V akom množstve odchádza hlinová zátka?

tina2213
29. nov 2022

Ahojte. Od obeda mi odchádza hlienova zátka . Ale koľko ma toho byt? Mne to príde celkom veľa , vždy keď sa utriem je to až o veľkosti bruska na palci . Bez krvi ale určite je to ona . Ďakujem

ankare
29. nov 2022

@tina2213 mne odchádzala niekoľko dní. Držím palce!

tina2213
autor
29. nov 2022

@ankare ahoj a zakaždým to bola taká guča toho hlienu? Ja som myslela že to odíde kus hlienu a hotovo a nie že stále želatína zo mňa bude vypadať 😃Ďakujem

stastnamamulka
29. nov 2022

@tina2213 jasné,to je ono,mne tak odchádzala pri jednom 2týždne 🙈

tina2213
autor
29. nov 2022

@stastnamamulka a potom čo , odtiekla voda alebo prišli bolesti?

lienka.7
29. nov 2022

@tina2213 moze to byt niekoľko dni, ale aj nie.
Ja som to ako ty mala cca.tyzden, potom to už zo mna vyletelo vsetko naraz 🙈 nastúpili kontrakcie a spustil sa porod. Do 2 hod.sa mi malá aj narodila
Na poradni ti co povedali? Ako ti vyzerá krcok?
Mne doktorka v pondelok povedala, ze vidi to tak max.na týždeň ešte a vo štvrtok sa malá aj narodila...
Voda ti vobec odtiect nemusi, mne oba razy praskali pred pôrodom. 1x ani zátka nesla, nic.

bagre
29. nov 2022

Je to rôzne - aj so zátkou aj s tým, čo bude potom. Ja som sa po odchode zátky pri poslednom začala otvárať. Ale určite to tak nie je vždy

maris5
29. nov 2022

Mne odchadzala niekolko dni, po kusockoch. Bolo to v septembri, rodila som v novembri.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina2213
autor
1. dec 2022

Ahojte. Tak písala som za tu zatku predvčerom a som tu s ďalšou otázkou 😃 včera mi pravidelne tvrdlo brucho ale vážne pravidelne od poobedia až do noci že som myslela že to prichádza ale neboli to bolesti ale bolo to nepríjemne . Pohyby som cítila malo až takmer vôbec ale mám odposluch srdiečka tak som to kontrolovala. Dnes už som v pohode malý kope ale zase cítim ako keby kopance až vnútri v pošve ako keby tam pchal nohu ruku ale je dole hlavou otočený . Môžem sa takto postupne otvárať alebo je to normálne že sa len telo pripravuje ? Ďakujem 😊

ankare
1. dec 2022

@tina2213 ano, telo sa pomaly pripravuje, to je dobre 🙂 kolky TT si?

tina2213
autor
1. dec 2022

@ankare ešte len 36

ankare
1. dec 2022

@tina2213 fuha, no to je ešte skoro. Ale možno sa ešte nič vážne nedeje. Mne zátka odišla asi 2 týždne pred pôrodom.

tina2213
autor
1. dec 2022

@ankare ja som bola dnes u lekárky a som otvorená na 1cm ale že krčok drží . Tak nič nerieši . V pondelok budem mat poradňu v nemocnici. Ale chcem sem písať aj pre iné ženy do budúcna ak by mali podobný problém, pretože keď si čítam fóra tak nikdy sa nedozviem ako to nakoniec skončilo 😃

tina2213
autor
1. dec 2022

A porodiť predčasne sa vôbec nebojím keďže som 5x potratila tak teraz som šťastná že už som až tu a budem radšej keď pôjde von skôr ako keby sa mali opäť niečo stať. Je to neustály strach 😒

tina2213
autor
1. dec 2022

@ankare a ďakujem že si aspoň ty pridala odpoved , dako nikto nič 😁

ankare
1. dec 2022

@tina2213 máš pravdu, bábo je uz vlastne zrelé, no uvidíme,kedy sa vypýta na svet. 🥰 Držím palce!

stastnamamulka
1. dec 2022

@tina2213 ahoj,potom už len bolesti a pôrod ❤️to zvládneš ,prajem ti krásny a pohodový pôrod a zdravé bábätko pri sebe

martul
1. dec 2022

@tina2213 ja myslím, že tu máš viacej odpovedí a rád.
U mňa to celé trvalo 2 týždne, nakoniec s porodila 42+1 aj to mi museli vyvolávať. Tak to je podľa mňa aj u teba v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre