• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
tak to si tam ešte dobrú dobu počkáte, predsa kým doštudujú, to je niekoľko rokov. ale keď sa vám tam páči a máte aj dobrú prácu, tak nie je o čom.
prvé dieťa si rodila na SK? lebo druhé budeš rodiť v UK, že?
14. máj 2008 o 12:21  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej paci sa nam tu, sme si zvykli, doma je dobre ale len tak na dovolenke ....
tak veru, prve sk , druhe uk, to bude dalsia nova skusenost aj sa tesim aj mam obavy...
a ty si ako nazivas na sk?? aj byvate sami, alebo ako to mate?? my sme na sk byvali u svokry, stacilo :unamused:
14. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aviril a dididi
diddi bývať u svokry to nie je bohvie čo, aj keď ja má dobrú svokru bývať by som s nimi nechcela veď najlepšie je keď ste iba vy, no ale sú aj taký čo si to nemôžu dovoliť
14. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak to je super, že ti malá ovláda už dve jazyky
14. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mien ahojt
sak to, ja som si aj mohla dovolit, len moj muz chcel byt s rodicmi a nakoniec som sa nasrala,ze dost a isli sme tu...tu nam je fajne byvame sami a nik na nediriguje...ono svokry su ok, len to prisposobovanie sa je hrozne :unamused: tak si upracem kedy chcem , umyjem riad kedy chcem...pohodka
14. máj 2008 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mien no hej, ale neucim ju pisat ani citat po slovensky, sice ma este cas, ale som rozmyslala,ze je nebudem robit mix v hlavicke, aj ak chcem aby tu dostudovala...hlavne ze bude vediet rozpravat a rozumiet po slovensky...ale kto vie, mozno od 6 rokov skusime aj tu slovencinu, teda pisanie a citanie...
14. máj 2008 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne tak a nikto ti nepovie kedy čo máš robiť a svokrovci aj tak budú za vami chodiť teraz častejšie keď sa narodí aj drihé dieťatko a tebe sa kde páčilo viacej tu na Slovensku albo tam, myslím kde sú lepší ľudia
14. máj 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si myslím, že sa naučí aj tú slovenčinu, ale naozaj teraz tým najhlavnejším jazykom na svete je naozaj tá angličtina
14. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mien to je take vselijake ale ten pristup ludi k ludom je ovela krajsi ako u nas, tu ked nieco kupujes nik ta nesleduje ak to nezoberies ta nik na teba nezazera...ked idem na vysetrenie ako vo vadicke s tebou robia...
no co ja ti viem, ja tu ani kamosky nemam a som stastna, asi starnem....no mam nejake ale nejako ma netankuju.. :slight_smile:
a ty sa mas ako?? vladzes este??
14. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
naozaj a starí rodičia sa s Tamarkou ako rozprávajú
14. máj 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamoska ma americana a ziju na sk, ich mala vie obe reci, je to super.....
14. máj 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no diddi kamarátky si ešte nájdeš a že vládzem, tak nie, veď som pribrala 23 kg mala som 54 a teraz 77 ja som najviac pribrala v druhom trimestri, veď keď idem vom tak každý po mne čumí lebo som bola predtým fakt štíhla a teraz no vieš
14. máj 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď aj tvoja bude vedieť veď má iba 4 rôčky, takže má čas
dúfam, že sa aviril na mňa nenahnevala, že tak skoro odišla, lebo som vás vyrušila
14. máj 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mien nevadi, potom zhodis :wink:
aviril tu len sem tam nakukne a odpise, takze poho :wink:
ok moja ja idem z netu, treba mi nieco povybavovat, pa pa
14. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa
14. máj 2008 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mien, vôbec som sa nenahnevala. bola som uspávať toho môjho zatiaľ najmenšieho. zaspal a po 10 min. prišiel za mnou, išla som naspäť si s ním ľahnúť, ale skoro po hodine ma to už prestalo baviť, lebo on nie a nie znova zaspať. ja sem môžem len vtedy, keď mi to deti dovolia :confounded:
didi, my teraz bývame sami už 3 roky. predtým po svadbe sme 1 rok bývali u našich a potom sme sa presťahovali k manželovej babke, tam sme bývali 5 rokov. Išli sme tam s tým, že aká super žena, veľký dom a sama v ňom. ale asi až keď človek s niekým býva, zistí, aký v skutočnosti je. my sme si s ňou teda užili svoje. Inak sme bývali vždy v našej dedine - tu bývajú aj naši, aj jeho babka. postavili tu bytovky a máme veľký 3-izbový byt. síce dom je vždy len dom, ale keď raz nie sú na to financie, aj byt postačí.
14. máj 2008 o 13:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte je tu niekto
14. máj 2008 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj monti ja som tu nachvilku, ako sa mas?
Kupila som si nove tehu plavky kedze normalne su uz male, dala som ich do albumu. :wink:
14. máj 2008 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mam sa fajn ja som si kupila nove tehu saty ale v albume ich nemam lebo nemam doma fotak.idem kuknut
14. máj 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekne aj ty mas cierno ruzove ako na obrazku?
14. máj 2008 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano sedo-ruzove. :wink:
14. máj 2008 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inac nohy mam stale ako medvedie laby, uz nosim len slapky lebo balerinky ma ominaju. :unamused:
14. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opuchli ti?
14. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veru uz asi tyzden ich take mam... :frowning2:
14. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda toto nam sestricka na cvikach vravela zevraj to opucha kvoli tomu ked tehotna vela pije. hmmm bohvie z coho opuchaju
14. máj 2008 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Z hormonu oxitocin lebo sa uz zvysuje... :unamused:
14. máj 2008 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaa.no ja zatial taky problem nemam
14. máj 2008 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak pa ja uz idem plavat. :wink:
14. máj 2008 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj a davaj pozor.
14. máj 2008 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, je t niekto??
aviril,t ak mas teda svoju skusenost tiez....ale ze je vam teraz lepsie?
monti caf, co robis?
14. máj 2008 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok