Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
26. apr 2008

😅 ja cornflekami 😀

montinka
26. apr 2008

tie som dojedla pred chvilkou. 😅

dididi30
26. apr 2008

takze ti chuti chrumkave? ja tu mam este aj slane tycinky mnam, tie si nosim vsade v saciku aj s cornflekami 😀
boze bola som trocha v meste a vysavala som, normalne mam dost, nevladzem a to zajtra nieco uvarim take lahke len pre mna a malu, potom chcem pozehlit a upratat, to budem robit cely den a este ma caka prezliekanie postelneho pradla, to budem robit asi tiez hodinu

montinka
26. apr 2008

hmmm prezliekanie perin mam uz za sebou.🙂 pridem ti pomoct chces?
😉

dididi30
26. apr 2008

joj prid, len neviem ci by sme ich prezliekly, skor by sme si dali zmrzku a kecali 😀

montinka
26. apr 2008

🙂 veru ano ale tak najprv praca potom placa nie? a dvom by nam to slo rychlejsie.😀

dididi30
26. apr 2008

sak hej, pod na zmrku akurat valim do bruska 😀

montinka
26. apr 2008

hm ja mam lepsie uz mam mrkvicku.🙂 zmrzku som uz mala boooze ja jem same kraviny od kedy sme dosli domov 😅

sandrika
autor
26. apr 2008

Ahojky mam zlu spravu Luky ma silny zapal zobrali mi ho do inkubatora bude tam asi do piatku uvida sa ako bude nevedia co mu je konkretne len ta hodnota ma byt max 10 a luky ma 113 hrozne som plakala a to som ho na noc po tom mojom velmi tazkom porode dala na noc prec lebo somspala len hodinu a teraz mi ho zase zobrali nasilu som taka smutna

montinka
26. apr 2008

ahoj Sandri tak to mi je luto ale neboj sa vsetko bude dobre. drzim palceky vam obom

loss
26. apr 2008

sandri drzkaj sa musis byt silna Luky ta teraz velmi potrebuje drz sa dievca sme s tebou

dididi30
26. apr 2008

sandri neboj bude dobre, vsetko zle je na nieco dobre a drobcek je silny ked uz taku tazku cestu porodu vydrzal a coskoro ho budes mat pri sebe....dzim palce..

montinka
26. apr 2008

didi uz si tu?

dididi30
26. apr 2008

joj monti ja neviem ja vsekto mozne citam, akurat som cilala,ze jedna baba majovka bola v nemocke a vedla rodila mirka, ze jej zavidela a ze potom pocula plac drobceka,..ozaj nevies nic , ako sa maju?

montinka
26. apr 2008

no vcera som jej pisala a ze sa maju dobre ale este trosku ubolene a nechala vas pozdravovat

dididi30
26. apr 2008

aj ju nastrihli??....a dakujem 😀

montinka
26. apr 2008

nepytala som sa jej. hm mozno jej zase zajtra napisem a opytam sa jej len som ju nechcela moc otravovat

ajkabezka
26. apr 2008

ahoj sandri, je lepšie ked je v inkubatore pod dohledem- aj Dani bol a moc mu to pomohlo, určite se z toho dostane, bude dobre uvidíš 😉 ..myslíme na tebe a prajeme nech ste oba dva brzy spolu a nejlepe doma 😵
loss děkuji, už jsem se začínala bát, tak se držte!!! 😅 😵
jarka ahojky, jak se máte? 😉
monti pozdravuj mirku, že sa na nu tešíme 🙂 !
babenky& jdu uděla na zítra oběd a jdu do hajan
dnes jsme byli hore na kopci a trošku fotili, tak jak nebudou velké fotky, vložím něco 😎 ...ale mně bolí nohy jak blázen, že se mi ani vařit nechce, ale musím, ať je na neděli něco teplého 😅
držte se tehulky!!!! 😵 😵 😵

montinka
26. apr 2008

ahoj ajka ked jej napisem tak odkazem. a tak uvar az zajtra doobeda co? dnes si skor lahni a zajtra si privstanes.

dididi30
26. apr 2008

sak hej, ona urcite napise...a urcite sa tu zastavi....ale sak to mala rychle tak pohodka.....
ajka aj ty sa drz 😉

aviril
26. apr 2008

sandri, myslím na vás, nech je všetko v poriadku s malinkým. Aj môj najstarší mal zvýšené hodnoty a hovorili, že to môže byť zápal, ale v inkubátore nebol. A tiež nemal žiadne problémy, tak dúfam, že aj Luky bude v poriadku.

montinka
26. apr 2008

hm no veru podla mna sem pride sa ukazat ked bude a potom ju podrobime vysluchu.😀

ajkabezka
26. apr 2008

zítra bych chtěla mít pohodu...snažíme se tak provozovat neděle, že nic neděláme jen vegetíme...a navíc zítra jde manžílek poprvé na nočnú, tak bude spinkat a odpočívat

montinka
26. apr 2008

aha no tak navar nieco dobre, jednoduche a rychle aby si mohla aj dnes rychlo lazkat do postele

dididi30
26. apr 2008

no to dufam, hadam aj foto da nejake 😀
ok idem ja z netu, idem trocha k malickej a upratat hracky papa a zajtra sa stavim, uz rano 😀
dobru nocku 😉

montinka
26. apr 2008

aj ja uz idem lebo zase bolia krize. tak ahoj a dobru noc hmmm no ja neviem kedy zajtra dojdem ale urcite doojdem. tak ahoj

daniela84
26. apr 2008

ahojte no sandri teraz uz ostava len mysliet pozitivne, neboj sa luki sa z toho vystrabi a aj doktori urobia co bude v ich silach, ja som bola tiez v inkubatore a nakoniec to bolo fajn, len treba mysliet pozitivne

lucka0122
26. apr 2008

teraz som volala sandrike boze je mi ich velmi luto.....

jankapo
26. apr 2008

Lucka a vobec nevedia co je s malym? Ma horucky, ci co sa deje? Chudatko maleee.... ☹ Pozdrav ich, musia verit ze to bude ok.

junovka
26. apr 2008

Sandri, prepac, ze sa tak blbo pytam, ale coho ma zapal?Inak, drzim palceky ☹ 😉 Bude dobre uvidis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre