• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ahojte, dneska som bola na kontrole, malý je lenivý stále má hlavičku hore a zadoček dole
zmrzka, montika to pichanie mávam aj ja je to dosť nepríjemné
26. máj 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mien dufam ze je vsetko ok okrem toho ze ma hlavicku hore ale ved este sa otoci nie? no veru dost neprijemne je to pichanie
26. máj 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montika všetko je ok, doki mi povedal, že ešte počkáme a keď nie tak to bude pravdepodobne sekcia a ty sa máš ako
26. máj 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa mam dobre. a co by si radsej sekciu alebo normalny porod?
26. máj 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidím, že aj vás trápia bolesti v podbrušku či tlaky, ja mam to isté, je pravda, že mam zavedený pesar od 28 týždna, nakoľko som sa otvorila na 1,5 cm, a krčok bol veľmi presiaklý, beriem magne ale už som imunná voči nemu aj ked sa ním dopujem až až. termín mam až v júli, ale neviem si predstavi do vtedy vydržať s tými tlakmi, teším sa na štvrtok idem na 3d usg na kontrolu tak snad bude všetko ok. :wink:
26. máj 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej katka to porodime iba s rozdielom par dni.:slight_smile:
26. máj 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne dali najprv na 2.7 potom na 22.7, ale neviem neviem od 28tt ma "strašia" predčasným kvôli krčku, a ked mam pravdu povedať neverím, že do júlla ostanem celá :slight_smile: ale držím palce.... aj tebe, aby všetko bolo ok.
26. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne posledny zo sona napisali 20.7. ale uvidime. hm no budem drzat palce aby ste co najdlhsie vydrzali.
26. máj 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja som prehltla kostku z ceresne. :confused: :sweat_smile: :confused:
26. máj 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte konecne som sa sem dostala :unamused: co noveho?? ja nic furt som kinderko hoci v noci sa mi nedalo spat, tak mal boleli krize, no ale nic sa nedialo :unamused:
26. máj 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pozeram, ze tu asi nikto nie je... :unamused: No skoda.
26. máj 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bruska tak co, ste lenive ci rodite? :grinning:
27. máj 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky tak ziadna nova maminka?
didi tebe sa to uz ozaj krati uz sa tesite na malinkeho Thomasa ze?
27. máj 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Loss, Nelly je zlatucka baculka taky pampusik :slight_smile: Ako sa citis ako mamka?
27. máj 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence. pekny den vam prajem
27. máj 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka je to narocne ale krasne malinka je papacik takze priberame krasnucko
uz si zvykame ze sme domka a vonka je uplne uzastna spinka aj 5hodin a aj v noci je zlata neboj o 5tyzdnov si to cele budes uzivat aj ty :dizzy_face:
mon ahoj
27. máj 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný deň všetkým :wink: a zasa sme o deň staršie v tehu :grinning:
27. máj 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky a buduce maminky :slight_smile: dobre si oddychnite, lebo potom sa uz vela nenaspime. :grinning: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss tak to mas super ze je taka dobrucka a ty sa mozes zotavovat. rodila si sekciou ci vaginalne?
27. máj 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel .. ja už teraz vela nenaspím :grinning: niekedy som vedela prespať aj pol dňa :grinning:
27. máj 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa v noci uz tiez velmi neda za to cez den zaspim aj na 3 hodiny. :grinning:
27. máj 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss to mas super ze mas taky pokladk doma. inak mywiel ja uz ani teraz bohvie ako nespavam teda jednu noc dobre potom dve zle a tak sa mi to strieda. :grinning:
27. máj 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to mam tiez tak, ale cez den musim spat poobede aspon 2 hodky inac by som nefungovala... :grinning:
Loss mas rozkosnu dcerku. :slight_smile:
27. máj 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo by som za to dala, keby som cez den vedela pospať :unamused:
27. máj 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poobednajsi spanok aj mna obcas chyti ale nie je to moc casto.
27. máj 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne si oddychnite dva posledne tyzdne pred porodom, aby ste mali dost sily. Moja svagrina sa stahovala den pred a bola dobre vycerpana, nakoniec rodila cisarskym. :frowning2:
27. máj 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja ze uz sem nik nechodi :slight_smile:
27. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, hej tesim, len keby uz bol vonku :grinning: uz mi teoreticky zacal 39tt tak som zvedava, ale zda sa mi ,ze sa citim kazdym dnom lepsie a lepsie, takze sa asi nechysta von :slight_smile: no co uz...
27. máj 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm didi mozno sa mu v brusku zapacilo a nebude sa ponahlat
27. máj 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne do nemocky netreba nic nosit vsetko nam daju (pampersky, vlozky, jednorazove nohavicky, vlozky na kojenie, oblecenie pre babo, kozmetiku pre babo) a dokonca dostanem kufrik s plno vzorkami, zlavami do obchodov a darcekmi po porode, tu to davaju v nemocke. :wink: :slight_smile:
27. máj 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok