Trasúce pohyby v 38. týždni

supucka
23. júl 2020

Ahojte... Viem ze takáto téma tu už bola, ale veľmi dávno... Chcela som sa vás opýtať, či aj vy pocitujete také pohyby bábätka... Stikutka to nie je, ani kopanice... Ale akoby jej bola zima, alebo triasku mala... Trvá to par sekúnd... Mám obavy ci to nie je niečo vážne. Čítala som ze to je z magnézia.. Ale nepríde mi to tak... Ďakujem za každý koment.... 😉

whatever1
23. júl 2020

@supucka Chod radšej k dr, toto nie je normálne.

supucka
autor
23. júl 2020

@whatever1 zajtra mam termín u lekára

dollyzv
23. júl 2020

Ja som síce len v 27tt ale tiež cítim niekedy také pohyby ako keby som mala v bruchu vibrujuci telefón 🙈🙈 neviem čo to je,alebo čo to robí,ale malý je úplne v poriadku 🙂 snáď to v tvojom prípade bude v poriadku 🙂

1mina
23. júl 2020

ja som tiez citievala nieco podobne,,, vsetko ok a
doteraz neviem z coho to bolo 🙂

supucka
autor
23. júl 2020

Zajtra sa opýtam, čo to môže byť.. Ale je to divný pocit...

supucka
autor
23. júl 2020

@whatever1 to som už čítala... Stará diskusia to je a odpoveď žiadna v podstate.. Nie je to stikutka!

supucka
autor
23. júl 2020

@whatever1 a malá sa hýbe normálne, len občas sa tak akoby zatriasla, minulý týždeň som bola na prietoky, sono a ctg.. Všetko je v poriadku... Tak neviem

lucijalucy
23. júl 2020

Aj môj malý to robil v bruchu a tiež som premýšľala že čo to je ale na nič som neprišla. 🙂 Je týždeň na svete a je úplne v poriadku. Keď tak sa informuj u lekára, ale určite to bude dobré 🤗

supucka
autor
23. júl 2020

@lucijalucy ďakujem 😉🤗🥰

whatever1
23. júl 2020

@supucka Dala som ti ten link lebo píšu ze zmena charakteru pohybu môže byť aj kvôli tomu ze dieťa dostáva malo kyslíku. Samozrejme to nemusí nič znamenať, v to dúfam, ale ako sa hovorí v tehotenstve radšej 100krat zbytočne na pohotovost ako neskoro, čo by zajtra mohlo byt ak ma babo problémy. Si v dosť vysokom týždni, dieťa môže mať napr. omotanu šnúru okolo krku. Ak si to trasenie doteraz nepocitovala a je to pre teba novinka tak prosím ta zajdi ešte dnes, spravia ti pásy, sono, skontrolujú ci je všetko ok. Nikto na teba nebude pozerať divne ze chodíš kvôli blbosti. Nič tým nestratis.

supucka
autor
23. júl 2020

@whatever1 Áno.. Ďakujem ale mne to robí malá už dávno... Si zlatá že sa tak bojíš....

katrin21
23. júl 2020

Trhane prudke mykave pohyby mozu znamenat,ze babatku dochadza vyziva..mne o tom gyndos daval aj v asi 30tt papier s popisom..urcite to spomen...mne sa to potvrdilo, mala som preemklapsiu a mala uz mala malo vyzivy, narodila sa le n 1600g v 34tt...akutnou sekciou.. trvalo to asi 3t... tie pohyby..pritom prietoky mala dobre,ale proste vyziva slaba uz kvoli tlaku.. neopuchas?

supucka
autor
23. júl 2020

@katrin21 nie... Tlak mam dobrý... Mam síce tehotensku cukrovku, ale opuchnuta nie som...

katrin21
23. júl 2020

@supucka ok aj tak..normalne to nie je😉

supucka
autor
23. júl 2020

@katrin21 veľa žien píše, že to mali tiež... Tak neviem teraz, či to normálne je, alebo nie

danielahamar
23. júl 2020

Magnézium sa už v takom vysokom čísle nemá brat🤔

supucka
autor
23. júl 2020

@danielahamar už neberiem

miskamichalka
24. júl 2020
banderaska29
24. júl 2020

@supucka ahoj, no ako si dopadla?

supucka
autor
24. júl 2020

@banderaska29 ahoj... Všetko je v poriadku... Vraj to trasenie je normálny pohyb... Nič iné mi doktor nepovedal

supucka
autor
24. júl 2020

@miskamichalka ďakujem... Nedá sa tam napísať

nini1010
24. júl 2020

Zvlastne.Ja si tak predstavujem ako by som reagovala keby sa mi roztriaslo uz narodene babatko.Preco by malo dieta akoby vibrovat az sa mi z toho roztrasie brusko?Vytlaci nozicku,rucicku,hmyri sa ale vibrovat?

supucka
autor
24. júl 2020

@nini1010 no dúfam, že keď sa narodí, bude všetko v poriadku.. Ale ono novorodenci majú také tiky.... Toto je moje tretie tehotenstvo....

miskamichalka
24. júl 2020

@supucka skus tam napisat zajra rano na jeden den je tam obmedzeny pocet otazok cca do tej 10tej napis

monika_mt
24. júl 2020

@miskamichalka Aj moje babo to robilo v bruchu a je uplne v poriadku, nebojte sa,je to normalny pohyb

majulino
24. júl 2020

@miskamichalka je tam presne tato otazka, a odpoved je ze nema riesit ako sa hybe ale ze hlavne je ze sa vobec hybe

supucka
autor
24. júl 2020

@monika_mt no to mi povedal aj doktor.. Viac sa k tomu nevyjadril... Ďakujem 🤗

majulino
24. júl 2020

@supucka pozri moju odpoved vyssie. Otazka polozena v 7/2020

bikarbona
24. júl 2020

@supucka Moje babo to robi tiez, ako by si prdelo do vody 😂ale vraj je ok, uvidime, zachvilku pojde von.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre