnezium a ležať. Len včera večer som mala taký tmavší výtok. Aké máte skúsenosti ?

norinko6
20. sep 2017

Ja som druhorodicka 32 tt a nic podobne som nemala ani pri prvom ani teraz... tak ja vy dom radšej hneď ráno zavolala gynekologické a sa na to radšej spýtala...

emi16
20. sep 2017

Moze to byt cokolvek
Od vacsieho narastu baba co tlaci na krize, panvu a roztahuje maternicu po ...
Magnesko je super
Ale aj tak by som sla na sono

pininka
20. sep 2017

No ak mas vytok,rychlo do nemocky, moze byt ze zacinas rodit,ze sa ti uz zatka uvolnila. Inak mna boleli vacsinou len krize,brucho ani nie

erickatt
20. sep 2017

@babo12 smer dr. Radšej 200 x zbytočne. Pekne choď

bosoriak
20. sep 2017

@babo12 Tiez by som isla na kontrolu. V 30.tt je este predsalen trochu skoro. Treba si uvedomit, ze zenske telo sa sice snazi za kazdu cenu udrzat tehotenstvo. Ale ak pride k nejakej komplikacii, prve co sa zacne, je predcasny porod. A v 30.tt to este nemusi dopadnut dobre.

A radsej zo seba spravit hysterku na pohotovosti, ako potom lutovat.
Drzim palce.

ada309
20. sep 2017

@babo12 pre pokoj chod k dr... stres moze tvoj stav este zhorsit...

Inak tvrdnutie je v teho caste a nemusi nic znamenat,vacsinou pomoze magnezko a vylozene nohy.. avsak,ten hnedy vytok do toho sa mi nepozdava... 😏

deti95060810
20. sep 2017

nemala som to ani pri jednom tehu....išla by som k lekárovi - ten hnedý výtok nie je kto vie čo....

babatkoo
20. sep 2017

Ja som mala vsetko to co ty v 25 tt. Dopadlo to najhorsie ako mohlo. Tiez som si myslela: ale sak mi iba zilka praskla, ale ved je normalne ze tehotne zabolia krize... no nebolo to normalne. Isla som na pohotovost az na druhy den ale neskoro. Z hodiny na hodinu som porodila. Deti neprezili. Nechcem ta strasit ale ist k lekrovi bude najlepsia vec.

nerko
20. sep 2017

Alebo rovno do nemocnice. Mne to lekarka hned odporucila, ked mi viac tvrdlo brusko. Polezat, infuzky. Radsej 1000x zbytocne ako raz neskoro.

opuska
20. sep 2017

dufam si uz u tej doktorky bola. pozerala som, ze si nemohla ani spat, kedze si prispevok pisala o 4 rano, si mohla kludne vybehnut na pohotovost. uz si skoro nakonci a dietatko sa moze na svet vypytat kedykolvek, takze by som to nejak nepodcenovala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre