Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mien
26. apr 2008

ale nič si z toho nerobili, to bolo dobré a boi veľmi šťastné

mien
26. apr 2008

no veď ja som doma od začiatku a celý deň som v kuchyni, ale už čakám, kedy sa narodí malý a nebudem mať čas na nič a tvoja malá sa už teší na bračeka

dididi30
26. apr 2008

ja minimum?? sak mam 13 navyse 😀 pri malej som pribrala 16kil.....na akom zone??
joj moja segra pribrala ale 30 kil pri synovi a do pol roka mala vsetko dole....predtym mala 45 kil.....

mien
26. apr 2008

na zone reality
no čítala som, že tvoja sestra pribrala 30 no to je dosť ale dobre, že zhodila

dididi30
26. apr 2008

no nebudes mat cas a ani nebudes moc hocico jest, aby drobca nenafukovalo velmi....
hej malicka sa tesi aj ja sa tesim,ze nebude sama, lebo ona je taka starostliva.....len ma jednu chybu , bordelarka nenormalna....

zmrzka333
26. apr 2008

mien mne to opuchanie zacalo uz skor a lekar na to ze to je ok tak snad hej. Tiez pozeram na zone tie porody a tam su teda riadne zeny

dididi30
26. apr 2008

jaj tam, no to uz nechodi ☹ skoda...
ale aj ty zhodis, hoci nie hnes ale zhodis a samozrejma musis si dopomoct, aj ja som trocha ale 3 mesiace cvicila najma kvoli bruchu, lebo to som mala po porode ako v takom piatom, fuj..

dididi30
26. apr 2008

jasne baby opuchy su ok ak nieje v moci bielkovina a vysoky tlak 😉

mien
26. apr 2008

no dididi, to nevadí, že je bordelárka, lebo teraz budeš mať ešte väčší bordel, keď už budú dvaja hihi
zmrzka, doki aj mne pozeral nohy a povedal, že to bude tým, že som dosť pribrala,tak ma strašne potešil, ale po pôrode budeme všetky pekné maminy ja viem

mien
26. apr 2008

didid ja som nemala bielkoviny v moči to mi skontrolovali v pondelok, aj sestrička si myslela to

dididi30
26. apr 2008

mien sak ja viem, ja pomaly triedim hracky a nosim ich na charitu, lebo ked pride maly budu tu zas auticka, 😒 co uz....

dididi30
26. apr 2008

mien to je len dobre, len si pekne nozky vykladaj

mien
26. apr 2008

len aby boli autičká, lebo môj manžel sa hral s bábikami keď bol malý

mien
26. apr 2008

dididi ešte ktomu, že si cvičila ja som v živote necvičila ja som bola taká lenivá, že keď som chcela schudnúť tak som radšej nejedla

mien
26. apr 2008

dididi keď si bola tehotná s malou tak ti to už po tom 34 tt, rýchlo ubehlo, lebo mne sa zdá, že to nikdy nevyjde von, akoby sa čas zastavil

dididi30
26. apr 2008

mien ale aj to je mozne, sak babik mame dost 😅
no ja som jedla aj cvicila 😀 vlastne ja som nemala problem , len po porode....

mien
26. apr 2008

diddi ja keď som spravila tri brušáky už som mala svalovku teda kondička žiadna

mien
26. apr 2008

už sa teším keď budem v 40 tt a budem písať do témy, miminko čakám každým dňom alebo ako toje

dididi30
26. apr 2008

no hej ked je clovek mlady tak ju nepotrebuje 😀 ja uz mam 30 rokov tak uz mi bude aj treba pomoct 😅

dididi30
26. apr 2008

mien no ved aj ja som zvedava, len aby sme nesli skor 😅 ale az tak po 38tt 😉

mien
26. apr 2008

dididi 30 rokov, to si ešte mladá a už budeš mať druhé dieťatko, ale nevyzeráš ani na 30 si kočka a tá tvoja postava no super ja mám 24

mien
26. apr 2008

didid ja by som najradšej išla rodiť v 38 tt

mien
26. apr 2008

zmrzka sa nám stratila

dididi30
26. apr 2008

ale neblazni, ja uz stara raketa 😅 ale dakujem, tu v anglicku mi typuju maximalne 23 rokov 😀 no co uz..ale kremiky na vrasky uz pouzivam pre istotu 😀
no a ty keby budes mat albumik nech na teba kuk 😉 aj na to tvoje brusinko

dididi30
26. apr 2008

mien ja idem z netu, budem tu neskor, treba mi pozehlit a tak......zatim sa maj, papa 😉

mien
26. apr 2008

didid poviem ti pravdu už s naozaj spravím, lebo som už chcela minule, ale manžel niečo robil tak mi sľúbil, že mi to už správí, tak už do pondelka budem mať a uvidíš aj mňa

mien
26. apr 2008

dobre diddi papa

lucka0122
26. apr 2008

dobre ranko ako sa mate bruska?ja mam krce v oboch lytkach od vcera.....didi ako?sandrika vas pozdravuje..

zmrzka333
26. apr 2008

mien som tu len muzik vstal tak sa motkam kolo neho.
didi tie porody na zone idu znova a zatial sa mi zda ze nove casti.
lucka a sandrika sa ako ma?

lucka0122
26. apr 2008

zmrzka sandrika uz lepsie...maleho jej dali vcera okolo 16.00...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre