• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ahojte ja som oddychovala....lebo uz neviem ani sediet...sandri na co sa pije ten cajik?a kolko stal?
15. apr 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucka uľahčuje pôrod, je tzo na posilnenie maternice kupila som ho na Hornej Striebiornej je lekáreň so zdravotníckymi potrebami stál 18,-Sk
15. apr 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri a ty si este tu?drzis sa moja :slight_smile:
15. apr 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba 18sk?a to je daky sypany ci normalny caj....a to skor porodim ked ho budem pit? :slight_smile:
15. apr 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hovorí sa že aj skôr,ale na to samal začať piť užv 34 tt ja som začala tiež v polovici 37pôrod by mal byť ľahší :wink:
penelope :wink:
15. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka neporodis skôr...len pomaha pri pôrode...
15. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som pocula,ze neporodis skor a ani nepomaha, jedna pila malinikovy caj, jedla semiacka masirovala hradzu a aj tak sa roztrhla a mala neuveritelne hrozny porod....ale to nemusi byt u kazdeho samozrejma :grinning:
15. apr 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus to je u kazdeho individualne..som zvedava ako to bude u mna hehe
15. apr 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to som zvedava aj ja na svoj porod, stavim sa ze sa teraz riadne potrapim :frowning2: lebo prvy bol fajn, tak to teraz musi byt naopak,,,,,,,,nevadi, hlavne ze bude zdrave :wink:
15. apr 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja si tiež myslím, že s tými čajíkmi a tak je to hrozne individuálne.....ale pomôžu možno na psychiku....
veľkosť bruška naozaj nerozhoduje aké bude bábo. Niektoré ženy majú obrovské brušká a majú malinké detičky, ja mám napríklad menšie, teda nie úplne malé, ale také v pohode a moja malá je veľká :sweat_smile:

Žienky, čo si myslíte, ako dlho to ešte potrvá, keď som otvorená len na 1cm? Ja viem, že aj toto je individuálne, ale, nemáte s tým skúsenosť? Dnes mi trošku viacej tvrdne bruško, ale inak nič....
15. apr 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka ahoj..no ja som tiez uz na 1 cm otvorena a aj brucho mi tvrdne a stale nic..inak vies ze certica porodila dnes martinka??mal 3650g a 51cm...hehe

didus a mozno budes prekvapena a aj tento pôrod bude v pohode
15. apr 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasteri presne moj nazor :wink:
jasteri ja som istal rodit otovorena na 2 cm a povedali mi ze som mohla byt este den doma..ale v ten den som porodila....kamoska chodila tyzden na 2 cm otovorena takze to je tiez take diskutabilne, ale da sa tomu pomoct...
15. apr 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miruš a ako dlho už si na 1cm?

čertici samozrejme tíško závidím a gratulujem :slight_smile:
15. apr 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej certici srdecne gratulujem
jastericka ja som otvorena na 2,5cm a nic :pensive:
15. apr 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lossik ako sa mame? :slight_smile:
15. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, ahoj lossík :slight_smile:
bože, to zase budem sklamaná, ak to ešte potrvá :frowning2:
15. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka no uz od 29 tyzdna :pensive:

loss, weroni ahooj
15. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no brusino tvrdne a mala som aj hnedy vytok a stale nic nakoniec si to malinka rozmyslela a este sa jej na svet nechce :dizzy_face:
15. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi a ako sa tomu dá pomôcť ? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
sexík? Tento týždeň bol toľko krát ako za celé tehu nie..... :grinning:
15. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss ale ved mas este cas :wink:
miri ahojky co - nieco nove s tym ortopedom?
loss jejda ved ty to uz mas za chvilu
jasteri aj mys me mali a stale nic hehe
15. apr 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ano podla terminu mam cas mala chcela ist von od 24tt a teraz ked uz moze sa jej nechce :dizzy_face:
mirka a čo tak začať s brušákmi alebo také drepy alebo?
weroni hej..som sa pytala tak ze to nevadi lebo to nemam take...ze je to v pohode..tak som rada...az mi ulavilo hehe a ty??
jasteri..brusaky??zartujes? :astonished: :grinning: ved mna ked muz pusti na posteli na chrbte tak vyzeram ako pancierovy chrobak ..sa neviem zdvihnut..len ked sa prevalim na bok :grinning: kdeze este brusaky...ale tie drepy vraj pomahaju
15. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka :grinning: :grinning: , som sa zasmiala, že pancierový chrobák, to je zlaté, si to viem predstaviť

tak nás mužíkovia budú ťahať za ruky :grinning:
15. apr 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasteri dobry zaciatok :grinning: , schody k tomu skackat po nich a aj po fit lopte, a horuca sprcha na brusko :wink:
15. apr 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka zasmiala by si to keby si to aj videla..to ti ruciim :grinning:

didi ja som dnes mala horucu sprchu a mozno bude aj sex..a zajtra mozem ist nie :grinning:
15. apr 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, od zajtra praktizujem, so sprchou začnem už dnes, po schodoch sa mi už nechce behať, už je tma a na chodbe sa nám nesvieti, na fit lopte sa furt natriasam....
Ešte jeden recept, ale neviem či nie je dosť blbý.....jedna známa brala železo pre chudokrvnosť a vieme, že tieto tabletky zapekajú, tak tlačila na WC, až sa jej rozbehol pôrod :grinning:
15. apr 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok