Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

janette4
10. júl 2008

tak tomu teda verím, lebo niekedy si to hladkanie ani neuvedomujem, a hladkám a škrabkám... 🙂

montinka
10. júl 2008

ahojte dievcence ako sa mate?

janette4
10. júl 2008

ahoj monti, kde sa túlaš? 😉

montinka
10. júl 2008

po doktoroch

pampuliacik
10. júl 2008

caute baby, kde ste vsetky? ja som sa tiez vlacila po doktoroch ☹ a este ma lekarka postrasila cisarskym 😖 😖 doteraz som na tuto moznost velmi nepomyslala.

heppu
10. júl 2008

baby ja sa hladkam po brusku stale a ked to videl moj porodnik tak mi to zakazal ze si tym drazdim maternicu a vyvolavam skorsi porod...ale aj tak sa to neda vydrzat a hladkam stale len menej

montinka
10. júl 2008

teda heppu tak toto je sila ze hladkanie drazdi maternicu. hmmm dobre vediet

heppu
10. júl 2008

no to som monti ani netusila zevraj je to hlavne v tej vrchnej casti pod rebrami tak su nejake body ktore tie stahy maternice tym hladkanim podporuju

montinka
10. júl 2008

ha ha no sranda. a ved aj ja si hladkam a keby si videla Ivana ked je doma. a zatial nic.🙂

heppu
10. júl 2008

no to je asi take ako aj s inymi vecami co mozu podporit porod a na kazdeho to nemusi zaberat ja len tak zo zaujimavosti

montinka
10. júl 2008

vsak hej ja som to len tak napisala ale mam pocit ze na mna nic nezabera.😀

heppu
10. júl 2008

no asi sa miminku paci u teba zato ja mam pocit ze Mii je nejako tesno a chce ist skor

montinka
10. júl 2008

no bohvie uvidime.🙂

montinka
10. júl 2008

ozaj este chodievas cvicit?

heppu
10. júl 2008

uz nechodim lebo ten kurz v nemocnici mi skoncil a posledne razy v labirinte cvicila eva tak som nebola a teraz cez prazdniny sa uz necvici ale doma sa snazim

montinka
10. júl 2008

aha no super.

janette4
10. júl 2008

no heppu, dobré vedieť s tým hladkaním 😀

heppu
10. júl 2008

janette ja hladkam aj tak lebo nemozem vydrzat bez toho a mozno to neposobi na kazdeho

montinka
10. júl 2008

aj ja hladkam a nic zatial

heppu
10. júl 2008

mna len dole pichava ale to uz dlhsiu dobu a myslim ze uz mi aj brusko zacina tvrdnut tak vecer

montinka
10. júl 2008

hm mna akurat boli ako cez kramy. 😕

dididi30
10. júl 2008

ahojte
co je zo zmrskou??uz porodila?

heppu
10. júl 2008

monti mna tak par krat trosku bolelo v noci som sa na to zobudila ale preslo to rychlo

montinka
10. júl 2008

hm no mna zatial neprechadza. didi dnes doobeda este zmrzka pisala v julovkach tak neviem

heppu
10. júl 2008

no monti tak u teba je to uz ine si dalej ako ja mna kazdy len strasi ako to bude kazdym dnom horsie a horsie tak sa tesim ☹

mirka8429
10. júl 2008

didi ahooj neviem co je snou..ale uz dlho sa neozvala ze

monti hej??a v ktorom tyzdni je ona

montinka
10. júl 2008

no hej heppu ale joj neboj sa. miri myslis zmrzku?

montinka
10. júl 2008

sa mi zda ze 41tt

heppu
10. júl 2008

vd ja uz nebojim ak to ma prist tak to pride dr. mi povedal ze uz je to take ze ak sa aj skor narodi nic sa nedeje a ze ak nebudu dobre vysledky tak pojde skor a bude to lepsie som pripravena ze kludne ta strda je realna

montinka
10. júl 2008

aj ty streda aj ja.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre