• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
aj mne to uz ide uz kukam.:grinning:
27. apr 2008 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru didi hrozne ze si za to pytal peniaze. joj tie decke veci su take krasne kebyze mam kopec penazi tak vsetko vykupim.:-P
27. apr 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi ktoru zavinovacku si myslela tu prvu ci tu piatu bezovu?
27. apr 2008 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tu bezovu ale je na nej az zeleho, videla si ju?
27. apr 2008 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aqno ano uz som ju nasla no chutna a mne sa paci aj ta uplne prva
27. apr 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej didi je to super stranka, ja som ju nasla neskor co mi je luto, ale sak sa este co to dokupi ked mi bude chybat, inac mam toho aj dost.
Tie zavinovacky su pekne, ale aj tak sa tie ceny nedaju porovnat s obchodmi, su super nizke.
tu v obchode kupis za cenu tej zavinovacky tak jedni dupky
27. apr 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj tie ruzove dupacky za 109sk su super, ivi ak budes mat babu, ty kokso super cena.....idem kuk tu prvu
dani veru ceny su super vobec na vsetko
27. apr 2008 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru didi pravdu mas joj tolko veci sa mi tam paci.:slight_smile:
27. apr 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monti je pekna ale taku ma kazdy, nieco extra, napr ta s volanmi ci uz ruzova alebo bezova...
27. apr 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monti, nech ti ivo necha apson 1000 a objednaj si :wink: alebo zavolaj maminu na net nech nieco vnucikovi kupi :grinning:
27. apr 2008 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj ved ta mu uz nakupila.a este aj nakupi. a co myslis z koho peniazkou su kupene skoro vsetky veci?:grinning:
27. apr 2008 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monti ja som rada ze sme usetrili kde sme mohli, skoro vsetko pokrylo kocikove co dostaneme k malej vadak bohu, ale museli sme sa obracat a hladat
27. apr 2008 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monti no tak teda, nech sa cini, sak si na neho dockaj a ukaz mu tu stranku a povyberaj si pre drobca ved je aj jeho :grinning:
27. apr 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lebo s cenami v obchodoch by sme si toho vela nekupili, hroza tie ceny a ako na tom dokazu rabovat, a este vdaka bohu za tesco a ich supravy
27. apr 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi nemusim na neho cakat ved karticku od uctu mame obaja mozem si vybrat kedy chcem.:slight_smile: len teraz kvoli vybavovaniu uveru radsej nevyberam lebo bude treba vypisy z uctu tak aby videli ze tam aj je nejaky zostatok sice ten tam je vzdy
27. apr 2008 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste vsetky? :confused:
27. apr 2008 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak co, objednaj si a bude :grinning:
27. apr 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
objednam ale trosku neskor joj asi prasknem
27. apr 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hovor mi o tom prasknuti ,ja zerem jak hovado este aj pomalej dojem...teraz som dovarila ......
doobeda som bola u otca tak tam som si nalozila dva krat jest a zapila pivom, to urcite zas priberiem, hoci za posledne 2 tyzdne nic, ale uz som doma tak to pojde hore, ved to vidim aj na stehnach, raz som sa nenamastlia a strie hotove, take stehna som ani pri malej nemala, nie nadarmo sa varvi, ze chlapci su dole v bokoch.. :slight_smile:
27. apr 2008 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm tak to ja budem mat dievcinku. ja som akurat zjedla spagety.
27. apr 2008 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru budes, ja sm ti to vyvestila :grinning: a s cim si jedla spagetky?
27. apr 2008 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s takym masko na stave. a uz to dnes vyzeralo ze mam zase nehladovy den.
27. apr 2008 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem na azetko na chvilu a potom kukat markizu...
pekny vecer :wink:
27. apr 2008 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsak ja som tam tiez
27. apr 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monti to nic ja sa tiez napchavam a najhorsie na tom ze viem z coho mi je zle, ale aj tak to papam, no co uz. Sak v stredu uz budeme dve tak hadam pri malej schudnem aj ked po 60 kilo by to stacilo, ize musim zhodit 12 kil.
27. apr 2008 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej uz v stredu budete dve? to sa uz tesis co?
27. apr 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte no ako vidim tak uz dost maminiek z vas uz porodilo :grinning:

aj mne povedali vo stvrtok na sone ze sa uz otvaram aj krcok ze sa mi uz skracuje,placenta je uz takmer dozreta uplne,malinka ma uz cez 3 kila a vraj mozem porodit skor aj o 10 dni nez mam termin.Mala som uz aj spinenie po kontrole.Bol to taky ruzovy vytok :confused: ale na druhy den som uz vobec nic nemala.Tak som zvedava kedy to na mna pride a ci to bude skor ako vravia lekari alebo budem este aj po termine rodit :unamused:
27. apr 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm helena mne sa skracuje krcok uz teraz ale nastastie som zavreta tak hadam to tak este dlho aj vydrzi.:slight_smile:
27. apr 2008 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MONTINKA no mne sa uz aj skracuje a uz sa aj otvaram......velmi som zvedava kedy budem rodit....
joj veru ty este pekne vydrz a babatko nech je este pekne v tvojom brusinku :slight_smile:
27. apr 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a uvidis kedy si mala vyberie ze chce ist von.:slight_smile:
27. apr 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok