• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ale ci pri porode budem v poho dychat tak to neviem :sweat_smile:
25. feb 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani...neboj sa,kysliku budes mat az az.A ked nie,tak Ti kyslik daju :wink:
25. feb 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sandrika sa neozyva... :unamused: snad o nic nejde...
loss, ty musis lezat ci aky ti odporucili rezim? ake mas prognozy?
citam ze ste sa bavili o obliekani, fuuu....tak ja som polovicu tehu v pyzamku a teraz ked mi treba nieco obliect...no slzy v ociach pomaly, fakt NIC nemam....stale som chcela byt taka moderna mamina, no najradsej by som po kanaloch, jedny rifle, pomaly ze manzelove tricka... :grinning: flisova mikina a ideeeem......elegancia ako.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka, velmi pekne si mi to napisala....dakujem.... :slight_smile: urcite budem cvicit, ved sa aj trosku okyslicim.....to isto nemoze uskodit
25. feb 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som dala do tehu oblecenia dost vela,nakolko cele tehu viac menej pracujem...ale aj tak vyhravaju teplaky! :dizzy_face:
25. feb 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankapo: niet za čo :wink:
25. feb 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani kludovy rezim pre otvaranie a skracovanie krcka poloha na lavom boku nohy vyssie a dieta pre cukrovku no vcera som bola chvilu u nasich aj mi lehatko vytrepali von s perinou takze vsetci sa mi prisposobuju lebo cely den sama doma je ozaj otrasne rozpravam sa len s malou v brusku :sweat_smile:
ja si z oblecenim tazkuu hlavu nerobim mam jedni sustiaky vel.L z Nike a tricko L a to nosim cele tehu a ked som doma tak pyzamo a super
25. feb 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, to si ma pobavila....
inak poloha na lavom bocku, aj ja praktizujem...no kym mi urolog nepovedal ze maly prilahol lavu oblicku a mam ju plnu vody, ci mocu ci coho...tak odlahcit...sup ho na pravy bok...sa ked sa s.re...tak sa s.re....ty este si aj cukrovku vyfasovala,co? no ja nechapem z coho, nohy mam hore a mam krcove zily....sak malo mame toho, ne? :grinning:
25. feb 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak tak ozaj si tehotenstvo uzijeme :grinning:
ja na pravom nemozem mala ide z brucha vyskocit nepaci sa jej
este na chrbte sa celkom dalo v takej podlozenej polohe ale od 30tt mi zakazali lezat na chrbte zevraj dusim malu
neboj jani nejak sa dotrepeme do zdarneho konca a este sa budeme smiat ako sme to zvladli
25. feb 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, uz nic nepisme, lebo sak vsetky baby odtial zutekali.... :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiez verim ze to dotiahneme, mozno este aj nervozne budeme ze sa to skor nebude chciet narodit, vies ako funguje zakon schvalnosti...ja totiz nehcem velmi skoro, ale zas koniec aprila, to by som sa nenahnevala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. feb 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja koniec aprila by bol idealny
25. feb 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak oni nezutekali isli papat a ja mam dietu a ty nie si hladna preto sme tu :grinning:
25. feb 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie som hladna, ja som zozrala jeden mega cibulovo-kyslo uhorkovo-feferonkovy hamburger.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako nejaky robotnik zo stavby.... :zipper_mouth:
na hanbu....utrela som usta a povedala muzovi, ze este by som taku polovicku zvladla...a predtym on za mna dojedal...hehe
25. feb 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aja si mozem dat jedem pomaranc tak pockam aspon do 20h aby som skoro nevyhladla :pensive:
25. feb 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak s tým spaním, presne aj ja keď ležím na pravom boku, malej sa to nepáči, kope ako divá, tak sa otočím a už je kľud :grinning:
25. feb 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja od PC, manželík ide pracovať, tak ho musím pustiť.
Prajem pekný večer....
papa :slight_smile:
25. feb 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa, jastericka
25. feb 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zajtra :slight_smile: a pekny vecer aj tebe
25. feb 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: 27tt je uz treti trimester, vsak? :slight_smile: tak sa vytesujem :grinning: ako sa mate?ja idem zajtra na cukor, to znamena aj medzi ludiiiiii :slight_smile:
loss, aj ja som hradocanka! :slight_smile:
26. feb 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci...vitaj v 3.trimetri!No ja som tiez nedavno absolvovala cukor,bolo to v pohode - cakala som horsie :wink:
26. feb 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: to fakt ty brdo... :sweat_smile: :confused: tak to sem o tyzden zavitam tiez :grinning: Boze jak to leti, len teraz boli dve ciarky... :pensive:
26. feb 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru,riadne rychlo to leti...ani sa nenazdame a drobci su na svete :slight_smile:
26. feb 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave...miriamka, mne ten cukor minulu chutil :slight_smile: mnam, tak sa normalne tesim :slight_smile: no aj trochu boim, lebo tiez akosi viac pijem, i ked neviem, co je to viac, ja liter mineralky denne :slight_smile: ale aj to je u mna dost..a samozrejme rano cajik, ovocie a tak..
26. feb 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci...ja denne minimalne 2 litre vody vypijem a cukrovku nemam :wink:
26. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tao rada pocujem :slight_smile: dam vediet, ako ...a preventivne tieto dni nejem nic sladke, ziadne cokoladky, margotky, zele cukricky, bonbonieru, dobosky, nanuky atd... :frowning2: :slight_smile:
26. feb 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sladkeho na kila,takze som bola prekvapena ze cukor je ok :wink:
26. feb 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked sa bavite o piti ja som pred tehu vypila 6 litrov za den (v lete aj 8) a tiez mi nic neni :sweat_smile:
teraz mi stacia take tri :sweat_smile:
a sladkeho pozeriem na tony, za to sa niekedy az hanbim :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja, uz sa tesim, ako zajtra, hned po tej glukoze, nabehnem s kamoskou do cukrarne :slight_smile:
26. feb 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tak ich potom poriadne vyjedz v tej cukrarni :grinning:
26. feb 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni :grinning: ..uz sa tesiiiim...
26. feb 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok