• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
hm asi ano. no este kukam na jednej stranke
25. apr 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukaj daj vediet....
25. apr 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som len ci to budem vediet objednat.:slight_smile:
25. apr 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde??
25. apr 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli o co mam zaujem len nech mi napise aku to ma velkost poslem ti stranku : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3036762 no kukni chutny spaci vak
25. apr 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monti krasny je, fajna cena......sak jej napis ,ze aka je to velkost,,,,,,ci nevies ako?
25. apr 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som uvidim ci odpise
25. apr 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no tak teda super :wink: inak z 200 na 180 to nemohla za 150 alebo 100
25. apr 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? ale tak nevadi. inak objednala by si to ked tam pisu ze najprv chcu peniaze a ze az potom poslu tu vec?
25. apr 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: super zlava, didi....
25. apr 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani caf....ako to myslis? :grinning: som prilacna? :grinning:
no neviem, inak sa to asi tak robi takze bude doverujes alebo vymetaj sekace :grinning:
25. apr 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa ako robi? to ridem na postu ze chcem poslat peniaze a oni mi daju vypisat sek?
25. apr 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no keby som to ja vedela, to sa musis bab opytat :unamused:
25. apr 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm musim nejaku najst co uz odtial objednavala. alebo sa spytam rovno tam
25. apr 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si myslim ze 180 dost vela...ja mam take veci zo sekacov ze az...no ale to je aj o stasti...ja radsej vymetam sekace...a ty v UK...ohooo....mas moznosti az az....
25. apr 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka takze ty by si takto neobjednavala? ze najprv poslat peniaze aaz potom cakat na tovar?
25. apr 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti kasli na to, sak uvids co ti odpise ta co si jej napisala a hned to urobis ako ona poradi
25. apr 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm uvidim a ked nie kuknem do sekacov
25. apr 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti, dufam, ze nevadi, ze sa staram, ale kukla som ten vak, myslim ze je to dost... skus skôr v sekaci, ja mam dva, jeden za 60,-Sk-vacsi, a novorodenecky za 30-mali vypredaj-narazila som nan nahodou, ked som bola v 4mes... no nekup to... :wink:
25. apr 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt su take nizke ceny v sekacoch? hm tak to radsej kuknem tam.:slight_smile: vdaka ninka.
25. apr 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monti vidis ninka ti dobre radi, sekace treba prevetrat... :slight_smile:
25. apr 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm len ked ja viem iba o jednom. hmmmm budem musiet ist pohladat este nejake.:grinning:
25. apr 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti, no to zavisi od moznosti...tu v Kosiciach mame dost sekacov a kvalitne vecicky zo zahranicia a tak...neviem ako u vas...
poviem ti pravdu, ja nemam prehlad o cenach detskych veci velmi, ja som vela zdedila, vysekacovala, a kupila nieco cez bazar cez MK...toho sa nebojim...poslala som babe peniazky na ucet, ona mne balik...je to o dovere, ale ja nemam zle skusenosti, prave naopak...cez mimibazar som este nic neobjednala...len nove veci, aj to bolo fajn, velmi dobra komunikacia s predavajucou
25. apr 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti, skus pozerat na MK...a skus skor take balicky, baby robia taky mix veciciek pre istu velkost, napr. pre novorodeniatka chlapceka- ze aj bodynka, aj dupacky, vselico, daju tomu jednu cenu...a platis jedno postovne...
25. apr 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani sak hej na tu chvilu co to ponosi staci aj ake , sak sa to operie a basta.....moja mala mala veci nove z anglicka, bo segra tam bola a zdedene este po jej tatinovy oblecenie.....ale teraz kupujem aj taka aj take a nechcem zdedene.chcem si to vychutnat bo je to moje posledne babo, stacia mi dve :grinning:
monti hladaj......
25. apr 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, len co podrastie, tak si ho idem fesakovat... :wink:
ale ogrckat moze aj pouzite bodynko, nie? a inak z tych sekacovych som strihala visacky...nove veci..nevynosene po detoch...
25. apr 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm didi vsak aj ja zatial iba kupujem nove zdedit nemam po kom. ale tak aj do sekacu skocim ved v niektorych maju krasne vecicky a co na tu chviilku stacia aj take presne ako si napisala operie sa a je.
25. apr 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ja som tak predala uz par veci a kupila vela pre svoju malinku, ono tie peniaze sa preto robia tak ze skor poslat a oni ti ppotom poslu lebo s postou su velke problemy, zdrziava peniaze a podobne a co sa tyka toho vaku mozes byt rada takej cene, nas stal 499
25. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som aj mala po kom ale nechcem, ja si to chcem uzit......
jani, sak niektore veci ani deti nevynosia ja o tom viem a aj tak nakupujem :grinning: bodynka mam uplne nove z h&m ale to boli zlacnene na strvt z originalu ceny...nakupila som ich az po 9 mesiac, sak za tu cenu....
no ved co, k lekarovi take fajnove, nove a na doma a na vonku hoc jake
25. apr 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to proste bezne ze najskor si davaju baby poslat oeniaze na ucet a potom ti nasledne posielaju tovar
25. apr 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok