• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
Neboj vsak tu budeme..:slight_smile:))
7. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi,neviem ci su to poslickovia-sem tam ma boli dole brusko ako keby mala prist mrcha,ale inac v poho...sa cudujem,ze ani ma velmi nekopka,len tak trosku...vobec ziadne velke kopance :unamused: dufam ze je vsetko o.k.A ty?
minti ja mam prasok ariel sensitive, bo my pouzivame len ariel, tak nech si zvyka, avivaz som dala jedine na postelne pradielko....nocne dve jednu na porod a druhu potom.....
gabi, joj mohla si mat chlapceka, ked tvoje segry maju dievcatka, ale nevadi, dievcatka su z lasky :grinning: no sak co nieco bude na doma a nove do meste a k lekarke tak sa to robi..
hmmmm didi ja som monty.:grinning: hm dolezite asi je aby to bolo to sensitive
7. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mame aj chlapca-jedna segra ma aj syna-Filipka-len ten to nevie predychat,ze nebude mat bratranca,ale sesternicu... :sweat_smile:
7. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nemam nic kupene do porodky.... :frowning2:
V piatok idem na kontrolu,tak potom asi obeham lekarne....
7. máj 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja miesto monti pisem minti :sweat_smile: uz som ta premenovala :sweat_smile:
gabi ani mna nekopka malo, skor sa natahuje, prevaluje.....to je normalne neboj sa, uz nema tolko miesta tak nevladze kopat :slight_smile: ....tak to mas dobre, ani ja som pri malej nic necitila, mozno troska na konci....
monti s tebou s kym inym budeme pisat, ja tu budem urcite bo som zvedava, co je noveho a budem zvedava na teba....sak najrv pojde pupicek potom gabika a potom ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. máj 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej gabi aj ja chcem Filipa ak bude chlapec
7. máj 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj a o chvilku mame vsetky drobcov pri sebe... :dizzy_face: .Sak zalozime novu temu :sweat_smile:
7. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru,Filip je pekne meno
7. máj 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti som si vsimla :grinning: ...no hej sensitive alebo non bio....
gabi tak teda aspon jedneho chapa mate.....no moja bola do teraz jedina ale segra bude mat dievca , takze uz nebude jedina, ale z muzovej rodiny je furt jedina....sami chlapci :wink:
7. máj 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to opacne... :fearful:
Filipko je jediny,inac same baby...
7. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi sak hej...ze co sa deje po porode :grinning:
monti aj mne sa paci meno filip, ale zhodli sme sa na thomasovi, ze ked je tamarka na t tak aj syn bude :slight_smile:
7. máj 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si trosku vymenila s manzelom ulohy-ja som za PC a on zehli :grinning: :grinning: :grinning:
didi ahoj ako dnes?mna vsetko boli.sandrika vas pozdravuje v piatok ju idem kuknut....do nemocnici ked pojdem s kontroly..
gabi , dobre robis.....moj muz v sobotu cistil koberec, potom umyval okna a riad a mala mu pomahala, prada :grinning:
7. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi dobre to mas vymyslene.:grinning: no aj mne sa paci ale uvidime ci to bude chlapciatko alebo tamarka.:slight_smile:
7. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pozdravujeme Sandriku a drzime palce,nech sa uz maju konecne lepsie
7. máj 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sme sa dobre vydali,no nie? :grinning:
diky odkazem......
luci a ako sa ma Lukino? uz trosku lepsie ci nevies?
7. máj 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ahoj, mam sa fajn az na to pichanie , ktore je kazdym dnom silnejsie.....a ozaj, iba bolesti ci kontrakcie? a ako casto?
ej ha, sandrika je s malickym vnemocke, hm ale dobre robi, aspon je pri nom furt a dik za pozdravenie, aj my ju zo srdiecka, nech sa drzkaju
nema sa dobre ze tu infekciu mu nevedia vyliecit....chudiatko malicke.....
no veru monti dobra otazka, luci ako sa ma drobec, je mu lepsie?
7. máj 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: z coho moze mat tu infekciu?
7. máj 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda male ale drzime palceky a hadam vsetko dobre dopadne. a pozdrav ju
7. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, joj bodaj by nie, sak ho tam len na liekoch udrozvali , ako keby bol umelo odchovany, joj uz nech to len dobre dopadne.....ale vyzera aj ak peknucko..
7. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,neopuchaju Ti nohy?Mne posledny tyzden zacali a mam problem obut topanky... :angry:
7. máj 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi nam sestricka vravele zevraj to opuchaju vtedy ked vela pijeme ale to je blbost nie?
7. máj 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi no co ja ti viem, aj trochu hej ale nieje to az take hrozne, skor nevladzem chodit a take brucho som pri malej nemala, a to este mesiac do terminu, ach jaj....ale topanky si v poho obujem zatial
7. máj 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok