• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
:sweat_smile: ja cornflekami :grinning:
26. apr 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie som dojedla pred chvilkou. :sweat_smile:
26. apr 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ti chuti chrumkave? ja tu mam este aj slane tycinky mnam, tie si nosim vsade v saciku aj s cornflekami :grinning:
boze bola som trocha v meste a vysavala som, normalne mam dost, nevladzem a to zajtra nieco uvarim take lahke len pre mna a malu, potom chcem pozehlit a upratat, to budem robit cely den a este ma caka prezliekanie postelneho pradla, to budem robit asi tiez hodinu
26. apr 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm prezliekanie perin mam uz za sebou.:slight_smile: pridem ti pomoct chces?
:wink:
26. apr 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj prid, len neviem ci by sme ich prezliekly, skor by sme si dali zmrzku a kecali :grinning:
26. apr 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: veru ano ale tak najprv praca potom placa nie? a dvom by nam to slo rychlejsie.:grinning:
26. apr 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej, pod na zmrku akurat valim do bruska :grinning:
26. apr 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ja mam lepsie uz mam mrkvicku.:slight_smile: zmrzku som uz mala boooze ja jem same kraviny od kedy sme dosli domov :sweat_smile:
26. apr 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky mam zlu spravu Luky ma silny zapal zobrali mi ho do inkubatora bude tam asi do piatku uvida sa ako bude nevedia co mu je konkretne len ta hodnota ma byt max 10 a luky ma 113 hrozne som plakala a to som ho na noc po tom mojom velmi tazkom porode dala na noc prec lebo somspala len hodinu a teraz mi ho zase zobrali nasilu som taka smutna
26. apr 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Sandri tak to mi je luto ale neboj sa vsetko bude dobre. drzim palceky vam obom
26. apr 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri drzkaj sa musis byt silna Luky ta teraz velmi potrebuje drz sa dievca sme s tebou
26. apr 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri neboj bude dobre, vsetko zle je na nieco dobre a drobcek je silny ked uz taku tazku cestu porodu vydrzal a coskoro ho budes mat pri sebe....dzim palce..
26. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi uz si tu?
26. apr 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj monti ja neviem ja vsekto mozne citam, akurat som cilala,ze jedna baba majovka bola v nemocke a vedla rodila mirka, ze jej zavidela a ze potom pocula plac drobceka,..ozaj nevies nic , ako sa maju?
26. apr 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera som jej pisala a ze sa maju dobre ale este trosku ubolene a nechala vas pozdravovat
26. apr 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ju nastrihli??....a dakujem :grinning:
26. apr 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepytala som sa jej. hm mozno jej zase zajtra napisem a opytam sa jej len som ju nechcela moc otravovat
26. apr 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sandri, je lepšie ked je v inkubatore pod dohledem- aj Dani bol a moc mu to pomohlo, určite se z toho dostane, bude dobre uvidíš :wink: ..myslíme na tebe a prajeme nech ste oba dva brzy spolu a nejlepe doma :dizzy_face:
loss děkuji, už jsem se začínala bát, tak se držte!!! :sweat_smile: :dizzy_face:
jarka ahojky, jak se máte? :wink:
monti pozdravuj mirku, že sa na nu tešíme :slight_smile: !
babenky& jdu uděla na zítra oběd a jdu do hajan
dnes jsme byli hore na kopci a trošku fotili, tak jak nebudou velké fotky, vložím něco :sunglasses: ...ale mně bolí nohy jak blázen, že se mi ani vařit nechce, ale musím, ať je na neděli něco teplého :sweat_smile:
držte se tehulky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ajka ked jej napisem tak odkazem. a tak uvar az zajtra doobeda co? dnes si skor lahni a zajtra si privstanes.
26. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej, ona urcite napise...a urcite sa tu zastavi....ale sak to mala rychle tak pohodka.....
ajka aj ty sa drz :wink:
26. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri, myslím na vás, nech je všetko v poriadku s malinkým. Aj môj najstarší mal zvýšené hodnoty a hovorili, že to môže byť zápal, ale v inkubátore nebol. A tiež nemal žiadne problémy, tak dúfam, že aj Luky bude v poriadku.
26. apr 2008 o 20:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no veru podla mna sem pride sa ukazat ked bude a potom ju podrobime vysluchu.:grinning:
26. apr 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zítra bych chtěla mít pohodu...snažíme se tak provozovat neděle, že nic neděláme jen vegetíme...a navíc zítra jde manžílek poprvé na nočnú, tak bude spinkat a odpočívat
26. apr 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no tak navar nieco dobre, jednoduche a rychle aby si mohla aj dnes rychlo lazkat do postele
26. apr 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam, hadam aj foto da nejake :grinning:
ok idem ja z netu, idem trocha k malickej a upratat hracky papa a zajtra sa stavim, uz rano :grinning:
dobru nocku :wink:
26. apr 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz idem lebo zase bolia krize. tak ahoj a dobru noc hmmm no ja neviem kedy zajtra dojdem ale urcite doojdem. tak ahoj
26. apr 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no sandri teraz uz ostava len mysliet pozitivne, neboj sa luki sa z toho vystrabi a aj doktori urobia co bude v ich silach, ja som bola tiez v inkubatore a nakoniec to bolo fajn, len treba mysliet pozitivne
26. apr 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som volala sandrike boze je mi ich velmi luto.....
26. apr 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka a vobec nevedia co je s malym? Ma horucky, ci co sa deje? Chudatko maleee.... :frowning2: Pozdrav ich, musia verit ze to bude ok.
26. apr 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandri, prepac, ze sa tak blbo pytam, ale coho ma zapal?Inak, drzim palceky :frowning2: :wink: Bude dobre uvidis :wink:
26. apr 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok