• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
rovni ja chodim v trnave k doktorovi
27. júl 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby k doktorovi sa ma chodit kazdy tyzden lebo sa robi ctg koli ozvam a prietoky a to netreba podcenovat tak to nechapem preco vas doktori nechavaju tak
28. júl 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu aj v 35tyzdni, nie az neskor :confused:
28. júl 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zacala od 35 t chodit kazdy tyzden a som aj rada lebo v 35 tyzdni sme mali vsetko v poriadku v 36 t mi uz zistili prezretu placentu a a slabsie ozvy ako by mali byt ale prietoky boli v poriadku a v 37 uz boli aj prietoky zle tak som hned isla cisarskym aby sa malej nieco nestalo preto viem ze kazdy den moze byt dolezity a vtom vysokom stadiu tehotenstva sa uz stav moze rychlo menit,
28. júl 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som najradsej chodila uz kazdy tyzden na kontroly ale neviem ako-to sa mam ja toho dozadovat?
28. júl 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som zacala chodit kazdy tt az od 37 tt (teda minuly pondelok som bola prvy krat na tych pasoch a teraz mam chodt kazdy pondelok az do porodu). Tiez som si myslela, ze budem chodit v poslednych mesiacoch castejsie, ale nic. Aj do poradne som objednana az v 39tt (teda po dvoch tyzdnoch od minulej, nie po tyzdni :unamused: Pred tym som bola az po piatich, lebo doki bol na dovolenke...)Takze ak neporodim, mozno ju este stihnem :grinning:
heppu, tie prietoky, to su tie pasy? ALebo zaznam alebo ako sa to vola - ze ti taky graf vytlacia. ja som si myslela, ze to su ozvy srdca a kontrakcie :sweat_smile: Ale o prietokoch nemam ani ponatia, ci mi daco take robili...
28. júl 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak heppu mas pravdu, ako si napisala, kazdy den sa moze situacie v takomto vysokom stadiu tehu zmenit a preto by som aj ja rada chodila aspon kazde dva tyzdne na poradnuale vidis, stale mi dava termin kazde 3 :confused:
28. júl 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinco prietoky sa ukazuju na sone a tie pasy ctg to su ozvy srdiecka, no ja neviem preco to ma kazdy doktor inak ale som rada ze som chodila tak casto lebo by som asi neprezila keby sa nieco zanedbalo a prisla by som o Miusku
28. júl 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma normalne vystrasili,uz vidim ake myslienky a scenare mi budu behat po rozume tie 2 tyzdne co mi este ostavaju do dalsej poradne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napodobne rovni
28. júl 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sorry ja som vas nechcela strasit uz som ticho radsej nebojte sa vsetko bude dobre
28. júl 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie heppu, ved si napisala svoju skusenost, conas budes klamat :confused: ,je to realita, uz niako vydrzim do 11.8.
28. júl 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len nechcem aby ste mali teraz nejaky strach , zajtra uz idem za malou do nemocnice sa tesim ako mala konecne ju dnes odpojili od vsetkych zalezitosti a spinka v postielke
28. júl 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco bola na pristrojoch ak sa smiemopytat
28. júl 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona sa koli tym problemom narodila skor tak bola v inkubatore a dostala aj zapal pluc tak mala antibiotika a infuziu
28. júl 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ale je nadherna, pozerala som albumik :slight_smile: ,a v kolkatom tyzdni sa to narodila
28. júl 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem v 37 ale bola vyvinuta ako v 36 t prave koli tej prezretej placente a preto isla von
28. júl 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu hlavne ze uz sa ma lepsie. :wink: a coskoro budeme chodit von dnes nam doktorka dovolila uz ale ze zo zaciatku iba na takych 15- 20 minut
28. júl 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco tak malo??no hadam aj my uz budeme moct chodit
28. júl 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu velastasticka a zdravicka
28. júl 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo ze este je malicka tak aby nahodou nieco nechytila
28. júl 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moc hlavne dufam ze to zdravicko bude lebo nasa Miuska ma taku zvlastnost s ktorou mozu suvisiet aj nejake zdravotne problemy ale zatial vsetky testy dopadli dobre tak asi je vsetko dobre
28. júl 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nestiham pozriet kto to uz ma za sebou, prisla som len doplnit fotky Christiana. Je strasne dobrucky. Tak kuk na foto
29. júl 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka maly je chutnucky
29. júl 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zmrzka, aky je zlaty :sweat_smile: Aj ja uz chcem...

heppu a vy ste uz s malou doma?

monti ahoj, ako sa mate? Tamarka rastie ako z vody, co?
29. júl 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babule
Pinco uz sa ti to krati, tesis sa?
Monti aj tvoja je krasna
29. júl 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka zmrzka. no pinco ano rastie a pomalicky pribera vcera ma 4150g.:slight_smile: joj len uz druhy den nekakala :unamused:
29. júl 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som nasiel nejake zaujimavosti o tom http://www.tehotenstvo.eu
29. júl 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka, aj sa tesim, ale aj panikarim, ci mam vsetko a ci bude vsetko v poriadku... Uz mam take hororove scenare, ci bude mala zdrava a tak :confounded: Uz mi hrabe nacisto...
monti - ta fotka, co ste ju chceli na kohutika ucesat nema chybu :grinning: Zeby ju zapekalo z nutrilonu? a aj brusko ju bolieva, chudatko male?
29. júl 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PINCO NO PREDVCEROM JU BOLELO PLAKALA CHUDA CELE POOBEDIE AZ DO POLNOCI
29. júl 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok