• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
9. máj 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Mywiel.....kuknem.. :slight_smile:.Prave tu okukavam chlapikov co nam opravuju nieco v zarade........chutny SEXY.....
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pupicek!!!! :angry: :confused: :grinning:
9. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He he he...ked ja si neviem pomoct.... :grinning:.Ah jaj....asi mi chyba sex.... :sweat_smile:.No keby si ho videla.....tmave vlasky,hnedunka plet a take oblecenie ako sexy zahradnik...a slnecne okuliare....musim prestat :grinning:
9. máj 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Este ze manzel nevidi, asi by ziarlil ale chapem ta... :grinning: Idem si trosku zdriemnut. pa :slight_smile:
9. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo :astonished: :astonished: :astonished:
9. máj 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi ahoooooooooooooj
9. máj 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mirka!Tak ako sa mate dnes???? :slight_smile:
9. máj 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........tak konecne som si sadla, od 8 rano vybavujem a beham po obchodoch, uffff, vam poviem, ze ked nebudem mat lahky porod tak uz nicomu neverim :unamused: sa mi lahko dycha, som normalne v noci citila ako sa mi ulavilo, asi dobec klesol dolu, sak ho tam nesmierne citim....dnes sa ma kazdy pytal, ze kolko mi ostava do porodu a ja ze mesiac a oni nechcu verit, ze by povedali,ze este 2 mesiace, ze mam take male brusko, ale ja som im vysvetlila,ze my na slovensku sme stihle a ze tu mame tehu mamicky sikovne :sunglasses:
9. máj 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus ahooj...a ja ze co porabas cely den xixixi
9. máj 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ahoj, nakupujem ako besna asi sa blizi to uhniezdnovanie ci co :grinning: fakt som si az teraz sadla a mozno v meste na minutu.....ale citim sa vyborne az na nohy, troska mi opuchli, sak je tu aj riadne horuco
a ty co porabas?? malicky spinka?
9. máj 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi nie som ho nakojila a mama sa s nim teraz trochu hra aby si odgrgol... :slight_smile:
9. máj 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi inak ty si v dobrej kondicke xixiix
9. máj 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj uz mas doma radost a tolko zien na jedneho chlapa sak to je radost :grinning:
9. máj 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka no zatial hej som zvedava za par dni :grinning:
9. máj 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Mirka este ta boli sitie? to ti budu vyberat aj sitie
9. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka site sa uz nevybera, sije sa nitou ci cim..ono to same vypdne :wink:
9. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypadne alebo sa to vtrebe?
9. máj 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka no stehy uz pomaly vypadli este som si nasla 1 steh...ale jazva este nieje zrastena..a citim ju este ale menej uz bolii
9. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi neboj sa bude dobre xixixi len vela chod xixi

zmrzka to samo vypadne
9. máj 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a holili ta v nemocke?
9. máj 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka nie..ja som sa nastastie stihla doma...ale sa ma pytala sestricka ci som...a aj kukla a vravela ze dobre
9. máj 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa toho bojim lebo ja ked sa oholim so ziletkou tak sa vyhadzem. Sa bojim aby sa mi to tam potom nezapalilo.
9. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka tak sa hol pravidelne doma..mne to akurat vyslo dobre...mne odtiekla zatka a doki mi kazal dojst na vysetrenie tak som sa oholila...a vecer odtiekla voda a uz som sla
9. máj 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala strojcek na vytrhavanie ale s tym sa daju len boky a dost to boli, tak si neviem predstavit vytrhat si celu
9. máj 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka juuj no a keby si skusila nejaky iny strojcek??
9. máj 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vytrhavanie boli s kazdym strojcekom a vosk je tiez bolestvy a predsa dostat az s prepacenim k dierke by bolelo fest. Asi budem musiet predsa len pouzit ziletku. oholila si sa kompletne? alebo len pri vchode? blbe otazky prepac
9. máj 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka..nevadii sak sme zeny...no ja som sa kompletne...a ved skus nejaky taky strojcek z tych lepsich...mozno pomoze..alebo nieco po holeni na to...aby to ukludnilo...
9. máj 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa bavite o holelni?? ja som nestihla, mna v nemocke oholili s tupou zilekou :angry: a teraz sa nebudem, bo tu to nepovazuju za nutne...
miirka ty ma stale upokojujes, ale ja sa nebojim :grinning: ja uz mam jeden porod za sebou a len to cakanie ma zabija :unamused: ale ide mi to pekne rychlo, len aby som tu nebola do 42tt co aj je mozne, bo sa citim cim dalej tym lepsie :slight_smile:
9. máj 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok