Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
9. máj 2008

didi ja som si davala len to na intimne...nic viac...

dididi30
9. máj 2008

monti ahoj.....
tak aj ja sa lucim, lebo ma nejako oci paliia, dobru nocku a papa zajtra..
mikra malickemu posielam pusku 🙂 do
dobru nocku 😉

mirka8429
9. máj 2008

didus tak ahooj dakujeem odovzdam 🙂 🙂 aj tebe pekny vecer

zmrzka333
9. máj 2008

didi nemyslela som ze teraz ked som tehu teraz by som si na to nedala nic len so studenou vodou by som si to poriadne postriekala

mirka8429
9. máj 2008

zmrzka skus tak a uvidis ako...mas este cas aby si to zvyklo

zmrzka333
9. máj 2008

snad hej. Dobre Mirka idem ja of, dakujem za radu. Zajtra som tu
Majs a

mirka8429
9. máj 2008

zmrzka ahooj pekny vecer 🙂

pupicek22
9. máj 2008

Cafte babizne.!Tak ja mam take silne knotrakcie...este chvilu a idem to asi hodit do nemocky... 😅.Dufam,ze to neni niaky plany poplach.
Akoo sa mozte oholit....ja si tam nedociahnem cez brusko.... 😅 😅

aviril
10. máj 2008

pupicek už má možno po tom. Dúfam, že sú obaja v poriadku.
inak, my máme v kúpeľni také zrkadlo, že to má vlastne zrkadlové dvierka a vnútri sú poličky. a ja keď sa sprchujem, tak jedny dvierka otvorím a pekne sa holím tak, že sa v tom zrkadle vidím. inak by to nešlo, lebo ja si od brucha tam dole už nedovidím.

aviril
10. máj 2008

a neviete, čo je s miriamkou? a čo sandrika, nič nové ohľadom lukyho?

dididi30
10. máj 2008

ahojte......no pupicek, dufam,ze uz budes dnes doma aj s babom 😉
aviril, vraj uz porodila ale neviem na sto pro....no a lukymu je vraj lepsie, este nejake komplikacie ale vraj je to na dobrej ceste, tak drzme palec 🙂

loss
10. máj 2008

pupicek tak ako uz si mamina?

aviril
10. máj 2008

no, nejak sa to rozbieha s tými pôrodmi. tak držím palce každej. a som rada, že lukymu je lepšie, sandrika si ozaj toho veľa vytrpela. Loss, tebe sa to nebezpečne blíži... už aj ja by som najradšej išla, už ma všetko bolí, hlavne kosti tam dole, v noci sa nevládzem ani pohnúť, keď sa chcem otočiť na posteli a chodím horšie ako kačica. každý pohyb je už utrpenie. už aby som ho držala v náručí...

pipinka82
10. máj 2008

Ahojte od včera som aj ja už v poslednom trim.a už sa to aj mne kráti ale vám viac 🙂

mywiel
10. máj 2008

Ahoj pipi no veru relativne krati, ja som zacala 8. mesiac takze este 9 tyzdnov, no to je este dost... 🙂

pipinka82
10. máj 2008

no je ale určite menej než na mna ešte čaká xixix 🙂 ako sa cítiš dá sa to ??? 😎

ajkabezka
10. máj 2008

dobré ranko tehulky, tak pupi už nám možná drží v náručí svého chlapečka 😉 ...další na řadě bude????aj miri už asi porodila, bo tu fakt dlho nebola 😵 ..no my už jen dva dny a taky jsme ve finiši- loss platí ten uterek? budem mít stejné datum narození miminek 😵 😵 ?jdu dodělat oběd, dnes má manžílek brigošku- ide do hory chystat drevo s brigádníkama 😎 - já budu montovat postýlku a dochystávat věci aj do nemocky aj jak nebudu doma...tak krásný den prajeme 🙂 🙂

lucka0122
10. máj 2008

ahojte...tak co ziadna nerodi?som zvedava kto bude dalsia maminka...

mirka8429
10. máj 2008

luci ahooj a ty ako sa citis??jaaj maly place asi bude papat xixi

pipinka82
10. máj 2008

ahojte maminky 🙂 je tu niekto ešte??? 🙂

lucka0122
10. máj 2008

ahoj mirka.ja?keby spodok nepichal tak dobre a stale sa neotvaram...o tyzden kontrola v piatok tak uvidime...ked sa neotvorim tak neviem co bude...a maly ma uz cez 3 kila to som ti uz pisala vsak?preco nechce ist von v pondelok zacinam 40tt...a nic,...

pipinka82
10. máj 2008

hmmm luci tak ti držím palce nech sa to už podarí a malinký nech je už na svete 🙂 a nech je všetko v poho 🙂
ako pozerám nakupuješ aj ty asi v tescu ako ja pokaždom nákupu v tescu musím aj malému niečo kupit majú krásne vecičky od značky cherokee 🙂

pipinka82
10. máj 2008

miri malinký je ale zlatulinký a ako fajne buvá na foto tá pusinka milá na spapanie juuuj 🙂 aj ja sa už neviem mojej lásky dočkat asi ho spapám 🙂

mirka8429
10. máj 2008

luci zacina sa 40tt?ved ti svieti uz 41 🙂 ..inak neboj sa do pondelka daleko xixi mozno to pride 🙂

mirka8429
10. máj 2008

pipi diik xixi a vies aky huncut maly je to 😀 😀

pipinka82
10. máj 2008

noo tak oni sú šefkovia naši 🙂 aj v brušku boli xixixi 🙂

ajkabezka
10. máj 2008

luci do pondelka daleko 😉
pipi neboj, uvidíš jak rychle to uteče- já jsem z toho naměko, že už v úterý bude konec 😢
mirka tak už ti Samko spinká líp? 😵

mirka8429
10. máj 2008

pipi veru..xixi môjho mama uz naucila na ruky a zacne tak mrncat a minule som prisla a len tak ho chytila..myslel ze ide na ruky tak prestal..a ked videl ze sa to nekona tak zacal zase ehe betar malyy

ajka..no kedy ako..raz lepsie a raz nie...ale snad sa to upravi

pipinka82
10. máj 2008

ajka máš peknučký športový kompletík pre mimi ten čierny je super bude frajer v nom 🙂 aj ja som malému kúpila výstižnú súpravičku pre chlapca xixix 🙂

pipinka82
10. máj 2008

neboj ono sa to spravý on vie čo je super pocit 🙂 ked môže byt s maminkou 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre