• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ahoj a pekny vecer
30. apr 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :grinning: pocuj monti, ty si v rovnakom tyzdni... ja priebezne obcas cvicim, cez vikend som trochu viac "popracovala" na zahrade (teda skor dychcala pri kazdom zohnuti :grinning: ) a posledne dni sa citim totalna troska. nevmyslim ze to suvisi s tym, ze by som viac pocvicila, ale proste dostavili sa nenormalne bolesti klbov, krizov (bolesti zo skoliozy nespominam) a casto pri chodzi mavam bodave bolesti v rozkroku- to sa uz niekde riesilo a aj som citala - ze sa povoluju vaziva a rozsiruje panva, takze obcas sa podari aj "priskripnut" nerv. proste- ci je normalne takto sa citit uz teraz. nohy mam ako z olova, len trocha pridam do kroku a svaly mi otazeju, palia ma a tie klby- boze, akoby som bola rozhegana :grinning: :unamused:
30. apr 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......tak som sa ledva doplazila s meste, nenormalne pichanie som mala :frowning2: idem sa hodit do vane,ze co to spravi.....tak monti dam ti vediet ci to preslo....
30. apr 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodievam cvicit a kazdy den umyvam podlahy a veru mas pravdu teraz pri tom umyvani fucim viac ako na zaciatku. a aj s nohami mas pravdu predtym som mohla chodit aj dve hodky po meste a nic a teraz strasne skoro ma zacnu boliet nohy. hmmm ale to asi patri k tehu.:slight_smile:
30. apr 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti mam ist do tej vane ci nie, co na to hovoris?/
30. apr 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem kupat sa vraj nema a ak ta uz teraz picha v brusku no ja na mojom mieste by som sa bala. ja sa vlastne uz ani teraz nekupem
30. apr 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ani ja sa nekupem, ale uz mi je lepsie tak to necham tak, len si hodim sprchu lebo som zmokla, tak lialo
30. apr 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi...ja co som tehotna sa vobec nekupem,len sprchu praktizujem :wink:
Caute baby :slight_smile:
miriamka ty si cela?? sme sa na teba pytali.....ved ani ja sa nekupem ale mala som take nenormalne bolesti ,ze som to chcela vo vani uvolnit ale asi to necham tak...hodim si len sprchu........
30. apr 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze ja som sa parkrat aj kupala ale vzdy ma potom chvilu bolelo brucho a tak som to vymenila za sprchu.joj didi aby si neprechladla!
30. apr 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi,ja sa praveze kupem dost casto-minimalne raz do tyzdna,ja by som bez kupania nevydrzala.... :sweat_smile:
30. apr 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau gabika ty tu uz nechodis ty len kosicankami :grinning:
Didi...ano,som stale cela,ale na dnesnej poradni mi opat len zopakovali ze sa otvaram a prist to moze hocikedy,tak som zvedava kedy sa maly zahlasi na svet.
hm len aby sa ten moj na svet nepytal skor :slight_smile: ale mohol by pockat aspon do tvojho tt :grinning:
30. apr 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
didi,co si šiši? :grinning: Nebola som cely den doma,bola som na jarmoku...od rana a teraz oddychujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi noja som sa kupavala do 6 mesiace , tiez aspon raz za tyzdne, teraz sa len sprchujem...
didusa a co dobreho si si dala v McDonalde?
gabi jak ti fajne, ja som sto rokov nebola na jarmoku :dizzy_face:
Didi...no ja by som chcela aby sa maly vypytal na svet 5.5,tak uvidime :wink:
ale som si skoro nic nekupila-len nocnu koselu do porodky....este nemam nic kupene do porodky :confounded:
30. apr 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm pekny datum :grinning: ja bud zajtra alebo 8 maja , nech je narodeny na sviatok :grinning: ale nie......ja by som chcela 12 juna v tedy ma moj muz narodky
30. apr 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja chcem 30,maja.Neviem preco.Ale tento datum sa mi pozdava.... :slight_smile:
30. apr 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi tu nocnu si si kupila taku dlhsiu ci kratsiu? ozaj v jednej nocnej sa chodieva rodit vsak?
No ale asi si to nenaplanujeme...sama som zvedava kedy sa vypyta na svet,niekedy mam pocit ze uz to bude kazdu chvilu.
Monti,taku po koleny a na gombiky-to kvoli kojeniu...
Neviem,ci sa v jednej rodi,niekde davaju rodicke nemocnicnu....musim si to este zistit...
30. apr 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po kolena som chcela napisat... :grinning:
30. apr 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ked zistis daj vediet a ak zistim ja skor dam vediet ja
30. apr 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V BA na Kramaroch rodis vo svojej nocnej koseli,a tu si potom prezlecies,preto je lepsie mat jednu taku "staru" ktora bude aj od krvi...
30. apr 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok