• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
to ani ja. my budeme vsetci v jednej izbe. take male babo same v izbe???
12. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kamoska ho hned dala do vedlajsej izby ze nech si zvyka.... :confounded: aj ked mala otvorene dvere ja by som nemohla. Ja sa asi budem vkuse divat na uzlicek ako spi. :slight_smile: :dizzy_face:
12. jún 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak aj preboha ze nech si zvyka a ona ak kojila ta sa nachodila z izby do izby
12. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No presne... :unamused: ale to vies kazdy sa rozhodne sam.
12. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak hej. ja budem mat postielku pekne pri mojej hlave.:slight_smile: inak aj ten baldachyn a tak sa musi oprat s vecickami?
12. jún 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ho prala, ale ak si ho kupis novy tak si myslim, ze nemusis.
12. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem nieco zhltnut. pa zatim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut aj ja uz idem.:slight_smile:
12. jún 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz mam synceka a doma :grinning:
13. jún 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj didi to je super. dufam ze si to nemala tazke. mas fotky v albume. a gratulujem.:slight_smile:
13. jún 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti caf precitaj si junovky :wink:
13. jún 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem :slight_smile: za mesiac ty :grinning:
13. jún 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ale ja asi cisarskym
13. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco??inak ja by som porodila skor, ale maly mal tvaricku ulozenu nie dole ale hore a preto som mala tak dlho bolesti a poslickov...., ja som mala tusaka, ze porodim skor, ale kvoli tomu sa to nedalo rozbehnut..v den porodu mi to lekarka pekne napravila rukami :slight_smile: tak preto to bolo tak rychle za 2 hodky odrodene :grinning:
13. jún 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem citala som junovky. no doktorsi mysli ze pri mojej vyske nebudem vladat vytlacit take normalne 3500g babetko a ze toto nase je uz asi na mna vacsie a ze ked som uz potratila tak ze preto
13. jún 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi vsetko dobre, gratulujem :grinning: monti- ty uz mas take predbezne info, ci ides cisarskym? lebo mne nikto nic doteraz nevravel, nemerali mi ani rozmery panvy. prosim ta a kolko merias? lebo ja len 156 cm...
13. jún 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 158cm tak mozno pojdes aj ty. vsak aj mne to vsetko meral az vcera aj panvu a vcera my aj oznamil ze pojdem asi cisarskym a ze ma posle aj na predoperacne vysetrenia
13. jún 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ani neviem co je lepsie. ale normalne predsa rodia aj mensie zeny pokial viem. mne moj lekar nic nemeral- asi preto ze rodit budem v Saci u niekoho ineho, tak predpokladam, ze to pomeraju na poradni... ale ako to suvisi s vyskou? moja kamoska je sice vyssia, ale hrooooooozne chuducka, uzke boky a nakoniec rodila normalne.... no neviem, uvidime... :confounded: a ty chodis stale k tomu istemu lekarovi? to je priamo v nemocnici? lebo aspon tu to tak chodi, ze posledny mesiac navsetvujes poradnu v nemocnici, kde chces rodit...
13. jún 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este v poradni v nemocnici nebola. lebo on robi aj monitoring aj vsetko. no vies ja mam velke brucho a vraj drobec je vacsi tak preto. ved si kukni brucho v albume.vsetci sa ma pytaju ci nebudem mat dvojicky ale nie. a on nechce nic riskovat ze som uz raz potratila ale to zatial iba spomenul tak uvidim
13. jún 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mi povedal ze vraj do 31tt boli vysledky zo sona v poriadku drobec nebol velky ale tie poslednu zevraj uz pisu ze je vacsie tak neviem.
13. jún 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi gratulujem, tak uz mas uzlicek doma. :slight_smile:
13. jún 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak ti drzim palce nech to je vsetko v poriadku. ja teraz neviem ake velke je moje babo, naposledy v 32.tt malo 1600 g, co sa mi zdalo menej nez uvadzali na stranke tehotenskej kalkulacky... ale vsade maju ine normy... tak som zvedava, ci sa nieco dozviem buduci tyzden. bojim sa aby babo nebolo velke, ked som sama taka "malicka" :grinning: . ale zatial sa vyvijalo ukazkovo... ale to vies, moja svokra sa stale chvali tym, ze manzel mal pri narodeni 5 kg!!! :sunglasses: vzdy som z tej vahy zhrozena, podla mna musela byt chora, mat cukrovky alebo co... predtym sa to tak nesledovalo. a to ho porodila normalne... to si ani predstavovat nechcem :wink:
13. jún 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to veru ani ja.:slight_smile: ved by ma roztrhalo. nooo ak bude naozaj to moje vacsie tak dufam ze mi spravia ten cisarsky a nenechaju ma tam trapit sa lebo akoze ma nastrasil tym ze nebudem schopna ho vytlacit :unamused:
13. jún 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Montinka, ja mam 160 cm, a malu som normalne porodila, mala 3,45kg. Svagrina je o centik nizsia a jej syncek mal 3,60kg a tiez normalne :confused:
13. jún 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel dakujem, za chvilu aj ty budes mat :wink:
13. jún 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem,drzte sa :wink:
13. jún 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasiki tak ja neviem preco ale tak mi to povedal
13. jún 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, no super, gratulujem. tak už konečne aj ty to máš za sebou.

montika, ja mám 158cm a malý mal 3310g a rodila som normálne. a to prvé som rodila cisárskym kvôli ozvám plodu, druhé aj tretie normálne a nebol v tom žiadny problém.
13. jún 2008 o 19:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm vsak uvidim
13. jún 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diduska gratulujem k babatku :grinning: :grinning:

monti aj ja mam 158cm a rodila som normalne maly mal 3370g

pampuliacik ani mne nemerali panvu..mala som dost siroke boky ale uzke pôrodne cesty ale v poho :grinning: :grinning:
13. jún 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok