Utrogestan a magne B6

nykushka
30. okt 2014

Žienky, dokedy ste brali utrogestan a magne B 6? ( v 3 trimestri)? 🙂

mikema
30. okt 2014

@nykushka Ahoj, ja sice nie som tehotna, ale tiez beriem Utrogestan (zatial len od nedele) a som uplne hotova, len by som spala. Dostala som ho predpisany koli tazkostiam s cyklom a nemala som este v plane dietatko, ale pomaly nad tym premyslam, mozes mi dat info, ako si ho brala? Ci az od tehotenstva? Lebo som pocula, ze ked ho clovek zoberie pred uvolnenim vajicka, tak sa vajicko uz neuvolni..? A ja ho beriem od 12. dann cyklu, takze to vajicko asi este uvolnene nie je...

nykushka
autor
30. okt 2014

@mikema ahoj, no ja tiež odkedy ho berem tak min. 2 hodiny po zavedení som uplne odpalena a hotova, schopna len lezat. mrzi ma to,ale neviem ti toho povedat vela, pretože ja som ho začala brať až cca v 24tt, kvôli udržaniu tehotenstva. a dávam si 3 x za deň - vaginálne. jediné čo viem (to som len vyčítala na nete), že sa dáva aby sa zabránilo potratu, predčasnému pôrodu a aby sa podarilo otehotnieť 🙂

mikema
1. nov 2014

@nykushka ďakujem,aj tak ešte pojdem k doktorovi tak snáď mi to vysvetlí... Ja beriem len jeden každý večer a spinkam ako bábätko 🙂

mia78111
30. nov 2014

ahoj. ja som brala iba magne B6 a vsetci ma ubezpecovali ze ho mozem brat aj viackrat denne. brala som iba jednu tabletku denne pretoze som mala krce v nohach. Porod som si "uzila" od 4 rana do 7.50 vecera. malo som sa otvarala takze mi davali oxytocin. Mala bola po narodeni "zavisla" na davkach magnezia a mala do 3,5 mesiaca REFLUX

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre