Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
27. apr 2008

aj mne to uz ide uz kukam.😀

montinka
27. apr 2008

no veru didi hrozne ze si za to pytal peniaze. joj tie decke veci su take krasne kebyze mam kopec penazi tak vsetko vykupim.:-P

montinka
27. apr 2008

didi ktoru zavinovacku si myslela tu prvu ci tu piatu bezovu?

dididi30
27. apr 2008

no tu bezovu ale je na nej az zeleho, videla si ju?

montinka
27. apr 2008

aqno ano uz som ju nasla no chutna a mne sa paci aj ta uplne prva

daniela84
27. apr 2008

Hej didi je to super stranka, ja som ju nasla neskor co mi je luto, ale sak sa este co to dokupi ked mi bude chybat, inac mam toho aj dost.
Tie zavinovacky su pekne, ale aj tak sa tie ceny nedaju porovnat s obchodmi, su super nizke.
tu v obchode kupis za cenu tej zavinovacky tak jedni dupky

dididi30
27. apr 2008

no aj tie ruzove dupacky za 109sk su super, ivi ak budes mat babu, ty kokso super cena.....idem kuk tu prvu
dani veru ceny su super vobec na vsetko

montinka
27. apr 2008

veru didi pravdu mas joj tolko veci sa mi tam paci.🙂

dididi30
27. apr 2008

monti je pekna ale taku ma kazdy, nieco extra, napr ta s volanmi ci uz ruzova alebo bezova...

dididi30
27. apr 2008

monti, nech ti ivo necha apson 1000 a objednaj si 😉 alebo zavolaj maminu na net nech nieco vnucikovi kupi 😀

montinka
27. apr 2008

joj ved ta mu uz nakupila.a este aj nakupi. a co myslis z koho peniazkou su kupene skoro vsetky veci?😀

daniela84
27. apr 2008

monti ja som rada ze sme usetrili kde sme mohli, skoro vsetko pokrylo kocikove co dostaneme k malej vadak bohu, ale museli sme sa obracat a hladat

dididi30
27. apr 2008

monti no tak teda, nech sa cini, sak si na neho dockaj a ukaz mu tu stranku a povyberaj si pre drobca ved je aj jeho 😀

daniela84
27. apr 2008

Lebo s cenami v obchodoch by sme si toho vela nekupili, hroza tie ceny a ako na tom dokazu rabovat, a este vdaka bohu za tesco a ich supravy

montinka
27. apr 2008

didi nemusim na neho cakat ved karticku od uctu mame obaja mozem si vybrat kedy chcem.🙂 len teraz kvoli vybavovaniu uveru radsej nevyberam lebo bude treba vypisy z uctu tak aby videli ze tam aj je nejaky zostatok sice ten tam je vzdy

montinka
27. apr 2008

kde ste vsetky? 😕

dididi30
27. apr 2008

no tak co, objednaj si a bude 😀

montinka
27. apr 2008

objednam ale trosku neskor joj asi prasknem

dididi30
27. apr 2008

no hovor mi o tom prasknuti ,ja zerem jak hovado este aj pomalej dojem...teraz som dovarila ......
doobeda som bola u otca tak tam som si nalozila dva krat jest a zapila pivom, to urcite zas priberiem, hoci za posledne 2 tyzdne nic, ale uz som doma tak to pojde hore, ved to vidim aj na stehnach, raz som sa nenamastlia a strie hotove, take stehna som ani pri malej nemala, nie nadarmo sa varvi, ze chlapci su dole v bokoch.. 🙂

montinka
27. apr 2008

hm tak to ja budem mat dievcinku. ja som akurat zjedla spagety.

dididi30
27. apr 2008

no veru budes, ja sm ti to vyvestila 😀 a s cim si jedla spagetky?

montinka
27. apr 2008

s takym masko na stave. a uz to dnes vyzeralo ze mam zase nehladovy den.

dididi30
27. apr 2008

idem na azetko na chvilu a potom kukat markizu...
pekny vecer 😉

montinka
27. apr 2008

vsak ja som tam tiez

daniela84
27. apr 2008

monti to nic ja sa tiez napchavam a najhorsie na tom ze viem z coho mi je zle, ale aj tak to papam, no co uz. Sak v stredu uz budeme dve tak hadam pri malej schudnem aj ked po 60 kilo by to stacilo, ize musim zhodit 12 kil.

montinka
27. apr 2008

jej uz v stredu budete dve? to sa uz tesis co?

helena
27. apr 2008

ahojte no ako vidim tak uz dost maminiek z vas uz porodilo 😀

aj mne povedali vo stvrtok na sone ze sa uz otvaram aj krcok ze sa mi uz skracuje,placenta je uz takmer dozreta uplne,malinka ma uz cez 3 kila a vraj mozem porodit skor aj o 10 dni nez mam termin.Mala som uz aj spinenie po kontrole.Bol to taky ruzovy vytok 😕 ale na druhy den som uz vobec nic nemala.Tak som zvedava kedy to na mna pride a ci to bude skor ako vravia lekari alebo budem este aj po termine rodit 😒

montinka
27. apr 2008

hm helena mne sa skracuje krcok uz teraz ale nastastie som zavreta tak hadam to tak este dlho aj vydrzi.🙂

helena
27. apr 2008

MONTINKA no mne sa uz aj skracuje a uz sa aj otvaram......velmi som zvedava kedy budem rodit....
joj veru ty este pekne vydrz a babatko nech je este pekne v tvojom brusinku 🙂

montinka
27. apr 2008

a uvidis kedy si mala vyberie ze chce ist von.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre