Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

miriamka
15. apr 2008

Didi...tie dvojicky su krasne.Uf,to uz aj moj drobec je take babatko?Sa mi to zda stale take neskutocne...

dididi30
15. apr 2008

miriamka no a mozno aj vacsie 🙂 ......

mirka8429
15. apr 2008

diduska hej presne akurat nad tym som rozmyslala ze jedno je svetle a jedno tmave hehe...ale krasnucke suu

miriamka je to krasne nosit taky zazrak v brusku nie?

miriamka
15. apr 2008

Ved to baby...ja si to stale neviem predstavit ze mam v brusku taky zazrak 😵

dididi30
15. apr 2008

ja som zvedava na nase druhe, ci bude take bondave ako tamarka alebo ci bude mat tmavsie vlasky po mne 🙂

mirka8429
15. apr 2008

miriamka z takeho malinkeho vyrastie clovek 🙂

didus aj ja som zvedava ake bude nase maleee

sandrika
autor
15. apr 2008

didi a muž jeblonďák???
mirij e to krásne,len škoda, že mne to moja mama stále znepríjemnuje.... 😉

miriamka
15. apr 2008

No my sme obaja tmavovlasy,takze u nas by blondak spravil manzelovi riadne pochyby ci je jeho 😀

dididi30
15. apr 2008

baby ja si to viem predstavit, bude to bomba 😀

lucia31
15. apr 2008

adidi, aj ja som zvedava...Janik nemal na hlavke ani chlpka ☹ 🙂 a to som si myslela, ze ak bude po mne, pojdeme rovno z porodnice ku kadernicke 🙂 takze teraz by som si priala pekne, tmavovlase babatko 🙂

miriamka
15. apr 2008

ANo,bude to krasne... 😵 😵

mirka8429
15. apr 2008

sandri no ty sa teš len z babatka ze bude krasnucke a zdravuckee..mamu si odmysli.. 😒

didi aj ja mam aku taku predstavu..ale to je len moja predstava ako by som chcela aby vyzeralo 😀

luci no ja som mala tmave vlasky ked som sa narodila a muz bol blonciak ked sa narodil 😀

miriamka
15. apr 2008

No ja si maleho predstavujem ze bude mat kopec tmavych vlaskov 😉

sandrika
autor
15. apr 2008

aj ja si ho predstavujem a je nádherný 🙂 😵

mirka8429
15. apr 2008

miriamka ja by som chcela aby mal kucerave 😀 lebo manzel vyzeral ako anjelik

mirka8429
15. apr 2008

sandri urcite bude nadherny..ved kazde babatko je krasneee..a pre svoju mamku je jej baabtko najkrajsie 😉

miriamka
15. apr 2008

Ach baby,ked ja sa uz neviem dockat...aj ked chcem aby do buducej soboty bol pekne v brusku a potm moze uz prist 😉

dididi30
15. apr 2008

baby moja segra je hnedooka s rovnymi vlasmi, jej manzel tak isto a maju modrookeho kuceraveho synceka,,,,,,jeho mama mala modre aj moja teda segrina mama mala modre...takze to preto...ja tuzim po modrookom a hnedovlasom,lebo moja mama mala modre a muzova ma tiez modre, ale dcera ma zeleno hnede a my s muzom zelene....joj keby moj maly mal modre oci a tmave vlasky 😵

mirka8429
15. apr 2008

didi aj môj muz ma teraz tmave vlasy a zelene oci hehe a ja hnede oci a tmave vlasy...ale môj otec bol blondiak s modrymi ocami

mirka8429
15. apr 2008

miriamka neboj sa dockas sa 😉

miriamka
15. apr 2008

Miri...ja viem,ale nech prileti bocian az po buducej sobote ked uz budeme prestahovany na nas novy domcek 🙂
Inac baby,ja sa citim tieto posledne tyzdne tak vynikajuco,hadam najlepsie z celeho tehu

dididi30
15. apr 2008

veru baby sak vy uz mozete kazdym dnom porodit ja som zajtra v 33tt a potom 34tt a to uz vraj od vtedy je mozno schopne same dychat, tak sa vytesujem...nakoniec tu budem do 42tt 😀 no hadam nie, chcem skor, sak nic neberiem ani nemam ziaden prikazany klud, nic take....tak uz v 38tt chcem rodit 😀

mirka8429
15. apr 2008

miriamka mne tiez teraz akoby priznaky odisli...

dididi30
15. apr 2008

no preto vam odisli lebo onedlho pridu poriadne 😉

miriamka
15. apr 2008

Ved to...brucho netvrdne,citim sa super,energie mam na rozdavanie...a to som myslela ze tento posledny mesiac budem uz len lezat,a ja som aktivna ako ani predtym nie 🙂

mirka8429
15. apr 2008

didus 😀 hej? 😲

mimi no mne brucho tvrdne a chrbat ma boli..a picha ma zospodu...ale predtym to bolo horsie...tak uvidime

sandrika
autor
15. apr 2008

mna pichávľavomvaječníku ale len tarazza 10 min inak ma nebolí nič

miriamka
15. apr 2008

Asi je to ticho pred burkou 🙂

sandrika
autor
15. apr 2008

keby si takmala pravdu , miri ja už chcem mať potom zasemám veľképroblémy s mamou a aj hlavne preto chcem maťuž porodené nech už do tej jejnemocky nemusím nikdy v živote ísť. A to tu s nou ešťe prežiť týždeň ,keďsa drobčeknarodí.
Vždy keď mám dobrúnáladu takmi ju skazí, dva dni sa mineozvalaa tomi bolo takkrásne. Idem siurobiť papaťa potom užlenn askok lebo idem do banky

mirka8429
15. apr 2008

sandri uvidis aj ty sa dockas miminka....

miriamka moze byt ze ticho pred burkou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre