• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
myw ,ze len spat a kojit :grinning: ale prajem ti to :grinning: ..aby si len nahodou na rukach nenosila drobca co sa mu nebude chciet spat :slight_smile:
28. apr 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ti verim uz aj ja by som chcela aby to teraz ubehlo rychlo, ale ja si musim este pockat... :slight_smile:
mywiel ja som tvoj albumcek ani nevidela idem kuk
ahoj diduska
28. apr 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie to bude nosit manzel on ma na to vlohy, ked prilozi ruku na brusko mala hned spi a ked ja tak kope ako diva, on ma taku ukludnujucu energiu... :grinning:
monti caf.....ja som dojedla sosovicovu polievku a cestoviny s maskom , za chvilu sa pustim do tresky, tu je treska rarita...no a chrumem medzi tym corrnflacy, to moj drobec miluje, v tedy mu davam signal,ze nech sa ide napapat :grinning:
:grinning: hm tak ja si idem urobit salat hm za 15 minut som tu
28. apr 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeziiis didi treskaaaa, uz si ani nepamatam kedy naposledy som ju jedla tu to nepoznaju. :frowning2:
28. apr 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak moj len kuka ako sa drobec mrvy a ked sa ho chyti tak je kludny, respekt ma poriadny :grinning: moj muz si nieco odkolisal pri malej teda prve 3 mesiace potom spinkala celu noc...
28. apr 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw, my tu mame cesky obchod, takze aj horalky a rozky aj chleba sk tam kupim a vobec vsetko mozne...ale my sme uz zvyknuty na anglicke potraviny a mame radsej tie ich toasty ako nas chlieb
28. apr 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidime ved mam kolisku, aj elektricku hojdacku, ale niekedy pomozu len tie ruky, to je fuk tak budem spat cez den ked nie v noci ved uz budem len doma, tak mi to bude hadam jedno. :slight_smile:
28. apr 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti co co tak dlho budes robit salat?? a to z coho ho robis? z mrazenej zeleniny? :grinning:
28. apr 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som si teda hned dala tresku alebo zakysanku s rozkom mnam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. apr 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis a dnes som na zakysanku kukala, tak si ju dam zajtra, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale obcas si varim halusky, lebo mam bryndzu od rodiny v mrazaku... :grinning:
28. apr 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon nieco :grinning: ....ozaj ja mam tiez taku sterilizovacku a do nej taky prasok, kukam ten navod, som z toho jelen, to len tolko vody staci a sterilizujem? a kedy vlastne dam ten prasok? inak smdi ako chlor, tak neviem ci ho tam dam :unamused:
28. apr 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tu do mikrovlnky tam sa dava len voda, ty mas tiez Avent?
28. apr 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm nie z cerstvej zeleniny a nechcel mi nabehnut konik ale musim sa s vami rozlucit lebo idem mat zase doucko. tak ahojte a pekny vecer mozno este pridem ale neslubujem. majte sa
28. apr 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne ide konik :unamused: ......nie ja mam tippe toopee ci ako.....ale to iste len ina znacka.....no ono su na to aj tabletky a prasok ako ne lespiu dezinfikaciu, ale to asi nebudem pouzivat....ale ze to len tolko vody staci, sak ked som klasicky vyvarala tak plny hrniec vody a ponorene...asi staci ta para ci co
28. apr 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja v navode ziadne sacky nemam, pisu len 250ml vody, tak to je asi trosku ine.. :confused:
28. apr 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokial viem staci horuca voda alebo para. :wink:
28. apr 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw ani ja tam nemam sacky, to som len dokupila k tomu, ale to bude asi len na pouzitie v hrnci :sweat_smile:
ano staci...sak som si aj myslela, len predtym som to nepouzivala tak preto.....
28. apr 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si chcem este kupit ten odkvapkavac na flasky, ak vies vyzera to ako stromcek... :slight_smile:
28. apr 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw no viem, to by mohlo byt dobre......ja som susila na cistej utierke......len dudliky ma stvu, bo ked ponoris cely cumel tak sa zarosi a vyzera to nepekne..
28. apr 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved presne ze ked to vyberies z toho sterilizatora je to zarosene a aby to ostalo sterilne nemalo by sa to utierat utierkou, niekedy sa to nema ani chytat rukami tie cumle videla som k tomu take klieste z umelej hmoty ale to asi aj preto ze je to horuce chytit do ruky co ja viem... :confused:
28. apr 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tie klieste mala v tej sterilizacke......a mam aj jedny navyse...ono ked vydes s flasou von tak mas po sterilizacii,takze to aj ak neudrizis v dokonalej cistote....ale ani netreba.....idem to kuk
28. apr 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja to akoze kto ma to mu rozumiet sak sa tam len pise :grinning:
28. apr 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak ja klieste nemam, asi to budem sterilizovat len tesne pred pouzitim ved je to za 5 minut a otvarat to teda budem tiez len predtym, a cumle do nemocnice vysterilizujem na poslednu chvilu aj s klobucikom, potom budu vlastne zavrete kym ten klobucik nedam dolu, tak si myslim, ze to staci. :slight_smile:
28. apr 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jqsne staci, len ci sa ti podari tie cumle vysterilizovat pred porodom :grinning: a co aj tak budes najprv kojit tak flase maju cas..
28. apr 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok