Tvrdnutie bruška v 38. týždni

katika1811
4. okt 2020

Ahojte mali ste časté tvrdnutie bruska v 38tt?? Bola som stym aj v nemocnici tak vraj nerodime krcok je v pohode a nieje to. Pravidelne ani bolestive. Ked lezim je to sem tam ako ked chodim nieco robim a tak.. Nemôže to uskodit babatku??

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
4. okt 2020

@katika1811 skús si dať magnezium 🙂

katika1811
autor
5. okt 2020

@diaalex v takomto tt sa uz nesmie🙂 brala som ho do 36tt 🙂

alikal
5. okt 2020

@katika1811 neboj, mne pravidelne brucho tvrdlo uz od piateho mesiaca, strasili ze mozem predcasne porodit a este som aj prenasala 😉 je to uplne normalne, kazdu babu co poznam a bola tehotna jej v urcitom bode tehu tvrdlo brucho. v tvojom tyzdni sa uz nemusis bat ani keby si zacala rodit

diaalex
5. okt 2020

@katika1811 práveže veľa tehotným ženám to káže lekár až do pôrodu... magnézium pomáha napríklad aby bábo nemalo ekzémy a tebe na tvrdnutie bruška... a vôbec nespôsobuje predčasný pôrod ;)

malinoismum
5. okt 2020

@diaalex ja som veru mala magnerot ako pises, do porodu... lebo som chodila aj behavat s pupkom, a vela aktivit v ramci prace.... mala je ok 🙂

diaalex
5. okt 2020

@malinoismum zato som písala autorke, že má zlé info 🙂 lebo všade sa uvádza, že je to potrebné pre telo 🙂

prihlasenemeno
5. okt 2020

@diaalex magnézium sa môže do 38. týždňa, potom už nie. Ma dobre info

diaalex
5. okt 2020

@prihlasenemeno tak prečo ho lekári predpisujú ďalej? máš niekde zdroj prečo nie? nie jedna mamička ich berie do pôrodu a ešte som nepočula o tom, že by sa niekomu niečo stalo od toho

mrchana
5. okt 2020

pripojim sa. Ja mam dnes od 14:00tvrdnutie bruska plus kramove bolesti. ci su pravidelne neviem,🙂 mam ich sem tam v roznych casoch. Som v 38tyzdni. dieta citim ze mu uz trcia nohy zo mna. Sli by ste na pohot. alebo by ste cakali? je to moje druhe dieta. prve bolo Oxitocinom vyhnane kvoli tecucej vode 🙂

katika1811
autor
5. okt 2020

@mrchana skus pockat ak začneš mat pravidelne bolesti tak chod 🙂 mozu to byt poslickovia len alebo si skus ulavit teplou sprchou ak prejde su to poslickovia ak sa stupňuje tak rodis 😊😊kedy mas termin 🙂

katika1811
autor
5. okt 2020

@diaalex ano viem ze su niektore zeny co to musia do porodu brat 🙂 mne to dr jasne kazal postupne uz vysadit 🙂

mrchana
6. okt 2020

@katika1811 Dik. ja mam 20.10 ale ani prva nebola v termine ale skoro o 3tyzdne skor. Uz som na gynde nech ma srdce na mieste. v Noci to pokracovalo ale teraz je to slabsie. Ako klasicke kramy ked uz nasadzujem ibalgin 🙂

katika1811
autor
6. okt 2020

@mrchana no ja tiež nejako takto mam. Podla ms a podla 3d skor 🙂 mne akurat dnes rano hlienova zatka odisla 😳😃😃😃

mrchana
13. okt 2020

@katika1811 ako si na tom? 🙂

katika1811
autor
13. okt 2020

@mrchana ahoj zatial som cela🤣🤣

katika1811
autor
13. okt 2020

@mrchana a ty ako? 🙂

mrchana
13. okt 2020

@katika1811 pozri si clanok co som napisala 🙂) ja to mam este o nieco zaujimavejsie

katika1811
autor
13. okt 2020

@mrchana pisem ti spravu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre