• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
Co mate dnes v plane tehulky? :slight_smile:
5. máj 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo mamulky :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upratovat... :grinning:
pupicek a ty kde byvas?? inak nemam proti cernochom a ostatnej rase nic, ale ako svojich frajerov ci partnerov si neviem predstavit :unamused:
no a co sa tyka porodu v anglicku, tu radi nechavaju este 2 tyzdne na vyse to im nic nerobi, to ma stve najviac :angry:
my mame volno tak nic :grinning: muz vysava :grinning:
gaby je to na tebe, teda keby to bolo na mne tak to periem s nasim praskom, nech si zvyka, my pouzivame len ariel, tak som drobcovy kupila ten sensitive na zaciatok a potom asi po mesiaci nabehneme na nas klasicky a hotovo, ale chcela som jeden druh nech si zvykne, avivaz tiez az po mesiaci, alebo uvidim aku bude mat pokozku , ak mu nebude vadit tak pridam aj tu :wink:
5. máj 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bruska,
takze malemu sa asi datum 5.5 nepaci,tak som od rana nakupovala,a teraz idem troska upratovat,umyt podlahu...mam dnes energie ako tusim cele tehu nie :sweat_smile:
5. máj 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak...:slight_smile:)).Ja zijem v manchestry :sweat_smile:.Ja mam zajtra stretnutie s konzultantkou a chcem sa dohodnut,alebo resp.opytat,ze ked sa babo nedostavi do urciteho terminu(skor ako 2tt po termine)tak ci by mi vyvolali.Som zvedava co mi povedia.Predpokladam,ze povie nie :unamused:. Asi budem dost nastvata... :cry:
5. máj 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ahoj....ono to tak byva pred porodom naval energie,tak sa priprav :wink:
5. máj 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi...no pochybujem.Ja skorej cakam ze pred porodom budem uz len lezat a nie ze by som upratovala a nieco stale robila
5. máj 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame volno tiez.Mala by som trochu popratat kym mozem....Mirka posli mi niaku energiu:slight_smile:))
5. máj 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vy ste sa rozpisali.
5. máj 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pui sak to....mam troska prehlad , kamosky tu rodili, jedna pred terminom ale ostatne po termine a nechali ich presne 2 tyzdne po termine predlzovat a az potom zasahovali....sak vies oni vsekto prirodne....ale ak budu komplikacie tak urcite skor,.....inak som citala o jednej babe, ta normalne sporovala, schody kazdy den absolvovala, sexovala , velke tury robila a nie a nie porodit, bola aj ak zavreta, ale ked jej to vyvolali tak to bola rychlovka...mam z toho stresy... :unamused:
5. máj 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pupicek...poslem Ti polovicu tej mojej,lebo ja dnes neviem co zo sebou :grinning: A hlavne ze sa otvaram,krcok uz skoro strateny a maly nie a nie vypadnut :grinning:
5. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka budes sa cudovat ako budes makat, lebo ti bude dlho :slight_smile: .....ja mam v plane koberce cistit :sweat_smile:
no monti len ty nepises, co spis? :grinning:
5. máj 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem ze nechavaju tak dlho po termine....mne je uz ale tak tazko.Ja som pred tehu bola ako slamka a teraz om dost pribrala....vsetko boli,skrabe a lendva niekedy chodim a som amnemik.Dufam,ze budu zhovievavy. :sweat_smile: .Ja uz tiez sa snazim chodit,trochu sexovat(to ako vianoce vam bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:)...som sa napchavala ananasom a podobne a nic nic nic.Myslim,ze maly je pohodlne v brusku...ale ja vam uz nemam ani cm koze na tom mojom bruchale.Vsak pridam neskor fotku....ste tolko strii nevideli.... :cry:.Kamaratka bola na vyvolanie a rodila skoro dva dni.....asi je to u kazdeho inak....ah jaj :sweat_smile:
5. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nespim ved tu som. ty chces cistit koberce? :slight_smile:
5. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak tu je moja adresa...... :grinning: :grinning: :grinning:.Mne uz aj zatka odisla....krcok skrateny a maly nikde... :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi...cistit koberce som aj ja chcela,ale nie je moc pekne pocasie,takze to asi necham na zajtra
5. máj 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este ze mame koberce len v dvoch izbach.My sme pozicali cistic a mlady tu behal okolo.Celkom dobre to je vam poviem. :slight_smile:
5. máj 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm my pre zmenu mame same podlahy takze kazdy den mam o pracu postarane. akoze mne to ani moc nevadi iba polovicke sa to nepaci ze ich stale umyvam
5. máj 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa musia blistat monti :grinning: :grinning:
5. máj 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi. no sak toho sa boijm, ze ani vyvolavacka mi nepomoze, lebo oni cakaju kym budes otvorena na 10prstov a preto sa ja do porodnice trepat nebudem hnes..iba ze by mi skor voda vytiekla..no veru aj my sme mali vianoce pred 2 dnami :grinning: :grinning: :grinning: som sa aj bala, ale predstav si sa mi to pacilo aj drobec bol pokojny :sweat_smile: asi budeme castejsie..... :slight_smile: no a schodov mam v dome 2jo, takze sa nachodim az az, dufam,ze to pomoze a uz budem druhorodicka tak aj na to sa spolieham :pensive:
monti este nie, tak od 38tt budem.....
mirka ja cistim koberce v nutri, bo sa nedaju vybrat, chapes anglicania, logika nikde :unamused: ale nic v zlom :sweat_smile:
pupi, cistis mame aj my, ale ja budem rucne na kolenach a basta :grinning:
5. máj 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis som ako baba na trhu sa tu rozpisujem :sweat_smile:
5. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pupi pri mojej mame sa veru blystat musia. jaj ta ked vidi fliacik no mali by ste ju pocut.:grinning:
5. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi neboj sa podla mna ti vyvolavacku ani nebudu musiet davat
5. máj 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti a co bude, ked sa narodi drobcek, to budes za ni s mopom behat?? :sweat_smile: no a som zvedava na choditko, to vraj skriabe podlahy, tak vy by ste sa mali cim skor vystahovat. :wink: moja svokra ma tiez podlahy a dost jej to vadilo..
5. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti bodaj by :grinning:
5. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no ja akoze dufam ze tu uz dlho nebudeme lebo to tu budem musiet upratovat este aj v den porodu.:grinning:
5. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti budes, lebo budes taka nervozna,ze ti to pojde same.....ja ked som nervozna, tak upratujem ako besna... :grinning:
5. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm no uvidime ale aj mamina sa spolieha ze tu uz nebudeme. joj kebyze si ten Ivanov veduci svihne s tymi papiermi...
5. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok