Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
8. máj 2008

hm fotky su uz v albume teda mali by byt tak kukni ked chces

dididi30
8. máj 2008

dobre monti tesim sa.....
ja mam uz 3 tyzdne tlaky dolu..hlavicka furt nalieha, ale este necitim ulavu, takze este rodit nejdem, teda dufam.....tak za 2 tt by som chcela....

ajkabezka
8. máj 2008

loss ano v po nástup do nemocky a v úterý ráno jdem lehnout na stúl ve dvou a probudím se a už budu single 😅 , Jakubko už bude venku 😉 ...doufám, že se mi podaří rozjet mlíčko a budu se snažit co nejdřív rozhýbat a rozchodit, abych mohla být s Jakubkom 😵 a pak domu za chlapíkama 😵 - dojedou naši ve čtvrtek, tak mi mamka dost pomúže 😉

ajkabezka
8. máj 2008

já se tehulky až na tu dnešní noc poplašnou cítím už třetí den velmi dobře, nic mně nebolí, lehko se mi dýchá...aj krček mám CS 4...škoda, že to nepújde "dotlačit" do konce...no hlavně ať je Jakubko zdravý 😵
a jak sandrika? něco víte? 😨
a miri? 😨

dididi30
8. máj 2008

monti no pekne si nakupila, teda nezdas sa 😀 este aj brusko si odfot.
aji, joj ti zavidim ja by som uz tiez rada porodila, lebo vonku je tak krasne a mohla by som uz kocikovat....
ale drzim palceky nech ti to dobre dopadne.... 😉

montinka
8. máj 2008

brucho? to dam Ivanovi ked pride. takze mozno zajtra. hm ten spaci vak mas aj ty s mackom ci so zajom?

dididi30
8. máj 2008

monti ja mam ten vak inaksi ako ty..este mam s h&m ten biely s farebnymi obrazkami a este aj dva malinke, jeden modry a druhy biely s macikmi...

montinka
8. máj 2008

teda didi no oproti tebe mam toho stale akosi malo.

montinka
8. máj 2008

joj som sa najedla a teraz sa drobcovi chudatku čká

pupicek22
8. máj 2008

Ahojte holky!Som zvedava ci som tuto dobu niekoho chytila tu? 😅
Bbetkam sa niako von nechce....ani tomu mojmu 😕.Ajka aj ja furt vymyslam co by som robila ked je tak pekne vonku....kolko mate stupnov?

montinka
8. máj 2008

ahoj pupi sme tu teda aspon ja

pupicek22
8. máj 2008

Normalne idem oslavovat.....ja som tu chodila 2 dni a nenatrafila som na nikoho!Uz som aj myslela ze sa rodi! 😝 😀

pupicek22
8. máj 2008

No ja mam taky pocit ze si este na toho mojho pockam..... 😅

dididi30
8. máj 2008

monti, nemas mas akurat a budes kupovat co treba, ja akurat tak kopec veci potom dam do bazaru co nevynosi......aj kociar dam na predaj bo mam dva a este aj autosedacku.....
to je dobre,ze sa mu cka, to je dobre zivene....moje je dnes akosi kludne, asi haja...
pupi cf, este nerodis???.....mame tu horucko ako vy nie?? 😉

pupicek22
8. máj 2008

Ale hej....teplunko je tu....25 stupnov!Az ma vystiera....uz by to chcelo len babo,ze mozme kocikovat! 😝
No nic...vcera sme si zase mysleli ze mozno....ale nic.Mne vzdy kontrakcie zacnu a potom sa utisia...aj presto,ze su bolestive.;No ja ti neviem...mozno budem tahu navzdy 😀 😀 😀

montinka
8. máj 2008

hm u nas dnes az tak teplo nie je. inak som si vsimla ze tomu mojmu sa čka skoro vzdy ked sa najem. hmmm moje bolo kludne predvcerom joj neznasam take dni.hmmm pupi asi mu je v brusku dobre

pupicek22
8. máj 2008

Ty sa ako citis dididi? 🙂

dididi30
8. máj 2008

pupi sak aj mna to stve, uz sa mohol narodit a by sme kocikovali, ale este nech tam teda je, ja mam este skoro..
no vidis ako to je, poslickovia su a nic sa nedeje, to su ti chlapi lenivi nechce sa im 😀
skus sexovat viac, vraj semeno obsahuje nieco co sa pouziva pri vyvolavani porodu, tak neviem....a vela po schodoch a horuce vane.....ale asi to robis ,ze?? no co ti poviem, chlapov nic nerozhadze 😅

montinka
8. máj 2008

inak to ked mate tie kontrakcie tak to vas picha v podbrusku?

montinka
8. máj 2008

joj didi to kebyze je pravda s tym sexom tak ja uz porodim davno.😀

dididi30
8. máj 2008

monti co nezhasas, ked ho nepocujes?? ci necitis??
pupi.....ja co ja viem, ako tehu 😀 mam take tlaky dole , ale da sa to, len sem tam je to bolestive.....raj hlavicka nalieha.....no nech nalieha 2 tyzdne a uz skacem po schodoch nech ide von 🙂

dididi30
8. máj 2008

monti sak ja viem....ale tak pri konci to vraj pomaha ta neviem....ono je to vselijake.....

montinka
8. máj 2008

ano didi neznasam ked je ticho ked ani nekope ani nic. to moja mama vzdy vie kedy to je lebo ze chodim nervozna po byte.😀

dididi30
8. máj 2008

monti ja sa nepoamatam, ci pri kontrakciach picha, ale skor tlaci na konecnik..

dididi30
8. máj 2008

monti, no tak ja som nervozne v kuse a drobec sa hybe az moc 😀

pupicek22
8. máj 2008

No vsak Ty poslickovia uz aj bolia teraz....ako monti sa pyta....ano pichaju...ale to taky tlak a bolest.Ja neviem to presne popisat.Ked mam bezbolestive to mi pripada ako keby mi niekto zo zadu nafukol balon dopredu....cudne 😅 😅 😅 .
Sexovat...?Vsak niesu vianoce...he he he.Skusila som...ale doktorka mi povedala,ze po sweep sa asi zacnem otvarat,co znamena ziadny sex.Ked si otvorena mozes ty a babo chytit infekciu.Aspon tak povedali.
No ja som vcera nachodila kilometre a nic.... 😀 .Ako hovoris nic ich nerozhadze.Tvrdohlavo si pride na jeho termin🙂))

ajkabezka
8. máj 2008

juj venku je 23st a fakt nádherně! 😀 😀 hned se mi líp dýchá a žije a všechno je tak nějak krásné 😀 😀
didi dakujem, snad bude vše OK- ta látka se jmenuje prostagladíny 😉
monti na ty kontrakce u Daniho si už nepamatam a teraz z toho nic nebude 😅 😵

montinka
8. máj 2008

aha no tak som zvedava ako to bude u mna.🙂

pupicek22
8. máj 2008

Ahoj Ajka!Tak na teba budeme mysliet v pon!!! 😀 .Ako sa mas?
To hej...vsetko je farebne a aj ludia vyzeraju niaky stastnejsi,usmievavy.... 😀

montinka
8. máj 2008

aji preco z toho nic nebude?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre