• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

1. júla 2009 
ahojte babulky, aj ja mam vodnaty vytok a intimky musia byt :wink:
25. mar 2008 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jastericka ona je uz velka a ma malo miesta tak uz sa jej moc nechce
no mas krasnu 37tt uz o tyzden mozes rodit :slight_smile:
25. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez bez intimky ani na krok :frowning2: a cim dalej tym viac tolko kolko som v tomto tehu ich pouzila ani mozne neni-pouzila som viac ako keby som mala mrchu .akurat ze intimky.

jastericka co ti mam poslat cez ip trosku z tych mojich bolesti a priznakov :slight_smile: ?

baby ja mam v tej taske zbalene tie najnutnejsie veci a svokra mi povedala ze ci tam mam celu skrinu z balenu ,ved to nieje tak ako niekedy ze ti v nemocnici dali aj vlozky ///este si si sj domov nabrala//,plienky proste vsetko dnes si musis brat vserko zo sebou lebo v nemocnici uz nedaju nic :-

a este zahnojila ta ked pojdes a dvihnes totu tasku ty ta takoj porodis--to je povzbudenie :grinning:
25. mar 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Má alebo mala niektorá z vás dieťa otočené zadočkom dole? A keď áno, kedy sa vám to malé pretočilo správne, teda hlavičou dole? Mám už z toho mindráky, v 29tt na sone bolo stále otočené zadočkom, ale ja by som nechcela rodiť cisarákom, raz som to zažila, stačilo. Stále cítim kopanie dole a predošlé dieťa ma kopalo do rebier.
25. mar 2008 o 19:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jarka :grinning: :grinning: ta som sa dobre zasmiala na tej tvojej svokre.......
sak to oni tam v nemocke nic nedaju, ale ked som ja bola ,tak dali vsetko a to uz len preto,ze bola nejaka chripka ci co....este ani svoje pizamo som nemohla mat....
a tu mi toho vela netreba, bo uz aj v ten den pojdem domov aj ked budem po cisarskom ... :confounded:
25. mar 2008 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to aj chcem ist tak skoro domov :slight_smile: pobehnem k tebe odrodim tam a pridem hned domkov :slight_smile:
25. mar 2008 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vies co , ja som aj rada, bo ked som rodila na sk tak mi tam bolo dlho...tu budem doma , bude ma muz obskakovat a kazdy den po dobu 2 tyzdnov nas pride pozriet sestricka, takze pohodicka.....ale sak prid mam dve dlhe sedacky v obyvacke tak si tam lezkame :grinning:
25. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by som prijala aj ja lebo ja nenavidim byt v nemocnici a este k tomu bez mojich najblizsich a deti mi velmi budu chybat uz teraz ked si na to spomeniem tak revem a ked dojdu za mnou tam tak tam budem duplom revat.
a este ked ti povie muzicek ty my tak chybas doma -je to insie ked som prec ja.//pracuje ako vodic kamionu 16r.//
25. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj nehovor mi o tom, ja som rebala bo bolo chripkove obdobie a muz nemohol vidiet malicku az po 4 dnoch a ani pusu jej nemohol dat :frowning2: ja budem revat tak citak od stastia :grinning:
25. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete link na cinsku tabulku??
25. mar 2008 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aviril teda snad sa este otoci myslim ze do 32tt tu nadej este je
jarka a co vsetko si si do porodnice pobalila?mozes mi to poslat do IP dakujem
26. mar 2008 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko mozem sa pridat??? odnes patrim uz do 3 trimestra :sweat_smile: je to uspech kedze som rizikovka, tak s atesim z kazdeho dna ako mala :dizzy_face:
26. mar 2008 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marse super gratulujem k 3.trimestru
aj ja sa tak vytesujem kedze som tiez rizikova ale uz by som chcela rodit to brusko je ozaj velke a hlavne strasne sa tesim na malu Nellu
26. mar 2008 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Loss...ako sa mas?A malicka poslucha?Ja mam pocit ze maleho citim hadam vsade...este 2 dni do prace a konecne ostavam doma,a mozem pomaly zacat chystat tasku do porodnice.
26. mar 2008 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lossik to ti verim, ja uz teraz mam +8 kg a citim sa totalne nemotorna :unamused: predtym 55 a teraz 63, obvod bruska je sexy miera 100 cm :grinning: tiez sa tesim na malu, ale este nech ta moja tam kus vyydrzi :wink:
26. mar 2008 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marse...vitaj v 3.trimestri!No veru,mame teraz sexi miery :grinning:
26. mar 2008 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau Miri
no ja mam taky isty pocit ze jej mam plne brucho :sweat_smile: a ked sa natahuje vtedy mi ide vyvalit oba boky niekedy tak kopne ze to az boli,no tesim sa ze sa blizime k cielovej rovinke
ja budem riesit tasku do porodnice v tom 36tt,terba mi sterilizovat odsavacku,flasku a cumliky tak to musim urobit ako prve a potom pobalim,ja ani neviem co vsetko nam to treba
26. mar 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miriamka dakujem, veru sme na zjedenie :grinning: na mna je najlepsi pohlad ked chcem vstat z postele :grinning: :sweat_smile:
26. mar 2008 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Loss...a Ty nemas zoznam z porodnice ze co treba?Mne ho dali a podla toho budem chystat...
No ano,sme paradne...aj ked je pravda,ze mne skorej typuju ze som len v 5.mesiaci ze mam male brusko,ale aj to mi dava riadne zabrat :unamused:
26. mar 2008 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miri a kolko si pribrala?
26. mar 2008 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No pribrala som 8,5kg doteraz,a pas som dnes merala ten mam 98cm.A ty?
26. mar 2008 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri prvom tehu som mala male brusko ale to co mi rastie teraz no dakujem ako sa to bude vyvijat dalej :sweat_smile: budem ako cisterna :grinning: najhorise je to neustale behanie na wecko
26. mar 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marse...no ten nocny maraton na WC je najhorsi,beham tak 4-5 krat
26. mar 2008 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja v noci ani tak nie, ale skor cez den je to na svalovicu :grinning: teraz mam obdobie ze nemozem nic pit okrem vody, zo vsetkeho dostanem zahu a tak len pijem vody na litre :slight_smile:
26. mar 2008 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja tiez pijem len cistu vodu,cca 2-3 litre denne
26. mar 2008 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby....
ja stale cakam...termin mam tuto nedelu....tak uvidime....necitim sa vobec že by to už malo prist.... neviem ci nebudem prenasat :slight_smile:
26. mar 2008 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka ja som pribrala tak 10kg ale len do brucha
26. mar 2008 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Loss...ja tiez len do bruska nastastie priberam,ostatne zostava v "povodom" stave zatial :grinning:
26. mar 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj ja :slight_smile:
26. mar 2008 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj ja sa pridávam na začiatku sdom pribrala do zadku a bokov, ale potom som to zase schudla, aleaj tak mám širšiu panvu ako som mala, ale to je tým, že sa chystá na pôrod.
26. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok