• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ahoj mirka zatial ok,ale zajtra ideme na neurologiu lebo maly mal velmi silnu zltacku a trosku sa bojim dufam ze to dopadne na1.
16. jún 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miri ako sa mate? nooo veru pomaly ale isto sa to blizi zajtra sa chystam oprat veci pre drobca a mozno este dnes uvidim. :slight_smile:
16. jún 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.didi gratulujem....budte zdravucky
16. jún 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, ja by som sa chcela spýtať, že či môžem používať sťahovací pás na brucho, keď som 12 dní po sekcii
16. jún 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mien a to ta neboli uz brusko a ta rana?ja som po sekcii mesiac aj 5 dni a ja si ranu a nad ranou stale necitim radsej lez na brusku ak sa da mne hej .a citis si tu ranu?
16. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari tak drzim palcekyy..dnes sme boli v mc donalde v optime hhehe

monti mame sa fajn len mame bolesti bruska a maly uz 2 dni nekakal...a dnes v mc donalde som si kupila mc chicken a bola tam taka omacka taka kysla a aj kapusta a som kus zjedla ta dufam ze maleho nerozboli viac brusko :frowning2:
16. jún 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka ked ma drobeckoliky brusko ho budeboliet aj ked budes jes suchy chleba mam to odskusane nemusis mat vycitky
16. jún 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandri vazne??juuuj chudatko..len ma mrzi ze sa nevie vykakat :unamused:
16. jún 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka babetko nemusi kakat kazdy den hlavne kojene ani moj nekaka kazdy den kedy ako to je normal.
16. jún 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby,
moj tiez nekaka kazdy den ale dnes ho nieco prehana, asi som opat nieco zle pojedla :frowning2: , no ale uz sa obmedzujem,musim prist na to co mu vadi,....
mirka ak prdka tak je to ok :wink:
mien ja som 4 dni po porode a uz si idem nasadit ten stahovaci pas, bo mam okolo brucha pneumatiku :grinning:
16. jún 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, velka sestra je v poho, este ho tak neberie bo je taky malicky a vies este sa s nim neda hrat, ale snazi sa, poda co treba a tak....ono malickemu sa teraz velmi venujeme a ona je tak trochu mimo aj nas to mrzi tak sa snazime ju do vsetkeho zapojit a ona je stastna :sunglasses:
pampuliacik, aj ja som to mala vyse mesiaca :wink:
16. jún 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ahoj, gratulujem aj ja, nech ste hlavne zdravi :slight_smile: Tamarka si urcite postupne zvykne na maleho brachu. Baby to znasaju asi lepsie ako chlapci, neziarlia tolko :wink:
16. jún 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
tak sa hlasim,aj ked oneskorene,v nemocnici sme boli nakoniec az 2 tyzdne :unamused:
Ale sme zdravucki a to je hlavne,Ninka sa narodila v pondelok 9.6.2008 o 14:13 s rozmermi 3500 g a 50 cm.Po neuspesnych 2 vyvolavackach lekari zvolili nakoniec sekciu...
Didi,blahozelam Ti k Thomaskovi,je nadherny....idem vlizit aj ja nejake foto do albumu :wink:
Prajem pekny dnik :dizzy_face:
17. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej,teraz som si precitala,ze aj Mien ma uz chlapceka,tak blahozelam :dizzy_face:
17. jún 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojye..didus thomasko je prekrasny..gratulujem....mirka aj moj maly ma koliky ale len doobeda ....nastastie
17. jún 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte didi maly je zlatucky.:slight_smile: miri co maly uz dobre?
17. jún 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pampuliacik to mam aj ja v poslednom case casto, to uz sa asi chystame... :wink: :slight_smile:
17. jún 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak to je fajn mywiel - ze sa "chystame"... ja mam uz toho fakt dost, neviem ako vy ostatne :confounded: a to este tolko tyyyyyzdnov ..... mywiel, spi sa ti v noci dobre? mne asi zase male podrastlo a strasne mi tlaci na zaludok a celkovo mam cele brucho take napnute a vsetko utlacene, ani dychat nemozem. neviem si predstavit, ze este porastie... som "pomensia" a tak ten tlak v bruchu na vsetky organy je naozaj brytal. v noci vobec nespim
17. jún 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa mam dobre v noci spim tak ze sa prevalujem z boku na bok bolia ma klby, inac ja kludne pockam este dva tyzdne... :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
17. jún 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cakajuce mamicky a mamicky :grinning:
dakujem babule, je zlaty naozaj, len haja a papa :dizzy_face:
jej gabi konecne si tu,gratulujem k malikej :dizzy_face: je zlatunka
baby a uz mavate aj nejakych poslickov?? bo uz sa vam to fakt blizi :sunglasses:
17. jún 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co presne su ti poslickovia? nechce sa mi hladat na nete :pensive: radsej popiste tie, ktore ste to uz "prezili" :grinning: vsade to spominaju, ale neviem cim sa to lisi od nejakeho tvrdnutia brucha ci pichania v podbrusku...
17. jún 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampu inak s tym spanim a dychanim mam podobne problemy ako ty ja u neviem ako by som spala. :grinning:
17. jún 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cakatelky, ja toho tiez v noci vela nenaspim, prehadzujem sa z jedneho boku na druhy a citim sa ako lokomotiva :grinning: :grinning: . Mam pocit, ze male je uz v brusku riadne natlacene a nema moc miesta, niekedy ma dost tlaci... Pampu, aj ja mam napnute brusko a picha ma casto v podbrusku, dr mi povedal, ze je to normalne, ale moc mu neverim... :unamused:
17. jún 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabka gratulujem k malej, preco ste boli tak dlho?

lucka ty si bola tiez dost opuchnuta pred porodom ako dlho ti to odpuchalo? tiez mam edem na nohach
17. jún 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampu poslickovia?? no to su take vselijake tlaky a pichania a tak, ja som to mavala uz mesiac pred porodom, ale vraj je to normalne, ale u mna nebolo lebo drobcek bol ulozeny dole ale hlavickou dopredu a tym padom tlacil a tlacil a nemohol si tu hlavicku ulozit, az tesne pred porodom sa trocha otocil ale aj to na bok , ale podarilo sa mi ho pekne odrodit :sunglasses:
darlinka neboj nic, je to normalne :wink: nema dost miesta a aj keby to na teba prislo uz je hotove :sunglasses:
zmrzka ja som bola opucnuta pred porodom aj som pocas porodu mala tlak 170/112!!! a ked som porodila tak som hned odpuchla aj s porodom odilo 10 kil :wink: , ale stale som taka opuchnuta, alebo zeby to bol tuk? :sweat_smile: nevadi, zhodim :slight_smile:
17. jún 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari viem ze nemusi kakat kazdy den ale aj tak som radsej ked kaka vies...lebo ak placka a kopka nozickami tlaci a nevykaka sa tak ma to trapi... :frowning2: ako dlho tvoj nekakal..môj uz treti den

didus no prdka hehe inak aky je to pas a pomaha stiahnut brucho??kde ho mozem kupit

luci nas ma koliky niekedy cez den doobeda a vecer...

pampuliacik s tym spanim v noci si nic nerob..ja som nemohla spat cca mesiac pred pôrodom a mozno aj dlhsie..som si pozrela v telke cely nocny program az do rana...maly bol strasne aktivny v brusku a aj ma vsetko tlacilo no spat sa nedalo...no a ti poslickovia to je take ako keby kontrakcie ale nie tie prave...stahy maternice bolesti ako pri menstruacii ale nie silne a nie pravidelne a bolesti sa nezväcsuju a ani sa medzi nimi neskracuje interval...

monti no to boli koliky zrejme..a co sa tyka kakania tak este nekakal :unamused:

darlinka je to normalne aj ja som to mala pichanie v podbrusku a aj v posve to sa pripravujes..

gabka gratulujem k malinkej
17. jún 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...zmrzka odpuchalo mi to tyzden..a uz mam nohy ake som mala...prsty na rukach mam take ze nadam daktore prstene na ruku....
18. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka nohy ok a ruky nie tak celkom? do prdele to budem musiet dat zvacsit obrucku lebo teraz ju dam tak do polky prsta
18. jún 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka ahoj ako sa mas??
18. jún 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mirka mam sa dobre, nic mi nie je nic ma neboli takze mozno porodim az v auguste :grinning:
18. jún 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok