Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mien
1. jún 2008

dididi zajtra idem na kontrolu dúfam, že mi to už naplánuje nieže to na mňa príde skôr
ja sa mám no radšej sa nejdem vyjadrovať a ty sa máš ako
dididí aj ty to mávaš, keď ráno vstanem tak cítim, že chcem ísť na malú potrebu, ale strašne pomaly to zo mňa ide, ako by ma tam niečo blokovalo

dididi30
1. jún 2008

mien aj ja to mam presne to iste, ak v noci chodim casto na vecko tak pohoda ale ak idem len raz v noci tak ako keby zablokovane, ale to nevadi..
no drzim palec, nech to naplanujeste, ked viem ,ze sa tak bojis 😉

mien
1. jún 2008

no didid dúfam, že to budeme mat čoskoro za sebou,
neviem každý mi hovorí, že potom ke´d už bude malý na svete, tak si poviem, že to bolo lepšie keď bol ešte v brušku, no ale ja si to nemyslím, ale neviem ešte som nerodila, ani ty si si to nemyslela, keď sa malá narodila však

dididi30
1. jún 2008

no co ja viem, ja som sa tesila ,ze je uz mala na svete, mala som nieco bo je len a moje 😀 a teraz a tesim ,ze budem mat zase nieco co je moje a na mne zavisle, samozrajma aj tatinkove 😀

mien
1. jún 2008

dobre didid tak mi drž zajtra päste, aby mi už niečo naplánoval

gabkazabka
1. jún 2008

baby drzte mi zajtra palceky a myslite na mna.... 😔

mien
1. jún 2008

joj gablazabka ja budem na teba veľmi myslieť isto dneska nebudeš spať čo, ale už to budeš mať za sebou potom daj vedieť čo a ako

gabkazabka
1. jún 2008

Och mien,jasne ze nebudem.Mam uplne stiahnuty zaludok a je mi doplacu...ja som taky "mensi" stresak....

gabkazabka
1. jún 2008

jasne,ze dam vediet,manzel napise....len neviem kedy to bude,lebo ani neviem,ci mi chcu hned zajtra vyvolavat,alebo este ☹ cakat

mien
1. jún 2008

no tak isto ako ja, asi to bude špatné čo napíšem, ale ja sa niekedy aj ľutujem, no neviem čo to môže byť
gabkazabka a o koľkej ti budú robiť

gabkazabka
1. jún 2008

takze niesom sama,co sa tak bojim....idem uz rano o 7:30 na prijem

gabkazabka
1. jún 2008

Idem ja na chvilku prec od PC,idem sa okupat a dat doporiadku,este sa ozvem,zatial pa 😉

mien
1. jún 2008

tak zajtra ráno ešte niečo napíš
a budeš pri tom hore alebo ťa uspia

dididi30
1. jún 2008

gabi caf, joj zavidim, ti uz budes zajtra mamina....
mien aj na teba budem mysliet, nech uz vies na com si

dididi30
1. jún 2008

gabi ,ale ty ides normalne rodit nie??ci cisarak?? 😕

heppu
1. jún 2008

ahojte no ja mma okrem opuchania a toho ako mi je teplo este dalsi problem...uz druhy den mam take pichanie dole niekedy ale pred tym som to nemala vobec tak neviem co to znamena a od vcerajska vecera citim ze je miminko uplne dole a chodim na zachod cikat asi kazdu pol hodinku lebo sa mi stale ma asi tak tlaci na mechur..neviete co s tym???

mirka8429
1. jún 2008

ahojte babule..ako sa mate...my sme dnes boli na chate aj na prechadzke..teplucko bolo ale maly z toho az nervozny je...a vy co nove nestiham citat 🙂

dididi30
1. jún 2008

mirka ahoj.....horuco mu asi bolo, mala si ho tensie obliect, lebo viem,ze niektore dievcata este aj do zavinovacky daju v takej horucave, dufam,ze ty nie 😉
hepu no nic, len vydrzat 😉

mirka8429
1. jún 2008

didi nie cosi..mal len body a dupacky a len tak bol... 🙂

heppu
1. jún 2008

no dididi je mi jasne ze vydrzat ja som len myslela ci to nemoze nieco znamenat nejaky ten predcasny porod alebo neviem

dididi30
1. jún 2008

mirka si dobra mamina 😉 tak to ma byt..inak to fakt neviem ochopit v takej hrucave zavinovacka 😒
inak co noveho? monti sa tu ani neuikazuje, ma doma muza, to uz vzornejsiu zensku som nevidela 😀
heppu ale kde ze, ja som mala to iste a tu som 😉 takze pohoda 🙂

gabkazabka
1. jún 2008

No baby,uz som tu.Vykupana,vyvonana...
Didi,hej normalne mam ist,len neviem,ci mi to budu vyvolavat hned zajtra,ci budu cakat ze to na mna pride samo abo co.... 😖
A prave z tej neistoty som dost nervozna....

dididi30
1. jún 2008

gabi no sak to, aj mirka tak isla a poslal ju domov aj neviem ci nie dva krat, zalezi ako bude ulozene a tak, mohla si si dat este sexik nech to trosku pohnes 😉

gabkazabka
1. jún 2008

ale ja tam idem uz naisto na prijem,uz mam aj objednanu izbu,lebo doky nechcel riskovat,ze je to daleko,aby som nahodou neporodila cestou...
A k tomu sexiku-ako mam prinutit muza,ked on sa boji.... 😅 😅 😅

dididi30
1. jún 2008

gabi no tak teda nech uz porodis v ten den 😉 ......moj sa neboji ja zavelim a hotovo ved nemusi na tebe leza alebo ty na nom 😀

gabkazabka
1. jún 2008

sak on sa neboji toho,zeby na mna lezal,ale toho ,ze ublizi babetku....joj niekedy by som ho zaskrtila 😠

gabkazabka
1. jún 2008

Didi,ty sa nebojis porodu?

mirka8429
1. jún 2008

gabi ej ha tebe uz svieti 40tt🙂 super...no aj mna poslal domov asi aj 3-4 krat..potom mi naplanoval pôrod a prislo to namna skôr 🙂

didi no veru ani ja nechapem take ze chuda babatko este zavinovacku boze..no ja idem sa najest som hladna...xixi a spinkat teda ak maly zaspi..teraz papkal tak uvidime aka bude noc...paaaa inak..neviem co s monti xixix sa venuje 😀

gabi...inak mne sex nepomohol..mne to hadam este zhorsil..lebo ked sme sex nemali tak nalez bol lepsie na pôrod..a ked sme sex mali tak nalez sa zmenil ze som este nemohla rodit..tak sa muz smial ze nebude sex do pôrodu lebo este raz a sa vratime do 4 mesiaca a ze ked este 2 krat tak z maleho bude zase molekula 😀 😀 som sa z neho smiala 😀 😀

gabkazabka
1. jún 2008

Miri... 😀 😀 😀
inac,ked mam pravdu povedat,ani sa mi velmi sexovat nechce.Taka som vystresovana,ze by sa asi ani nedalo... 😅

dididi30
1. jún 2008

mirka tak ahoj moja, dobru nocku a malinky nech spinka co najdlhsie 😀hm mirka a ja sa snazim sexovat, lekarka mo to odporucila....no ale tiez mi t nejako nepomaha, skor mi je fajn 😀
gabi ako mu moze ublizit?? to je hlupost 😉 a nie nebojim sa, uz ked sa bude nieco diat budem len a len rada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre