• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
pupi to je dobre ,ze ho tak pekne citis, nech sa len pekne mrvy :grinning:
dnes je aj spln baby, takze dnes sa aj viac deti rodi :grinning:
20. máj 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru mrvy sa a mrvy moje srdiečko :slight_smile: juuuj už aj ja chcem malého mat :slight_smile:

Didi už sa ti to velmi kráti :slight_smile: čoskoro tu bude miminko :slight_smile: Už sa pripravuješ???
20. máj 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi,a moze sa pri kojeni pit kava?Ja ju pijem kazdy den aj teraz pri tehotenstve a neviem si predstavit vzdat sa jej....aj teraz si idem urobit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi vraj ta melta ci ako sa vola, alebo bez kofeinu..lebo ti nebude spat, ani kolu by si nemala...ale jedna za den neuskodi taka slaba...
20. máj 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím že môžeš už babo si zvyklo počas tehotenstva ale slabučkú pi :slight_smile: ja si dám kapučíno občas :slight_smile: ja kávu nepijem ale poznám kočku čo pije a je to v pohode??? :slight_smile:
20. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj teraz pijem len jednu na den a taku slabucku.....meltu som este nepila,ale pamatam sa,ze sestra ju pila ked kojila....
kedy ides na kontrolu?
20. máj 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem vo strvtok , lenze nebudem nic vediet, lebo aj ak ma nekukne zosopdu :angry: , iba hanmata tak som zvedava.
a ty kedy?
20. máj 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa máte ja som sa sem včera nevedela dostať včera som bola na kontrole stále KP
20. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mien, co je to kp?? :confused:
20. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa mi malý neotočil
20. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja to takt?? hm prinajhorsom sekcia ale sak aj sa este moze otocit, takze pohodka :wink:
a inak bolesti nemas ziadne?
20. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi bolesti nemám, len mi častejšie tvrdne bruško a malý je veľmi hore hlavičku má tesne pod rebrami, tak mi doki povedal, že ak sa neotočí tak to bude sekcia, len horšie je to, že ma strašne tlačí hore, tak uvidíme
a keď sa neotočí ja rodiť prirodzene nechcem lebo je to riziko
20. máj 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a väbec sa ešte neotváram
20. máj 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak jasne ved ako by to bolo, treba nech je sekcia,,,,
neotvaras?? no aspon vies, ja neviem nic, ani nebudem vediet, ale radsej by som sa otvarala, bo potom budem rodit hodiny ako pupicek....
ja mavam bolest, asi preto,ze hlavicka je riadne dole
20. máj 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi a teba vôbec nekontrolujú od spodu, tak ako budeš vedieť či sa otvára alebo nie, mňa by ešte zaujímalo, že či si to môžme aj my nahmatať
20. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru nie, tu sa to nerobi, jedine ,ze by som si stazovala na nejake potiaze alebo zacala spinit ale nie sa nekona, tak budem vediet az ked pojdem rodit :slight_smile:
no vraj sa da, ale je to nebezpecne, tak radsej nie.
20. máj 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok potom mi daj vedieť aký si mala pôrod lebo po tebe pôjdem ja no dobre drž sa potom ešte kuknem
20. máj 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm len aby si nesla ty skor :grinning:
20. máj 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupicek kojim mam tolko mlieka e len tak preglga....strasny hladosko ako jeho ocko....dnes sa mu cez den dako nechce spinkat....
20. máj 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj **lucka0122** gratulujem k Patkovi. ... ja som tiez z BB. Sandra je este stale v nemocnici - aj si sa s nou stretla?? ty si rodila cisarskym ze?? ja budem rodit prirodzenym sposobom - nebudem mat take velke babo ako ty. to je dobre ze mas vela mliecka - vies kolko maminike tu horekuje ze ma slabe mliecko alebo ze nemaju vobec...
20. máj 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak ešte stále som tu. a že vraj spln. na mňa to asi neplatí, že sa rodí najviac počas splnu.
dnes sme nemali elektrinu skoro celý deň, niečo opravovali v dedine, tak nás vypli. nie je žiadna nová mamina?
20. máj 2008 o 18:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...tak ja zase na skok...vzdy ked sa chcem rozpisat nikoho tu neni!!! :grinning:
20. máj 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dididi....ako si mam zmenit nick?Uz som zmenila ze mam dieta,ale hento tam neviem najt... :confused: :confused: :confused:
20. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to dobre,ze mas.Ja tiez...len maly sa nevedel prisat na prave prso..:frowning2:((
20. máj 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi......dobre to staci co si urobila :wink: uz vieme ze sa ti drobcek narodil, skovnica :slight_smile:
pupi nevadi, hlavne ze papa, nevzdavaj to a odsavaj si pekne aspon to :wink:
20. máj 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to dobre.. :grinning: :grinning:
Dnes sme boli na obedik...prvy kra...taky sme boli dobrucky :slight_smile:
20. máj 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste boli na obedik?? akoze ty s muzom a drobcek s vami?? inak si aj davaj pozor na to co papac, vyhybaj sa zelenine a ovociu, ktore naduva a tiez spiplaveho :slight_smile:
20. máj 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme skocili do pabu co sa vola Metropolitam aj s kamaratkou.No snazim a lae ked ja napriklad taku brokolicu mam na oporucenie jest.
Dididi prave som malemu zbadala,ze mu pupocek krvacal....taka som vysokovana...vies o tom nieco???? :fearful: :fearful: :fearful:
20. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ono nepocuvaj anglicke midwife, lebo podla nich to co zjes nejde do mlieka, oni su slahnute a potom babo naduva a place...no ale ak mu to fakt nic nerobi a neplacka tak bud len rada, hadam troska neskodi :wink:
joj moja tak s krvacanim pupceka nemam skusenot...len mu daj na to pozor a zajtra to povedz midwife, nech na to kukne a nekup ho radsej, pre istotu.
20. máj 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem,....vsak sa snazim vyhybat naduvacich jedal.Maly ma teplotu...okolo 37.8....tak som volala a ze mu mame dat take niake kvapky a sledovat to.mlady frcal kupit.taka som vysokovana... :cry:
20. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok