Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
15. apr 2008

jasteri aj ja som pocula take ze zena ked tlacila na wc tak jej praskla voda... 😀

jastericka
15. apr 2008

dobre žienky, ja sa s Vami lúčim, idem pozerať Ordináciu v ružovej záhrade

prajem pekný večer

papa 😉

mirka8429
15. apr 2008

jastericka pekny vecer aj teba a zajtra mi drz palcee idem k dokimu..paaa 🙂

dididi30
15. apr 2008

jasteri dobry typ....skusaj 😀 dobru nocku......
aj ja idem kukat ordinaciu tak sa majte 😉

mirka8429
15. apr 2008

ahojtee ja mam telku rovno tu pred pc 😀 tak paa

ninka123
15. apr 2008

Ahoj Lucka, ak mas s Aktiferinom problem, skus Tardyferon Fol, je to tiez zelezo a menej zapeka..
pekny vecer baby.. 🙂

ninka123
15. apr 2008

inac ma od popoludnia picha na jednom mieste v hornej polovici bruska.. ☹ Ked by bol problem, picha podbrusko, alebo nie? Mali ste to niektora niekedy? Dakujem

sandrika
autor
16. apr 2008

dobré ránko brušká ešťe spinkáte????

mien
16. apr 2008

sandrika kedy pôjdeš do nemocky už s chcela dneska ís´t, mysleela som na teba už som si myslela, že s neozveš iba, keď budeš mať bábo

sandrika
autor
16. apr 2008

mien no asi až toho 1.5 ako mám normálny termín pôrodu...akrem podbruška ma v nocineboleo nič...., zajtra idem na pasy na kontrolu

mien
16. apr 2008

aj tak máš už iba týždeň, veď to ubehne rýchlo

sandrika
autor
16. apr 2008

dva zlatko ako topočítaš? dnes je 16.4 a do1.5. je ???no koľko ???15 dní mien 😀

mien
16. apr 2008

ale ja to aj sebe počítam tak, aspoň ma to ukludňuje

sandrika
autor
16. apr 2008

aha ty si myslela do začiatku no ,ale podľa drzačínam 39 tt až v piatok takže aj tak je toviac ako týždeň

mien
16. apr 2008

dobre,ale aj tak to budeš mať čoskoro za sebou mne do 30tt ubehlo rýchlo, ale teraz mi to ide veľmi pomaly

sandrika
autor
16. apr 2008

no to ti aj pôjde moja

mien
16. apr 2008

len dúfam, že nebudem prenášať, keby som bola ja tak v 39 tt juj či by bolo dobré

sandrika
autor
16. apr 2008

no nejde to každá z nás si tým musela prejsť mne teraz už každýdeň naviac predstavuje aspoň týždeň , ale to je aj tým, že som od marca 2007 bez práceaad augusta teda od začiatku kôli krvácaniu narizikovom muž v práci aja som tu celé dni sama

mien
16. apr 2008

sndrika, no viem aké to je ja som doma od začiatku, lebo cez leto som bola iba na brigáde a teraz ešte chodím do školy dialkovo, aj ja som doma sama celé dni

sandrika
autor
16. apr 2008

tak potom jepravda žetito ide tiežtakpomalya tietoposledné tt sú fakt najhoršie

mien
16. apr 2008

no, ešte dobré, že mám internet, ináč by som sa zblázdnila, no dobre idem niečo jesť, iba som tak nakukla čo nové a ešte som ti chcela napísať nato, že si doma si pribrala minimum, tak po pôrode budeš ešte chudšia ako pred pôrodom

sandrika
autor
16. apr 2008

ja som veľa pribrala povysadení HAK za 7 dí 5 kg takže aspoň budem po pôrode zhadzovať tie 😉 pred vysadením som mala57kd povysadení 62 kg a teraz mám 68 kg

dididi30
16. apr 2008

ahojte.....hm tak vy ste doma cele dni, ja stale makam, ale uz tyzden 😀 dnes mi povedali,ze mam brusko padnute, ze ako pred porodom 😕 dufam,ze nie, este aspon mesiac chcem vydrzat ☹

sandrika
autor
16. apr 2008

didi neboj vydržíš ber si príklad zo mna 😉

mien
16. apr 2008

ahoj diddi dńeska si bola na kontrole to nie je dobré, ke´d musíš byť doma , ale teraz, keď som už v 32 tt nevedala by som si predstaviť ešte chodiť do práce ako vstávaš ráno

dididi30
16. apr 2008

sandri jasne, lenze ty si to mala liekmi udrzivanane, ja neberiem nic ani len magnezium, ale ja to citim,ze pojdem skor a uz som aj ruhorodicka....

miriamka
16. apr 2008

Mien...ja som chodila do prace az do 34tt,a bolo to v pohode 🙂
Didi...no ale hlavne ze je vsetko ok,a ked aj trosicka skorej porodis urcite sa uz nic nebude diat 😉

mien
16. apr 2008

ja by som mala ešte na vás takú otázočku a potom sa idem učiť
v ktorom týždni musí byť mamina aby jej už potom dieťatko nemuseli dať do inkubátora

loss
16. apr 2008

ahojte bambulky 🙂

miriamka
16. apr 2008

Mien...ono to zalezi od vahy babatka.Tusim ked je vacsie nez 2,5 kg uz do inkuatora nejde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre