Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

heppu
11. júl 2008

xi xi aj malej sa stale cka aj v noci maju to tam tazke chudatka male joj uz som hladna ako spomínaš ten gulas len neviem kedy podeme na obed ale uz mam skoro upratane uz len vanu umyt

montinka
11. júl 2008

teda toto ja akurat utieram riad. a kam idete na obed?

heppu
11. júl 2008

no samozrejme ze nemam vsetko na zajtra som si nechala este prezliekanie perin , neviem kam pojdeme ale nestihla som nic uvarit a mam chut ist aj tak niekde von , frenkie je dnes s ex na výlete cely den tak mam pokoj a ani vencit nemusim

montinka
11. júl 2008

s ex???🙂 teda ty to mas dobre zariadene ved ani ja nemam montyho tak nemusim vencit.🙂

heppu
11. júl 2008

no on ma dnes narodeniny tak ma poprosil ci si ju moze vziat inak ja ju nerada davam niekomu nemam klud potom cely den tak to bude asi aj s malou ked nahodou by ostaala u starych rodicov

montinka
11. júl 2008

aha no super. vsak aj ja som nekludna ked mamina da deckam z panelaka vencit montyho. hmmm to asi kazda mamina je nekludna ked ma babo prec.🙂

heppu
11. júl 2008

no to ano ja ho asi ani z oci nespustim aj ked to asi nie je dobre ale budem sa bat inak frenkie nerada davam dokonca aj mojej mamine neviem preco asi ze ju bude prezierat idem rychlo tu vanu spravit lebo uz dusan pride a ideme tak pekny dnik vam zatial prajem vecer pridem

montinka
11. júl 2008

ahoj a pekny den a dobru chut

janette4
11. júl 2008

ahojte kočky. Heppu ja mám doma knižku o bábätku a tam píšu, že pred pôrodom zvykne mať žena upratovaciu mániu, tak pozor na to... 😀

heppu
11. júl 2008

janette ja mam tu naladu asi cele tehu ale teraz asi viac 🙂

zmrzka333
11. júl 2008

ahojte babule tak poslali ma domov. Ze nalez sa zlepsil ze som sa konecne zacala otvarat aj sama a som na 1 prst takze nech idem domov a kontrola v nedelu

zmrzka333
11. júl 2008

neozvala som sa skor lebo pocas vysetrenia to dost bolelo a potom nechcelo prestat. Este sme sli s muzom do mesta na obed a potom som si musela lahnut lebo som si myslela ze mi zacinaju kontrakcie ale trochu ma to preslo kym som spala

mirka8429
11. júl 2008

pampuliacik a nemas aj krce v nohach??ja som mala nehorazne...si pamätam..

zmrzka drzim palceky..ja idem k dokimu 22.7 na vysetrenie..sa bojiiim 😅

mirka8429
11. júl 2008

heppu ja som mala kopce stale a maly mi vytrcal koncatiny hehe vkuse a aj pohyby mal prudke ze ma to az bolelo 😀

zmrzka333
11. júl 2008

sa ti necudujem a ako sa citis tam dole?

montinka
11. júl 2008

ahojte. jej zmrzka tak drzim palce.

zmrzka333
11. júl 2008

diki ja len dufam ze to uz na mna teda pride

montinka
11. júl 2008

ale tak hadam ano mozno v noci mozno zajtra vsak uvidis.ale budem na teba mysliet. a ako bolo v meste?

mirka8429
11. júl 2008

zmrzka no normalne to uz neboli ale este ked sedim na wc tak vtedy trochu a pri pokuse o tutu mutu to boli tiez..akoby 1 steh...tak uvidime..teba odrodi Luptak?

montinka
11. júl 2008

miri takze z tutu mutu nie je nikdy nic? hmm no tak aj tebe drzim palce aby ta to prestalo uz uplne booliet. a co robid´drobcek? spinka?

mirka8429
11. júl 2008

monti no pokusy su ale tak musime zatial inak..ale doki vravel ze doba hojenia je 3 mes tak uvidime 🙂 a nespi..kojim 😀

montinka
11. júl 2008

zase teda tak dobru chut mu prajem.😀

mirka8429
11. júl 2008

monti 😀 😀

montinka
11. júl 2008

a co si dnes porabala?

mirka8429
11. júl 2008

monti bola som odovzdat tu diplomovku 😒 a aj v meste sme boli..a idem piect kolac..aj dnes aj zajtra...dnes upeciem aj pre svokru lebo ideme na chatu a budu tam..a zajtra peciem lebo babka bude mat v nedelu sviatok tak pre nu ..len dokojim a musim maleho ulozit..dufam ze zahaja

montinka
11. júl 2008

no teda ty len vypekas.😀 a mne co upecies?😀 hmmm budem drzat palce aby sa mu chcelo spinkat

mirka8429
11. júl 2008

monti vyber si a upeciem 😀

zmrzka333
11. júl 2008

monti v meste bolo sper ale mala som bolesti ze som nevedela ani sediet, fakt hnusne. Myslela som ze zacinam rodit ale teraz je to ok. Take bolesti som za cele tehu nemala

Mirka hej chodim vzdy za nim a dohodla som si ho aj na porod

mirka8429
11. júl 2008

zmrzka super..potom daj vediet ako to dopadlo hihi

montinka
11. júl 2008

zmrzka no to ti verim.mna vcera boleli krize a brucho som si myslela ze ani do stredy nevydrzim ze co to ale dnes je uz dobre to boli asi iba ti poslickovia.hmmm miri rozmysli si a napisem ti.😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre