Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

loss
8. apr 2008

sandri to je super u mna to zacne hocikedy a najviac vecer alebo v noci

sandrika
autor
8. apr 2008

tak ty budeš rodiť v noci a ja doobeda 🙂

miriamka
8. apr 2008

A ja si myslim,ze porodim buduci tyzden a este Ta Sandrika predbehnem 😉

sandrika
autor
8. apr 2008

miri to je dosť možné,lebo naozaj ako somvysadila lieky ja sa cítim po tejto stránke uplne skvele, v noci trochu podbruško, ale to je zase normálne, tonebola známka blížiaceho sa pôrodu. Pre mna bolo doležité vysadiť lieky a už je to lenna Lukáškovikedy sa bude pýtať na svet. 🙂 🙂 🙂 😵

miriamka
8. apr 2008

No ved uvidis...asi ho Jakubko este predehne 😉

sandrika
autor
8. apr 2008

Toje uplne jednolen nech sú zdravučkí, v poriadku na ničom inom minezáleží no a prenášať by som nechcela 😀

jastericka
8. apr 2008

ahojte, dnes sme sa zobudili do krásneho dňa, teda dúfam, že aj u Vás je tak pekne 🙂

Ja tiež mávam väčšinou bolesti večer a v noci, cez deň veľmi nie, ale dnes mi je od rána na zvracanie, blee ☹
Tá hnačka prešla, takže to bolo asi z dákeho jedla 😅

Ja by som chcela asi radšej rodiť v noci ako cez deň a vy žienky? Či je Vám to jedno? Zdá sa mi, že v noci je taká pokojnejšia atmosféra všade.

dididi30
8. apr 2008

dobre ranko ......aj tu je krasne slnecno, varim obedik 🙂
jasteri no co ja viem, v noci je clovek zvyknuty spat a je taky unaveny, cez den to ide lepsie podla mna 😀

jastericka
8. apr 2008

v tomto máš pravdu, že v noci je organizmus nadstavený na spánok, ale ja kvôli atmoške, všade kľud a pokoj, nikto nebehá po chodbe...len aby aj lekári neboli zaspatí 😀

aj varím obedík, zemiakovú haruľu v rúre pečiem, to je rýchlovka... 🙂

dididi30
8. apr 2008

jasteri, ze nikto 😀 sak uvidis 😀
a to akoze zemiakovu placku ci co toje??lebo vyzera to mnam 🙂

lucka0122
8. apr 2008

dobre ranko.dnesna noc bola zla....zobudila som sa na to ako ma strasne bolelo brusko najhorsie je ze si nepamatam ako ma bolievalo pri mrche....to je davno....ale viem ze to bolo hrozne a len som sa napchavala tabletkami by mi bolo lepsie...aj som rozmyslala ci ist do nemocky ale zase keby ma tam nechali.....a nic by mi nebolo...aj ma maly kopal vcera a dnes dako necitim nic....uvidim ak ma bude cez den boliet alebo sa mi nebude daco zdat tak asi pojdem...ale necem rodit v 34tt...drzte nam palceky...

sandrika
autor
8. apr 2008

Ahoj jašťerička nehovor hoppokiaľ nepreskočíš tá hnačka je príznak pôrodu 😝
no určite v noci je lepšie a väčšinou sa rodí v noci , za celé 3 tt vnemocke ženy rodili len v noci

lucka0122
8. apr 2008

sandri ako sa dnes mate?mne je divne od vecera....

miriamka
8. apr 2008

Luci...ako dopadol vcera melir?Ja som sa predsa len ostrihala 😀 😀
Inac ja mam baby hnacku skoro kazdy den,takze u mna to spolahlivy znak porodu asi nebude 😉

dididi30
8. apr 2008

jezis miri ja som ta ani nespoznala, iba podla albumu 😀

lucka0122
8. apr 2008

miri v pohode az ma ruky boleli kym som si ho spravila.....teraz mas tiez v poho vlasy....dako necitim maleho....inac vzdy cele dni ho citim ako sa preavluje...ja chodim tie stale na zachod.....

lucka0122
8. apr 2008

baby ak ma bude aj dnes boliet brusko mam ist do nemocky?

miriamka
8. apr 2008

No musela som sa ostrihat,lebo kvalita bola hrozna 😠 Nic to,ved dorastu.

dididi30
8. apr 2008

luci ted to je take......to musis sama usudit, lebo to mozu byt len poslickovia, ja neviem, jedine zeby si to mala kazdych 5 minut, tak asi hej.....sak ako sa ma uvazis 🙂
mri a tebe sa kvalita vlasov nezlepsila?? mne hej, praveze nechavam dlhe a rychlo mi rastu, len si zafarbim a uz su odrastene, predtym vydrzali dlshie

miriamka
8. apr 2008

No na zaciatku som mala vlasy lepsie,aj pekne rastli...ale teraz mi zacali padat a stiepit sa,tak som to skratila.

dididi30
8. apr 2008

ale sak sa ti hodi je to take maminkovske ja mam tiez len po plecia, pre istotu 🙂

lucka0122
8. apr 2008

didi nemala som to dlho ale bolelo...to ma uz teraz bude tak castejsie nie?ked som isla na zachod tak mi to trochu preslo....a potom som zaspat nemohla az okolo jednej....nebolelo ma podbrusko ale brusko....

dididi30
8. apr 2008

no tak to ta mozno len prehnalo, to aj mne sa stava a napr v noci sa zobudim na to ,ze mam tvrde brusko a musim ist curat....co ja viem, je to tak vselijake.....a ano ty uz mozes pocitovat kadeco, ved si uz v deviatom mesiaci 😉

lucka0122
8. apr 2008

didi som v 34tt od kedy zacina 9.mesiac/

dididi30
8. apr 2008

coze?? sak tu hore mas napisane 36 a to je uz lunarnych 9 mesiacov....tak ako to vlastne mas??

dididi30
8. apr 2008

o tych mesiacoch tu uz niekto pisal, ale asi si stale v 8 tak neviem, ja som z toho stale vol 😀

lucka0122
8. apr 2008

podla sona som v 34tt ale podla mrchy som v 36tt....vies?

sandrika
autor
8. apr 2008

Luci ako píše didi ak budú bolesti pravidelné tak určite inak nie,ja som sa teraz trochu ponaťahovala s kvetináčmi a tiež som sivyrobila bolesti 😠

dididi30
8. apr 2008

jaj tak no tak ale aj to je teda divne...to vlastne nevies ani kedy porodis 😒 no sak aj ja mam tu termin o 4 dni kratsi, ja neviem..ale tt sedi..
juj baby sak ja sa natahujem v robote s machmi a nic mi nieje, upratujem v skole 2 hodky, veru mam dost, dnes som umyvala okna na dverach a je ich tam dost....ale chvala bohu z 3 tyzdne padam na matersku 😀

lucka0122
8. apr 2008

len teraz sa bojim lebo ho necitim....tak ja uz neviem ....sandri od kolkeho zacina 9 mesiac?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre