Únava v treťom trimestri

bibinka100
8. jún 2013

ahojte, chcela som sa spytat, je normalne, ze v 3. trimestri sa citim stale unavena a len by som spala 🙂

ekinkala
8. jún 2013

@bibinka100 hiiiiiii samozrejme ja som posledne mesiace skoro vzdy poobede spavala kolko krat manzel prisiek s prace o piatej a ma zobudil

cerez
8. jún 2013

@bibinka100 Je to normálne a závidím ti. Kľudne si pospi, telo pýta, tak mu dopraj. Ja by tak spala, ale tá halda neožehleného prádla ide na mňa spadnúť. ☹

doliva
8. jún 2013

len si spinkaj stále ako môžeš,ja v noci nemôžem spať a cez deň to nejde 😒 proste je v tebe novy organizus tak si len pospinkaj kolko sa ti dá 😀 potom už nenaspíme 😉

jankaja
8. jún 2013

je to normálne, ja ako som odišla na materskú 2 mesiace pred pôrodom, tak som tuším každý deň poobede spala. A celú noc k tomu 🙂

xlucia
8. jún 2013

@bibinka100 daj si skontrolovat krv, ci nemas nizke zelezo a ostatne. ci nie si chudokrvna

lenkafurindova
8. jún 2013

ja to iste, ako ked som bola v prvom trimestri, proste si musim lahnut lebo ma az maaata...

freyjanr
8. jún 2013

@bibinka100 myslím že áno.napr.dnes som zaspala po raňajkách,vstala som na obed a po obede som spala až do 6 tej.pritom v druhom trimestri som mala energie na rozdavanie

whiterosses
9. jún 2013

je to normálne :D ja som prvé mesiace prespala, a to doslova. prišla som z roboty, osprchovala som sa a išla som spať. večer som vstala najedla som sa a išla spať :D takto dookola :D potom ma to prešlo, a posledný mesiac a pol som zas poobede musela spať lebo som bola unavená očká mi klepkali .. len si pospí kým sa dá, ja som už potom posledné tri týždne nespávala celú noc. len 3hod, a blúdila som 🙂

ivushka0209
9. jún 2013

aj ja som bola stale unavena ale spavat som nevedela moc. len som lezala alebo sedela a hybat sa mi nechcelo

lienka1701
10. jún 2013

je to normálne...počas tehu mávajú ženy rôzne stavy..niektoré veľa spia iné zase niečo iné... 🙂

evinkaslo
12. jún 2013

ja v noci nemôžem spávať, ale cez deň by som len spala a spala 🙂)

kiki75
8. júl 2013

a kolkokrat sa budite v noci na WC ? ja aj 2-3 krat. dokonca ked som minule jedla melon, bola som 8x, kazdu hodinu. uz som myslela ze ma slak trafi, melon si uz nedam pocas tehotenstva.....

xlucia
8. júl 2013

@kiki75 melon si daj, ale doobeda. je vyborny na oblicky a krv

anda2
10. júl 2013

pridávam sa, tiež som unavená, v noci len behám na wc, a to 4 krát minimum, a cez den ako batoľa musím si pospať, sranda pri prvom som taká unavená nebola

valerko2004
10. júl 2013

aj ja to iste 39tt. som a len by som spala v noci sa mi neda len sa z boka na bok prehadzujem a cez den moc nenaspim 😎 mali ma prazdniny tak sa musim jemu venovat 🙂

monikaaa89
10. júl 2013

veru veru baby, spime kym sa nam da, ja v noci malo spim, vobec sa mi neda iba sa pehadzujem.. a cez den si pospim, ale poobede uz nie,len doobedu.. kedy som nespala cez den tak neviem ako by to bolo..kazdym dnom som viac unavena...
🙂

kiki75
11. júl 2013

ja som zajtra posledy den v praci, ale uz som trpela kazdym dnom, uz par krat mi bolo na odpadnuteie, neviem ci od unavy alebo nizkeho tlaku, ale najradsej by som len lezala,,,,,

adulkamit
24. júl 2013

Ja pociťujem tiež únavu.Aj si ľahnem, no neviem zaspať. Ani cez deň, ani večer ☹

kiki75
22. aug 2013

@adulkamit detto to iste

tinna86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre